Zajímavá statistika na basenotes

Chandler 08.07.09 16:53

Zajímavá statistika na basenotes

Z 50-ti nejvíce komentovaných produktů na basenotes.net je 47 pánských a jen 3 dámské (Angel, Shalimar a Mitsouko). Vypadá to, že pánové se o parfémy zajímají daleko více než ženy :D . Co vy na to? Mě to docela překvapuje.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Irena 08.07.09 17:09

Chandlere, a nebude to tím, že ženy se víc „rozprsknou“, že mají širší záběr a komentují víc vůní, zatímco muži se soustředí na užší, prověřený výběr?
Pokud je to jinak a chlapi v tom jedou víc než my, pak se divím, ale pozitivně! :lol:

Chandler 08.07.09 17:16

No to by mohlo být :D . Ale 47:3 ? To by znamenalo, že je asi 15 x více dámských parfémů než pánských (což je docela možné :D ).

Ale hned pod tou první statistikou je další statistika: nejvíce přispívající uživatelé, kde alespoň podle přezdívek zcela jednoznačně dominují muži :D .

Irena 08.07.09 19:46
Chandler píše:
No to by mohlo být :D . Ale 47:3 ? To by znamenalo, že je asi 15 x více dámských parfémů než pánských (což je docela možné :D ).

Tak jsem to nemyslela. Spíš že ženy „šmejdí“ po všem, muži jdou cíleně po prověřených jménech a o zbytek se nezajímají (z hlediska nákupní strategie jsou prý ženy „prasata“ - při hledání svého skvostu rozrýpají všechno - a muži „pardálové“, nebo jiné šelmičky, to už jsem zapomněla - zacílí kořist a jdou po ní).

Chandler píše:
Ale hned pod tou první statistikou je další statistika: nejvíce přispívající uživatelé, kde alespoň podle přezdívek zcela jednoznačně dominují muži :D .

To žeru.

Kriss 08.07.09 21:48

Napadlo ma, ci to nebude aj tym, ze zeny mozno skor citaju a neprispievaju ( sudim podla seba, mam siroky zaber, ale zriedka vonu komentujem, skor recenzie iba citam), kym chlapi sa podla mna vyjadria ku vsetkemu :wink:

Ronna 09.07.09 00:15

Zajímavé je, že na jejich diskuzním fóru je u female fragrance discussion založených 8 506 vláken se 152 570 odpověďmi a u male fragrance discussion je to 39 723 vláken s 530 964 odpověďmi. Už jsem si toho všimla dávno, ten rozdíl je neuvěřitelný.

verunka2201 09.07.09 01:05

Takže Aromeweb je takovou inverzí ke světovému normálu? :P

Chandler 09.07.09 09:46
Ronna píše:
Zajímavé je, že na jejich diskuzním fóru je u female fragrance discussion založených 8 506 vláken se 152 570 odpověďmi a u male fragrance discussion je to 39 723 vláken s 530 964 odpověďmi. Už jsem si toho všimla dávno, ten rozdíl je neuvěřitelný.

No to jsou ještě zajímavější čísla :D .
Vypadá to, že s předsudkem ve smyslu „parfemy jsou především ženská záležitost“ si ve světě příliš hlavu nelámou :D .

ippolita 09.07.09 10:29
Kriss píše:
Napadlo ma, ci to nebude aj tym, ze zeny mozno skor citaju a neprispievaju ( sudim podla seba, mam siroky zaber, ale zriedka vonu komentujem, skor recenzie iba citam), kym chlapi sa podla mna vyjadria k vsetkemu :wink:

Suhlasim, so mnou je to podobne.

Irena 09.07.09 14:51
Ronna píše:

Možná chlapi nemají o parfémech kde pokecat… Baby se asi vyžijou s kamarádkama a tak…

Oleka 09.07.09 15:06

Slyšela jsem názor, že muži se stýdí mluvit o parfémech se svými kamarády ( protože se dodnes zájem o parfémy považuje v některých panských společenských kruzích za „nechlapskou“ záležitost) , tak možné je že proto o tom bez předsudků víc mluví na foru.

Luna 09.07.09 15:11

Klidně ať si o tom nemluví, ale ať je POUŽÍVAJÍ! :oops: :D

Ronna 09.07.09 18:31
Irena píše:
Ronna píše:
Možná chlapi nemají o parfémech kde pokecat… Baby se asi vyžijou s kamarádkama a tak…

A nebo je příčina jednoduchá - ty baby lezou do toho pánského diskuzního fóra - z jasných důvodů. :wink: Ale nekontrolovala jsem, jestli to tak je.

Lela 09.07.09 19:52

No odpověď je spíš prostá - zatímco Makeupalley je baštou dámskou , je Basenotes hlavně pro pány.Nevím proč, ale mají to takhle rozdělené.

Ada 09.07.09 20:47

Na Basenotes je prostě víc chlapů. Ale třeba Perfume of Life je víc dámská bašta. Nevím, proč to tak je, ale zřejmě se to tak vyvrbilo už od začátku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist