Žádost o ruku

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3242 příspěvků 20.07.12 09:16
Žádost o ruku

Milé aromačky, jak proběhla u vás žádost o ruku? Dokázal se Váš partner vyjádřit sám nebo jste ho k tomu musely popostrčit? :)
Já jsem sice vdaná už několik let, ale klasické žádosti o ruku jsem se nedočkala. :( O svatbě jsme po letech společného života sice několikrát mluvili, ale partner stále nic. Až se mě týden před Vánocemi zeptal: „A co kdybys dostala na Vánoce prstýnek? A třeba zásnubní? Ale musíš si ho vybrat sama, já bych to zvrznul.“ No, romantikou to zrovna nehýřilo, ale vybrala jsem si prstýnek a čekala na Štědrý večer. Pod stromečkem jsem objevila jiné dárky, ale prstýnek teda ne. Až mě napadlo, že si to asi rozmyslel, tak partner pípnul, že mám hledat ve větvích (asi jeho představa romantiky :mrgreen: ). Poškrábaná jsem krabičku konečně objevila a… tím to zhaslo. Žádné vyjádření, žádná žádost, prostě vůbec nic. Prstýnek jsem měla, tak to považoval za hotovou věc. No, pár dní mě to teda trápilo, než jsem to hodila za hlavu. :(
A teď - mám stále nejlepšího chlapa na světě. :srdce:

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 20.07.12 09:32

Jé, žádost o ruku. Tak nebylo to nečekané. Bylo to na exotické dovolené, takže žádná výroba prstenu na zakázku. Mám extrémně hubené prsty, takže jsem u výběru musela být, aby mi prsten nebyl velký. Taky bych si asi všimla, že mi chybí přítel, kdyby mě během dovolené opustil a obíhal si klenotnictví. Samotná žádost už byla klasika - na to nakupování prstenu se jako zapomnělo. Mám trochu nevšední zásnubní prsten, připomíná mi ty krásný chvíle na úžasný „zásnubní cestě“.
A Alenko, nesouhlasím s tebou, nejlepšího chlapa na světě mám já! :srdce:

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

salome_82
Znalkyně 386 příspěvků 20.07.12 09:45

Mňa manžel požiadal o ruku v čase výročia nášho prvého rande. Išli sme na wellness víkend, bolo to také pohodičkové, len my dvaja. Keďže sme mali výročie, tak mi povedal, že má pre mňa darček a v ruke držal prstienok. Ja som si ho hneď dala na prst a on, že: „Nemusíš ho prijať, neviem…“ A ja na to: „Už je na prste.“ :mrgreen:

Příspěvek upraven 07.08.12 v 11:16

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3242 příspěvků 20.07.12 09:56

@dynda Že by těch nejlepších chlapů bylo víc? :mrgreen:

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 20.07.12 10:01

@Alena_In
Možná jsou dvojčata :)

Frankie  20.07.12 11:29

Mě můj ex přítel s žádostí o ruku tedy překvapil. Už proto, že jsme o svatbě několikrát mluvili, a shodli jsme se, že ani jeden z nás sice o manželství nestojí, ale že by nám vyhovoval život „na psí knížku“. Bohužel zatímco já jsem svá slova myslela vážně, z přítele nakonec vypadlo, že si myslel, že z mé strany šlo o manipulaci, abych ho dovlekla před oltář. Že mě napřed „nechtěl nechat vyhrát“, tak tu „hru“ hrál se mnou, ale pak se prý rozmyslel, a udělal, co chci já, tak co se mi prý nelíbí… 8o :?

Překvápko to vážně bylo a nestačím se divit ještě dnes. :,(

sanny
Nevyléčitelná závislačka 1223 příspěvků 20.07.12 12:19

@Frankie11 nechapem preco maju chlapi tendencie nase slova „prekladat“… maju obrovsky problem pochopit, ze to co povieme aj tak myslime… stale za tym hladaju nieco ine :nevim:

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 19 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Frankie  20.07.12 12:31

@sanny
Nevím, možná to nějak souvisí s „poučkou“, že když žena říká ne, myslí ano. :cert:

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 20.07.12 13:02

@Frankie11
Nebyl on trochu komplikovanej?

Frankie  20.07.12 13:13

@dynda
Spíš trochu paranoidní… Ke konci jsme se nestačila divit, co všechno jsem se o sobě dozvěděla. :(

Nahéma
Parfémová maniačka 872 příspěvků 20.07.12 15:27

Můj milý taky žádal o ruku. Mého stotřicetikilového, cholerického otce… s kyticí… :kytka: Málem to chudáček nepřežil, tatínek vyletěl jak neřízená střela, sprostě řval, hnal ho z bytu a málem shodil ze schodů… Bylo nám jednadvacet a já byla v sedmém měsíci…

Na poličce 38 parfémů 0 miniatur 16 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 20.07.12 15:51

Tak tento příspěvek ukážu přítelovi, který má obavu zeptat se mého otce, který má 65 kilo a je to flegmatik. :lol:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 20.07.12 15:53
@Nahéma píše:
Bylo nám jednadvacet a já byla v sedmém měsíci…

A seřval ho, že přišel tak pozdě, nebo že vůbec přišel?

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

doktorová  20.07.12 15:54

Jé, to je hezké téma. :D

My byli ještě hodně mladí, oba na škole. Nebydleli jsme spolu, není to styl ani jednoho „bydlet nezávazně na hromádce“, ale právě už jsme začali řešit co a jak dále, kde budeme shánět bydlení…a tak…

a mužovi se zcela náhodou vyrýsovalo bydlení v domku, něco jako dědictví, ale vyžadovalo to investice, starost, práci na tom a. t.d…a tak přišel mezi vánoci a novým rokem s kytkou, a rodiče požádal o mou ruku…a řešili jsme pak všichni spolu co a jak dál…jééé

bylo to takové pragmaticko — romantické

prostě život se vyvinul dál a bylo potřeba začít řešit co a jak dál a jako nejlepší se nám jevilo to prostě vzít jaksi- —
se vším všudy a závazně a „naostro“

a dobrý, jo, nelituju…myslím že jsme udělali dobře… :palec:

doktorová  20.07.12 15:57

Jinak výborné, hledání prstýnku ve větvích… :mrgreen:…i rozzuřený tatínek nemaj chybu, hezký…

U nás z toho pak byla taková te velká veselé obrrodinná obrsvatba o stovce či spíše více lidí

ale dobrý, vono, v podstatě se v takovém rozsahu pak rodina již nesešla, a že je to let......jo, dobrý to bylo.
A už to opakovat nechci, jednou taková monstrakce, kde jste hlavním viníkem stačí… 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist