Zakalený parfém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 12.04.10 21:30
Zakalený parfém

Holky, poraďte. Pred pol až trištvrte rokom som manželovi z El Nina kúpila tester vône Voyage od Nautica. Vôňa bola v pohode až doteraz. Pred pár dňami som v nej objavila plávajúce drobné čiastočky. Čo ich mohlo spôsobiť? Žeby zlé skladovanie? Parfém má manžel na kúpeľňovej poličke. Intenzita vône je nezmenená, stále vonia tak, ako predtým. Alebo by to mohlo signalizovať, že ide o fake? To sa mi ale podľa vône nezdá, čuchala som ju zo vzorku prineseného z Anglicka a vôňa je identická s tou, ktorú mám doma.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 12.04.10 22:20

Fejk bych vyloučila. Mě se to samé stalo teď u Esprit de Fleurs - ve vůni se najednou objevily drobné částečky (ne kousky něčeho - třeba laku, ale spíš zakalení), ale vůně je beze změny. Naštěstí je to jen zbytek ve flakónku, který dopotřebuju během pár dní.

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

marly
sv. Parfema z Kecálburgu 2812 příspěvků 11.09.10 13:28

to isté som si všimla pre pár mesiacmi na mojej attraction. aj som to tu na fóre riešila.
potom som objavila, že rozprašovač je chybný - je nejak prasknutý alebo netesní - zrejme sa tam dostával vzduch a ktovie čo sa s parfumom dialo… vôňa sa nezmenila, jediným defektom bol zákal. a bol z mesiaca na mesiac viditeľnejší a čiastočiek bolo stále viac. minulý týždeň som zvyšok parfému vyhodila - celkom som ho prestala používať.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist