Zásilky z UK - Vaše zkušenosti?

la.reina 28.06.12 15:21

Zásilky z UK - Vaše zkušenosti?

Dobrý den vespolek,

máte někdo zkušenosti s posíláním zásilek z UK (nemyslím od obchodníka, ale od soukromé osoby)? Co se vám osvědčilo a co nikoliv? S kým máte nejlepší zkušenost?

Momentálně potřebuju dostat nejlépe rychle, levně a bezpečně parfémy do ČR.

U Royal mail jsem zatím zjistila cenu 19 GBP - napadá vás někdo levnější?

Díky za všechny tipy

Reklama

barbucha 28.06.12 18:20

Kupovala jsem vždycky od soukromé osoby (ebay), a můžu říct, že to jde vždycky strašně pomalu - myslím poštu. Třeba i tři neděle… tak jestli chceš něco rychle, moc na to nespoléhej.

Lyonella 28.06.12 19:46

Jak to Barbucho? Já to mám vždycky z UK do týdne doma. Někdy i dříve.

la.reina 29.06.12 07:44

No, samo že bych to ráda měla doma co nejdřív, ale zase 20 liber mi přijde celkem pálka. :-S Kolega v práci radil DHL nebo DPD, prý by měli být levnější, ale buď neumím hledat nebo on kecá, protože mi to tam vychází mnohem, mnohem dráž než přes Royal mail. :nevim:

Juana 29.06.12 07:53

Zatím všechny nákupy v naprostém pořádku. Jediný případ kdy to jde trochu déle je kupodivu jeden krám s prádlem, tam je asi v čekání zahrnuta ta výhodnost ceny či co. Ale s Royal Mail to chodí +- do týdne.

barbucha 29.06.12 09:29

@Lyonella
Netuším, ale u mě je to pravidlem - odesilatel za to nemůže, pošle včas… pravděpodobně to bude až místní poštou :cert:

Mandarinka 29.06.12 12:24

Já mám zkušenosti dobré, balíček většinou dorazil do týdne. Naposled jsem posílala balík v dubnu a vůbec nedorazil. Nakonec se mi tedy aspoň vrátil. Pátrala jsem a vypátrala, že od letošního března Royal Mail nespolupracuje s Českou poštou, ale s doručovací společností GLS a ti umí doručovat jen proti podpisu. Chtějí mít na balíku telefonní číslo pro případ, že adresáta nezastihnou. Balíček si můžeš nechat pojistit, ale ta cena je pak vyšší, to je fakt.
Ostatní společnosti jsem nezkoušela.

beliala 29.06.12 12:31

Zatiaľ som mala len jednu skúsenosť - ale veľmi pozitívnu. Balíček dorazil do týždňa. Akou spoločnosťou, to netuším…

aangie 29.06.12 14:25

Já mám taky většinou všechno doma do týdne.

Luciak 02.07.12 08:23

Skusenosti mam kvantum, som ebay zavislak :oops: :mrgreen:

Ja mam pocit, ze za posledne dva roky sa situacia velmi zlepsila, kym predtym mi balicek isiel aj dva tyzdne, teraz sa niekedy nestacim cudovat, ako rychlo to mam doma. Vacsinou za tyzden, obcas aj skor.
Inak k tej poste, najvyhodnejsie je samozrejme nechat si to poslat cez Royal Mail, ale neviem, o aku celkovu vahu pojde?

Insolence 02.07.12 13:00

Z UK - ebay, mám ty nejlepší zkušenosti, věci mi chodí max. do týdne, většinou do 4 dnů.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist