Zamilované jídlo, případně i receptík...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 21.08.09 21:57
Zamilované jídlo, případně i receptík...

Bramboráky v každé podobě a denní době, křupavý kuřecí řízek s lahůdkovým vánočním bramborovým salátem, míchané zeleninové saláty, čím pestřejší, tím lepší, zvlášť teď v létě a za největší lahůdku považuji šťavnatý, na medium pečený hovězí steak(omlouvám se vegetariánům a zvířátka mám jinak moc ráda…)… :P :P

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 21.08.09 22:03

Uvědomuješ si jjak je nehezké mluvit o jídle v této pozdní hodině kdy mě honí chutě? :) Jinak já taky miluju steaky, ale úplně nejradši z kravičky tataráček, toho bych se ujedla. Potom smažené čínské nudle, šopský či řecký salát, řízky s bramboorovým salátem (ale musí být s citronem). A včera jsem si udělala skvělou polévku na základě směsi Hopi Ontario , které jsem za půl dne snědla dva litry :!:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 21.08.09 22:11

Tak dámy, právě mě honí mlsná a vy takhle :smack: Jinak nemohu zapomenout na fantastický rýžový nákyp se švestkama, který jsem nedávno jedla u babičky a zítra se chystám ho zkusit vytvořit sama.Jestli se povede hodím sem receptík pro milovnice sladkostí :wink:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 21.08.09 22:13

Uvědomuji si to a plně se kaju :oops: :oops: , ale doplatila jsem na to sama, začalo mi kručet v žaludku a při četbě Tvých oblíbených dobrůtek jsem se ocitla v posici Pavlovova pokusného psa :twisted: :twisted: …slint

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 21.08.09 22:31

Honem sem s receptíkama a fotky k tomu 8) :lol:

Koukám, že už Kerze začala receptíky, ale jsou zapadlé http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 21.08.09 22:58

Fotka nebude, ale hodím recept na tu včerjší polívku (pořád na ni musím myslet :-))

Kostky hovězího (nebo třeba pštrosího :wink: ) masa s cibulí osmahnout, zalít vodou, přidat indiánskou rýži, mungo, soju, červenou čočku a sezam a nějaký ten masox. Fazole mungo se z toho vaří nejdl, takže až je skoro hotová tak do toho lupněte nějakou mraženou nebo čerstvou zeleninku (doporučuji baby karotku, květák a hrášek), chili, kari, případně dosolit, domasoxovat. A až je to úplně hotové, tak na litr polévky vymačkat jeden citron :-)

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 21.08.09 23:05

já mám moc rád pizzu…je to jedna z mála věcí z Itálie, které mám rád :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 21.08.09 23:07

Na tu jsem málem zapomněla…pizza je mňam, mňam!!!

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 21.08.09 23:10

Pizzu mám také ráda (hlavně když je to pravá italská pizza a můžu si jí dát třeba s dvojitou mozzareloou :wink:) … a u mě je to spíš jedna z mnoha věcí z Itálie, které mám ráda :wink:

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 21.08.09 23:11

A máte rádi se spoustou přídavků? Nebo jen Margheritu?Já si tam plácám strašně moc věcí..... :oops:

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 21.08.09 23:14

Mám ráda pizzu margheritu, funghi (houby), prosciutto crudo (parmská šunka), estiva (čerstvá rajčata), maratona (cuketa, lilek), spinaci (listový špenát a ricotta) … :heart:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 21.08.09 23:14

Já má ráda i pizzu pane, jenom s oliváčkem česnekem a kořením :-) Ale i tu se spoustou věcí, jenom mi moc nechutná rajčatové sugo, takže mám radši ty se smetanou :-) Anebo ty pizzy - kapsy - Calzone, ty jsou úžasné

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 21.08.09 23:22

Miluji, když je na ní, mimo jiné, anglická slaninka a rozklepnuté vejce… :heart:

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 22.08.09 15:10

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 22.08.09 15:40

Zbožňuji jídlo . Většinou mám období, že si něco oblíbím a jsem schopna jíst to několikrát týdně - momentálně ujíždím na hovězím carppaciu. Jinak mezi další oblíbené patří: těstoviny, pizza, saláty, čínské nudle, polívky,mořské potvory,grilované klobásky,grilovaná zelenina,no v podstatě sním všechno :) .

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist