zákal na parféme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 06.05.10 21:32
zákal na parféme

ahojte,

neviete, z čoho sa môže robiť na parféme zákal? je to flakónik s rozprašovačom, nie otvárací. držala som ho na relatívne chladnom mieste, v šere, hoci nie v krabičke. na vôni sa to neprejavuje, nevonia skazeno…

dík!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:
 
Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 08.05.10 17:29

Pokiaľ vonia rovnako, tak by ma to asi netrápilo.
Ja mám napríklad v Prade Tendre usadeniny a tiež to nemá na vôňu vplyv.

Ale keď nebola predtým zakalená, tak to môže znamenať, že sa s ňou niečo (nedobré) deje.
Treba ju rýchlo vypotrebovať ;)

Na poličce 96 parfémů 18 miniatur 19 odstřiků 127 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 09.05.10 21:11
Evulik píše:
Pokiaľ vonia rovnako, tak by ma to asi netrápilo.
Ja mám napríklad v Prade Tendre usadeniny a tiež to nemá na vôňu vplyv.Ale keď nebola predtým zakalená, tak to môže znamenať, že sa s ňou niečo (nedobré) deje.
Treba ju rýchlo vypotrebovať ;)

hah, je to lancôme attraction, tá sa rýchlo vypotrebovať nedá, jedine za cenu zamorenia bratislavy :D

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist