ZEN

micmici 15.01.09 18:43

ZEN

Napište mi prosím všechny, kdo máte ZEN od Shiseida, potřebovala bych něco zkonzultovat!!!! Díky moc!
Prosím SZ

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

blackdakini 18.01.09 17:07

Zen jsem měla asi před osmi sedmi lety. Připadal mi těžký. Zmátla mne reklama, představovala jsem si něco lehčího, nekomplikovaněj­šího. Přesto jsem si ho koupila, ale nakonec skoro vůbec nenosila. Od Shiseida mám ráda rtěnky, mají pěkné barvy a jsou kvalitní, kupuju pravidelně. Koupila jsem si pudr, jednou stačilo, a šampon, přijemný, ale také jednou stačilo.

janas 18.01.09 17:12

Ono je to s vůněmi Zen trochu problematické - pokud vím, tak házejí na trh každý rok novou a pokaždé se jmenuje Zen. Takže loňský Zen může být úplně jiná vůně, než ta předloňská.
Měla jsem jen vzorek a nevím který, byla docela lehká - a nijaká. :(

Alena 18.01.09 17:13

já měla Zen nedávno v odstřiku a byla jsem s ním spokojená.. taková zvláštní hezká vůně, ani sladká, ani vyloženě květinová a výdrž skvělá!

Alena 18.01.09 17:14

já měla asi ten poslední - taková zlatá kostka

janas 18.01.09 17:16

Já právě nevím, z kterého flakonu to bylo. Pravděpodobně z té kostky. Vůně nebyla ošklivá, ale přišla mi překombinovaná a nevýrazná. (Bez charakteru.)

Ovšem mnohem lepší, než současné růžové vodičky, pro mladou dívku dobrá volba. Ona je ale dost drahá, takže pro studentky to nebude.

Oleka 18.01.09 17:17

měla jsem také Zen asi před 8 lety, byl to tenhle :

a případal mi lehký, beztížný, byla to docela zvláštní vůně, nezdála se mi sladká , spíš fialkově - dřevitá.

blackdakini 18.01.09 17:52
Oleka píše:
měla jsem také Zen asi před 8 lety, byl to tenhle :
a případal mi lehký, beztížný, byla to docela zvláštní vůně, nezdála se mi sladká , spíš fialkově - dřevitá.

Flakon sedne, ale charakteristika vůně ne. Je ale možné, že ji vnímáme jinak. Dřevitá byla určitě, ale pro mne tam bylo něco příliš těžkého v pozadí.

Lulu 19.01.09 02:22

Taky mam ZEN kostku, myslim ze tu posledni… Mne se hrozne libi, drevita, hodne svezi, morska, trochu do panska…

macska 19.01.09 11:19

měla jsem vzorek z kostky, moc si ho nepamatuju. Citrusy, ovoce, dřevo a malinko kytek. Žádná hrůza, docela pěkná, ale taky žádný zázrak.

domenica 19.01.09 13:29

Já mám zase takovou :wink: :

Je to Eau de cologne, dárek dovezený z Japonska. Moc příjemná vůně. Osvěžující, bylinková, necitronová … :wink:

micmici 19.01.09 18:21

ZEN

já mám zlatou kostku a na mne má výdrž nulovou…béééé­éééééé… :-))))

micmici 19.01.09 18:22

ZEN

špatně…takhle to mělo být :( :( :( :cry:

Tina T. 22.04.14 14:01

Mam uz druhykrat..zlatu kocku. Pre mna asi najkrajsia vona, co poznam. Je tam akysi tajomny prvok (mozno kadidlo?) neviem presne, no robi ju pre mna vynimocnou.

Mam vsak uz druhe balenie, cize hladam aspon na cas zmenu, no nie je to jednoduche… Je toho vela pekneho, no nic mi nesedi tak uplne ako prave Zen.

Jedinou nevyhodou je dost slaba vydrz. No chcela by som casom vyskusat koncentrovanu verziu, mozno je to pri nej ine s vydrzou…

Arome Slunecnice 22.04.14 15:30

Mám dotaz - někde jsem četla, že je podobná s Chanel Coco Mademoiselle - je to možné? Díky:-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist