Žádost o radu s balíčkem z ALZD

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nathan  23.09.14 20:36
Žádost o radu s balíčkem z ALZD

Čekám již několik dní na objednané parfémy z ALZD. Při sledování na německém DHL
píší, že mne už dvakrát nezastihli doma. Takže dotaz zní, co se stane, když mne nezastihnou, pošlou balíček zpět ? A druhý - kam můžu zavolat, tedy je možnost se domluvit na čase předání - tedy české DHL. Dík za případné odpovědi

Příspěvek upraven 23.09.14 v 20:40

Reakce:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 23.09.14 20:39

@Nathan řešila jsem to před dvěma týdny, německé DHL má v ČR smlouvu s Českou poštou a s PPL, mě osobně to třeba doručovalo právě PPL…taky jsem z toho byla překvapená, ale tohle mi sdělili na české pobočce DHL :-) zkus zadat číslo zásilky do sledování na stránkách PPL jestli ti to něco nenajde nebo zítra normálně zavolej do české DHL, sice ti zřejmě řeknou, že oni smlouvu s německým DHL nemají, ale v systému to vidí a určitě ti nějak poradí, mj. ti řeknou jestli to z německé strany přešlo do rukou pošty nebo PPL

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Nathan  23.09.14 20:48

@Venea Díky, je to opravdu tak, balík je na PPL a zítra tam zavolám. Ještě jednou dík :kytka: :kytka: :kytka:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 23.09.14 21:02

@Nathan nemáš zač :-) a ať se co nedjříve raduješ z nové vůně :kytka:

Nathan  24.09.14 07:36
@Venea píše:
@Nathan nemáš zač :-) a ať se co nedjříve raduješ z nové vůně :kytka:

Balíček je na světě. Je to můj první nákup v ALZD :? bohužel neuvedli u adresy mé tel.číslo, tak mne pplák nemohl kontaktovat. Příště to budu muset napsat do poznámek k odjednávce. Krásný den mé zachránkyni :kytka: :hug:

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 24.09.14 07:50

@Nathan :kytka: :oops:

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist