Zahras.com - arabské vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barabizna
sv. Parfema z Kecálburgu 2200 příspěvků 17.10.11 15:27
Zahras.com - arabské vůně

Vzhledem k tomu, že se organizace nákupu ujala jiná aromačka, ruším tento obchod. Pokud tím někomu způsobím problém (doufám že nee) omlouvám se.

Příspěvek upraven 18.10.11 v 17:59

Na poličce 65 parfémů 5 miniatur 52 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Reakce:

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 17.10.11 18:28

Barabizna, to sa teším, že si sa toho ujala.

Zo zahras objednávala kačka - píše „Objednávala jsem asi deset těch malých rol-onů na zkoušku a poštovné bylo 12 dolarů, clo jsem neplatila, i když balíček celníci otevřeli.

Vyzerá to tak, že poštovné aj clo závisia od výšky objednávky.

A ešte som niekde čítala, že objednávku treba vykonať cez e-mail.

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 17.10.11 19:15

Tak super!!!
Moc děkuju , Barabbizno za ochotu a odvahu!!!
Já bych si určitě lahvičku, možná dvě koupila, musím ještě zvážit co.
A ty malinké roll-onky najdu u nich kde?
A nevíte, píšou tam, že pošlou až vzorky za náklady,4 vzorky k balíku? Nebo prodávají i vzorky?

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

barabizna
sv. Parfema z Kecálburgu 2200 příspěvků 17.10.11 19:37

Koukala jsem na vzorky, prodávají je, ale nezdá se mi to výhodné. Vlákno, kde můžete zapisovat, jakou vůni chcete, je v tématu hromadné nákupy. S daní je to potěšující zpráva)

kakadu  17.10.11 20:35
barabizna píše:
Koukala jsem na vzorky, prodávají je, ale nezdá se mi to výhodné. Vlákno, kde můžete zapisovat, jakou vůni chcete, je v tématu hromadné nákupy. S daní je to potěšující zpráva)

Tak já jsem si v létě prubla ty vzorky. Je to tedy 12 dolarů, poštovné opravdu není a neproclívají se.
Přišly 4 ks :2 skl.vialky s asi 0.5 ml obsahem a
dvě kuličky Al rehab z 3 ml parfemu, i s orig. krabičkou (takže vlastně ne vzorky). Není to špatné, ale nevím, zda se to vyplatí, nebyla nikde možnost, jak si vybrat, takže jsem z půlky dostala to, co už doma mám.

DPH: Jeden parfem mi prošel, na další(dražší) čekám a tam už se tomu zřejmě nevyhnu.
Zatím nemám tolik zkušeností z těch 2 nákupů, abych mohla posoudit, jak se komu hromadná objednávka vyplatí.

Vystávají 2 otázky:

Poštovné - evidentně se nepočítá podle ceny a počtu vůní , ale dle váhy zboží. Takže tam si nejsem jista,
jestli se podaří ušetřit, pokud se s nimi nějak individuálně nebude domlouvat.

Clo (DPH)- vyšší objednávka samozřejmě proclena bude včetně poštovného, bylo mi řečeno že je to od 35 USD nahoru. Takže jak to chcete dělat s rozpočítáním na jednotlivce? Rozpočítat paušálně dle počtu?
(protože tak na tom budou lépe ti co si koupí dražší věc, kdežto ten, kdo by měl parfém např. za 20 USD by prodělal, protože když si ho koupí jednotlivě, nezaplatí clo žádné.
Mě vychází jediné pozitivum - domluva s nimi na větší objednávku a slevu.
Netroufám si říci jak to bude probíhat. Já např. neumím moc anglicky, tak i ta základní korespondence je pro mne můra ze slovníkem v ruce. Celkem jsem se zpotila, když mi poslali zdvojenou fakturu a já nevěděla co s tím, no vyřešilo se to nakonec.
Nečekejte žádné objednávkové formuláře a tak, jak jste zvyklí zde. Musí se napsat mail, co chcete a kolik, a oni tak zhruba za den či dva vám něco odpoví. Musí se jim dopředu napsat, jak budete platit. Já přes PP, takže na jejich email jsem poslala takto peníze. S kartami nemám zkušenost, PP se mi zdál bezpečnější.

Možný problém: Správci PayPalu občas bezdůvudně zablokují účet, když se jim zazdá, že proti svým obvyklým platbám a poměrům platíte někde nějak moc. Pak je potřebí se dokladovat, skenem řidičáku, fakturou za plyn a občas to neúnosně protahují (znám případ kdy to bylo 2 měs. a dotyčný zdůvodnoval že platí za 2 letenky, proč a komu a atd)

Jinak je ale Zahras spolehlivý a komunikativní, na dotazy se odpovídá.
Tohle chci jen napsat jako upozornění, na co všechno se můžete připravit, přesto doufám že komplikace nebudou a vyjde to, i ta sleva třeba.

Otázka pošty - balíček přišel obyčejně, poštačka zvonila ,jen že se nevejde do schránky, podpisy nebyly třeba. Na clo ale budou.Akorát to asi nebude doporučeně.
Až zjistím ,co bude s dražším balíčkem který už tento nebo příští týden čekám, hned sem dopíšu jak jsem dopadla a co musela ještě doplatit, abyste byly v obraze. Konkrétně, jestli bude stačit jen clo zaplatit, nebo jestli mne potká to co u parfému z Ameriky ( napřed dopis z celnice, nutnost skenování jakési plné moci, doložení jim výpisu ze svého PP za co jsem kdy tuto částku zaplatila , to vše zaslat na Ruzyni, nesplest skladová a balíková čísla), pak týden po téhle křeči balíček došel, a po zaplacení asi 350 Kč poštačce byl konečně můj:-)

Navrhovala bych toto všechno doprověřit,(hlavně tu možnost slevy u nich a poštovné), a pak teprve začít
s objednávkami :lol:

kakadu  17.10.11 20:48
Bea píše:

A ty malinké roll-onky najdu u nich kde?

Na hlavní stránce Zahras.com, jsou jednotlivé značky, tak si najedeš na Al Rehab a budeš rolovat. Tedy předpokládám, že chceš tyhle, protože El Nabil značku asi nevedou, neviděla jsem ji u nich

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 17.10.11 21:11

a co to koupit u Zahras jednoduše na ebay? mají tam shop:

http://stores.ebay.de/zahrasboutique

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

kakadu  17.10.11 21:19
Taky jsem se na to dívala.
RoSa píše:
a co to koupit u Zahras jednoduše na ebay? mají tam shop:http://stores.ebay.de/zahrasboutique

To jsem si taky pečlivě prohlížela. Je to určitě jednodušší, ale mají tam oproti Zahras jen pár kousků, pokud někdo bude mít štěstí, že bude chtít zrovna to co nabízí, tak je to bez diskuze.
V Zahrasu jsou ale skoro všechny značky a snad stovky parfémů. Když budu chtít Kashku, Raniu… prostě ty jejich trháky, tak tam nepochodím.
Ale ebay využívam na olejíčky z Al Rehabu, je to opravdu jednodušší, rychlejší a je jich tam celkem dost, i poštovné velmi dobré :lol:

barabizna
sv. Parfema z Kecálburgu 2200 příspěvků 17.10.11 22:15

No zkusím jim napsat a domluvit se s nimi na slevě na vůních a poštovném. Doufám, že budou vstřícní. Pak se můžeme rozhodnout. Také zjistím výši daně v závislosti na ceně.

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 17.10.11 22:18

ZA kolik ty 3ml Al Rehab kupujete?

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

kakadu  18.10.11 10:34
Tigra píše:
ZA kolik ty 3ml Al Rehab kupujete?

Hodně záleží na tom kde:

• Anabis asi znáš nebo dohledáš sama
  • Ebay -já tedy nejvíc u prodejců ne Ebay, mají ty 6ml zhruba kolem 100 Kč nebo trochu přes 100Kč vč. poštovného (zatím nejlepší poštovné co jsem viděla) Bez pošt. vyjde 6 ml kulička třeba na 50 Kč, to je zatím bezkonkurenční. V množství 3 ml jsem tam nic moc neviděla.
  • největší výběr má

www.al-rehab.co.uk , tam stojí 3 ml 2 libry, 6 ml 3 libry, základ pro poštovné je ale 8 liber a každá položka dalších 50 centů. Je to UK, takže bez cla, rychle, ale hrozná komunikace, mě popletli celou zásilku a na mé maily neodpovídají, nevím tedy jestli jsou spolehliví a můžu je doporučit

• Zahras, tam mají jen ty 3 ml po 1.6 USD, ale tam jsem je nebrala, nechce se mi na 2 rol-ony čekat měsíc

Tak si to přeber :lol:

barabizna
sv. Parfema z Kecálburgu 2200 příspěvků 18.10.11 18:04

Vzhledem k tomu, že se organizace nákupu ujala jiná aromačka, ruším tento obchod včetně komunikace se zahras.com. Pokud tím někomu způsobím problém (doufám že nee) omlouvám se.

viz. vlakno *Al-REHAB a jiné „arabky“

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 18.10.11 20:00

Díky za odpověď.

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist