Zámecká parfumerie, máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lu207
Nováček 18 příspěvků 12.12.13 17:44
Zámecká parfumerie, máte zkušenost?

Náhodně jsem objevila Zámeckou parfumerii v Praze a jsem překvapená a nadšená.Prodávají parfémové vody na váhu, většinou přírodní jednoduché vůně jako např. lípa, pomeranč, růže, levandule, santal, kapradí…Dají se i míchat podle vkusu. Nabízejí sortiment jako Frau Tonis v Berlíně, ještě musím zjistit, jaká je mezi nimi souvislost. Je to poprvé, co mi nějaké vůně opravdu sedly, tak se chci zeptat, jestli vám také vyhovují a případně, které parfémy vám voní nejvíc. Zkusili jste si namíchat vlastní vůni? Povedlo se to podle představ?

Příspěvek upraven 12.12.13 v 20:37

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

aneta33
Učednice 92 příspěvků 12.12.13 19:03

já myslím že tady budou i nějaké recenze.vím že mají fcb a občas tam mrknu.já nejsem z prahy tak nevím ale kdybych mohla tak tam určitě zajdu omrknout a hlavně očichat.někdy hlavně v létě mívám náladu na něco uplně jednoduchýho třeba jen ze dvou složek.a namíchat si svoji vlastní vůni to je asi sen každé ženské. ;)

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 3 parfémy

Lu207
Nováček 18 příspěvků 12.12.13 19:21

No právě, já po tom taky vždycky toužila, tak jsem nemohla odolat a jsem . A byl to navíc výborný zážitek, pán v obchodě byl moc fajn, ukazoval mi i vtipné kombinace - vytvořil třeba becherovku s ledem:)Jinak miluju jejich pomeranč, je to jak čichat k oloupané slupce:)

Lu207
Nováček 18 příspěvků 12.12.13 20:03

PS. Z první věty se mi nějak vytratil konec:(. Mělo to být „a jsem za to moc ráda“. Omlouvám se.

Lu207
Nováček 18 příspěvků 12.12.13 20:32

Ach jo, to mě moc mrzí…Nemáte pravdu. Je to tak, že už pár let chodím čuchat po parfumeriích a pořád to není ono a teď jsem objevila „svůj obchod“ a mám hroznou radost. Tak jsem napsala z radosti recenze. Jasně že jim přeju, chci tam nakupovat hodně let! Ale nemám s nimi nic společného, pana Šafránka neznám… Říkala jsem si jen, že je to zajímavý obchod a třeba by se někomu hodilo taky ho objevit, protože nic jiného podobného jsem zatím u nás nepotkala…Ale tohle nemám zapotřebí,
 proč…?

ijáček  12.12.13 21:25

@Lu207 Zní to moc zajímavě. Kde konkrétně to je? Až budu příště v Praze, určitě se podívám. Dík,

Lu207
Nováček 18 příspěvků 12.12.13 21:33

Je to na Zámeckých schodech 10, u Pražského hradu, takový malinký obchůdek.

ijáček  12.12.13 21:35

Díky :mavam:

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 12.12.13 22:31
@Barbarella píše:
@Lu207
Je fakt hrozně nenápadné, že ty tu kopeš za tu parfumerku! :!
Zaregistruješ se a ejhle, ještě ten den hned 2 recenze na vůně zrovna z ní!
Je to trapný!

A laskavě si oprav tu hrubku v nadpise a nauč se česky.

P.S. pro pana Šafránka: Chřibská je moc hezká!

Ty brďo, co je na tom trapnýho i kdyby za ni kopala. Každá info o parfémech se cení.
Já bych byla zvědavá i na další recenze, byť by byly reklamní.
Nač ta zášť :|

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 13.12.13 07:05

@katerinka
Jaká zášť, kde jsi ji sebrala? 8o
Jen nesnáším, když někdo dělá takovéhle tanečky, že šel jsem čistě náááhodou kolem a objevila jsem parfumerii, když je to někdo z nich.
Napíšu to na férovku, ne?

Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

Clarisse
Parfémová maniačka 617 příspěvků 13.12.13 07:28

Docela mě to zaujalo, mám ráda Soliflory a tady by to mohlo být ono. Třeba takový lipový květ by mě zajímal. Jak je to s výdrží a intenzitou ? Dá se v obchůdku vše očichat?

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sasa  13.12.13 07:41

@Barbarella
když to napíše na férovku, bude to reklama a smáznou to, to si nevybereš

Barbarella
sv. Parfema z Kecálburgu 3275 příspěvků 13.12.13 07:57

@Sasa
No to je právě ta sranda. :lol:
Ale dělat, že nevím, o co jde, to jaksi nebudu.

Ovšem na jejich stránkách mě zaujalo tohle:
Všechny parfémy nabízené v Zámecké parfumerii splňují normy Eau de Parfum a jsou prověřené ministerstvem zdravotnictví.

:twisted:
Na poličce 175 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 207 parfémů

Lu207
Nováček 18 příspěvků 13.12.13 08:18

Lipový květ mi voněl pěkně, ale na ruku jsem ho nezkoušela, tak nemůžu říct bohužel víc…Intenzita je řekla bych velká a výdrž je asi různá podle vůně. Například kapradí a konvalinka mi držely skoro celý den, pomeranč o dost míň…Očichat se dá všechno, i zkusit na ruku, nebo koupit vzoreček.

Příspěvek upraven 13.12.13 v 08:33

Lu207
Nováček 18 příspěvků 13.12.13 08:29

Jinak pro ostatní a už fakt naposledy, prosím…Opravdu hrozně ráda bych se k přiznala k čemukoliv, ale byla by to lež jako věž. Klidně se přiznávám, že jsem ve slově zkušenost napsala dvě „n“ a zasloužím si za to exkomunikaci z lidské společnosti ;) , ale pro obchod nedělám. Nešla jsem náhodou kolem - přišla mi do mailu nabídka z nějakého slevového servru se slevou na jejich „alchymii vůně“. PS. A nevím, jak se mají správně psát příspěvky, protože se internetovým debatám obvykle nevěnuju, tak zním asi divně, ale úmysl byl dobrý, tak už mír :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist