Zbláznila jsem se - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 08.10.08 13:22
Zbláznila jsem se - poraďte

Nějak jsem zatoužila po vůni, takové „naivnější“… Koupila jsem si Miss O žlutou od Oriflamu a líbila se mi. Bohužel se celá vylila do tašky :shock: . Poradíte kvalitnější náhradu?
Byly tam konvalinky, bergamon, pomerančové květy, jantar a konvalinky.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 08.10.08 14:58

netuším síce, ako vonia Miss O, ale podľa zloženia by mohla byť ok napr. Liberté od Cacharel

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 08.10.08 15:15
PetraSK doma píše:
netuším síce, ako vonia Miss O, ale podľa zloženia by mohla byť ok napr. Liberté od Cacharel

Ta ne e… ta mi smrdí… moc sladká :cry: .

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 08.10.08 17:57

Podle složení je ta Miss O květinová, podle vůně je taky taková, nebo je květinově ovocná? A v čem spatřuješ tu naivitu, v těch kytičkách, jemnosti, nekomplikovanost?

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 09.10.08 08:29
Ada píše:
Podle složení je ta Miss O květinová, podle vůně je taky taková, nebo je květinově ovocná? A v čem spatřuješ tu naivitu, v těch kytičkách, jemnosti, nekomplikovanost?

V jemnosti a nekomplikovanosti… včera jsem sháněla něco v parfumérce co je nahoře na Václaváku. Byla jsem tam asi hodinu, slečna se mi věnovala, ale nic z ní nevypadlo. Jediné, na čem jsem se ukojila byla Vetiver, ale ten bude pro přítele :lol: .

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 09.10.08 10:20

A co Jaguar Woman? To je taková příjemná vůně, myslím i s kapkou černého rybízu.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 09.10.08 12:20
IvKa píše:
A co Jaguar Woman? To je taková příjemná vůně, myslím i s kapkou černého rybízu.

Díky moc, to vypadá nenáročně 8) .

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist