Žehlení vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 05.07.10 21:50
žehlení vlasů

pořídila jsem si na radu dcery žehličku Remington, tu nejnovější.Má regulovatelnou teplotu, je něčím výživným napuštěna a žehlí perfektně. Jsem ale začátečník a tak nevím, na kolik stupňů, zda mohu mít před tím kondicionér na narovnání vlasů, jak často a tak vůbec.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

s.ticha
Parfémová maniačka 617 příspěvků 05.07.10 22:17

Žehličku občas používám, ale vždy v kombinaci se speciálním sérem pro žehlení vlasů. Mám tento: http://www.krasa.cz/…ro-zehleni-v … liner.html a je moc fajn. Koupila jsem ho v kadeřnictví. Bez něj bych vůbec žehličku nepoužívala, chrání před pálením vlasů při vysokých teplotách. A i tak nežehlím raději moc často. Správně se prý mají žehlit vlasy suché, ale s vlhkými se mi lépe manipuluje.
Já mám žehličku Bosh a teplotu používám většinou střední. Raději začít na na nižší a až postupně dle potřeby přihřát. :D Myslím, že budeš spokojená, vlasy jsou pak krásně lesklé a upravené. :D

Na poličce 108 parfémů 18 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 05.07.10 22:20

a na kolik stupňů žehlíš ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

s.ticha
Parfémová maniačka 617 příspěvků 05.07.10 22:31

No, tak to nevím. :D Má žehlička má stupnici se šesti kontrolkami, ale teplota tam napsaná není a manuál je někde pečlivě uklizen. :D Ale když mám čas a trpělivost, žehlím tak na třetím stupni. Když je spěch a panika, tak použiji čtvrtý i pátý. Podle stupně časové tísně. :D

Na poličce 108 parfémů 18 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Aliis
Učednice 46 příspěvků 11.07.10 16:29
chavah píše:
pořídila jsem si na radu dcery žehličku Remington, tu nejnovější.Má regulovatelnou teplotu, je něčím výživným napuštěna a žehlí perfektně. Jsem ale začátečník a tak nevím, na kolik stupňů, zda mohu mít před tím kondicionér na narovnání vlasů, jak často a tak vůbec.

ahoj, nemělo by se přesáhnout 200°C. jestli máš jemné vlasy, pak ti bude stačit 160°C a pakliže máš vlasy hodně silné a pevné, můžeš si dovolit žehlit při 200°C.

jinak si určitě kup nějaký krém určený pro žehlení vlasů. když mi ten můj došel, nekoupila jsem si další a tvrdě jsem na to doplatila. musela jsem s žehlením vlasů na pár měsíců přestat, aby se mé vlasy vzpamatovaly.

jinak dobrý výběr žehličky. remington rules;):))

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 59 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 07.08.10 03:40

…moje kadeřnice říká, že se má žehlit na nejvyšší teplotu (=cca 180). Protože právě většina lidí si myslí, aby si neničila vlasy, tak dá méně stupňů.
Jenže to ty vlasy tak nevyžehlí dorovna, neuhladí a člověk to pak, ten samý pramen přejíždí znovu i vícekrát = ničí to mnohem víc, než přejet pramen jednou na vysokou teplotu.
Tím se vlas maximálně vyhladí, uzavře na povrchu - jakoby ty vlasové šupinky lehnou na sebe jak tašky na střeše a tím pádem se pak vlasy lesknou.
Je fakt, že když mi tímto způsobem žehlí vlasy(tzn. vysoká teplota + jednou přejede) mám vlasy hladké, lesklé a vydrží mi rovné přes noc do druhého dne v pohodě! :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 07.08.10 08:15

Já žádný přípravek při žehlení nepoužívám, protože bez něj se mi vlasy ničí méně. Žehlím na 180 st. a jsou hned po prvním přejetí rovné. Hodně mi pomohlo, že se barvím Hennou, řekla bych, že ani žehlení obden na nich nezanechává žádné následky.

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 08.08.10 19:42

Mám to jako Smidlik. Nemám dlouhé vlasy a mám je dost pevné, tak nevypadají (aspoň se mi to zdá) poničeně. Žehlit si dlouhé krásné vlasy…víc bych si je hýčkala a asi bych si nějaký ten spec. přípravek koupila. Barvím henou, občas dělám olejové zábaly, uhlazuju jojobovým olejem. Ale až po žehlení.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 19.10.10 21:21

ono hlavně, vyžehlit si vlasy, to je pro mě umění!! od kadeřnice super, já si je sama prostě vyžehlit neumím :cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 01.01.11 19:30

Taky se budu muset naučit si žehlit vlasy… Ono se zdá, že to nic není, ale…je :(

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 30.01.11 16:52

Já je žehlím na 170°C (mám Remington Shine Therapy) a používám Thermo Repair od L'Oreal a sprej Got2b Guardian Angel. Mám vlasy hodně poničené odbarvováním, takže se snažím být co nejopatrnější.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 30.01.11 17:59
Alena píše:
ono hlavně, vyžehlit si vlasy, to je pro mě umění!! od kadeřnice super, já si je sama prostě vyžehlit neumím :cry:

Já bych po návštěvě kadeřnice nejradši šla kanálem, vyžehlit vlasy většinou neumí aniž bych vypadala, že jsem plešatá. Hned jak přijdu domů si vlasy znovu umyju, vyfoukám a přežehlím.

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 30.01.11 19:00

Ja mam Remington zehlicku aj konicku kulmu, vlasy mam jemne. Zehlim na 200 ale nepalim ich dlho, len rychlo prejdem zehlickou po vlasoch ako hrebenom. A samozrejme pouzivam ochranne pripravky na zehlenie vlasov. Suhlasim ako pisala Miru a aj moja kadernicka hovori to iste.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 30.01.11 22:36
dracatko píše:
Já je žehlím na 170°C (mám Remington Shine Therapy) a používám Thermo Repair od L'Oreal a sprej Got2b Guardian Angel. Mám vlasy hodně poničené odbarvováním, takže se snažím být co nejopatrnější.

Jani, kdy ty sis odbarvovala vlasy? Na žádné z fotek mi nepřipadáš jako blondýna :P

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 12.02.11 00:22

Veru, já totiž ty barvy střídám jako kalhotky. Pokud si vzpomínám, tak na blond jsem šla někdy na začátku školního roku. A teď na to zase dávám přeliv podobný mé vlastní barvě a docela ráda bych to nechala odrůst :-) Ono totiž odbarvit červenou hennu s podkladem z černé barvy… to není žádná legrace :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist