Žena a život

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8041 příspěvků 23.07.08 15:05
Žena a život

Dnes vyšlo nové číslo /15/ a je tam článek:Parfémy, které voní mužům :)

Marc Jacobs - Daisy
Chanel - Coco Mademoiselle
Miyake- L´Eau d´Issey
Mugler- Alien Eau Luminescente
Kenzo- Kenzo Vintage
Armani- Armani Code
Jil Sander - Stylessence
DKNY - DKNY Summer 2008

Máte vyzkoušeno? :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 23.07.08 15:52

Jen jestli to není placená reklama :?:

Kenzo Vintage - no nevím nevím…
Z uvedených voní manželovi nejvíc Armani Code, kterou mi vybral a koupil.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8041 příspěvků 23.07.08 16:38

Tohle Kenzo neznám,takže kdoví :D S Armanim souhlasím a přidala bych ještě Lolitu L, tu když na sebe stříknu, manžel se může zbláznit :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 23.07.08 16:40

Kenzo Vintage taky neznám, ale Flower se příteli jako jedna z mála mých vůní moc líbí.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 23.07.08 20:26

Aniž bych pány chtěla podceňovat, ale obecně mám zkušenost, že jim voní spíše jednodušší, naivní a sladké vůně. Bude to asi proto, že jejich čichové schopnosti jsou omezenější, stejně jako vnímání barev.
Jistě existují výjimky, ale ty podle mě jen potvrzují pravidlo.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 23.07.08 20:43

no, taky nevím na kom to tedy zkoušeli z Coco Mademoisele bych asi souhlasila ale jinak nevím, zvlášť ten Alien…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 23.07.08 20:57

Chanel - Coco Mademoiselle mi pochválil pouze soused, ale manžel ticho po pěšině :wink: za to mi, ale pochválil No.5. Ono se to takhle snadno napíše, ale ve skutečnosti je to jako u nás, co se líbí deseti z nás, nemusí se nutně líbit jedenácté…a tak to máme i s těmi našimi drahoušky :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 23.07.08 22:10

Kenzo Vintage asi jo, nemám to vyzkoušeno, ale je to taková jednoduchá vůně, tak by se mohla líbit. Spíš nevím, jestli ten Alien, jasmín by sice podle některých měl mít afrodiziakální účinky, ale obávám se, že by to na pány mohlo působit spíš jako bolehlav.

Mám dobrou zkušenost se sladšími vanilkovými věcmi, takže Code bych docela věřila. V dávných dobách jsem nosila L'occitane Vanille Bourbon a ta způsobovala, jak tady kdysi psala Kerze, „rozšířené nozdry“. Teď jsem schytala pochvalu na Eau de Shalimar (ais bych si ho měla opatřit :roll: ). Akorát jeden kolega je výjimka a chválí pravidelně Thé Vert a la Menthe

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 23.07.08 23:05

Dcera měla zase pozitivní ohlasy na kokosovo vanilkovou vůni, zkrátka řečeno, musíme být k sežrání :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lulu
Učednice 67 příspěvků 24.07.08 03:13

Armani Code mi manzel taky vybral SAM jako darek, asi na tom neco bude.. :lol:

Jinak teda mam jeste hodne velke uspechy u muzu s Escadou Magnetism a JPG - Fragile… :roll:

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

viola  24.07.08 08:57

To je zajímavé, mně manžel také vybral Armani Code :). Bohužel, není to láska na první počich, ale zvykám si, snad to do zimy stihnu.. :? Radost by mi udělala spíš ta Coco mademoiselle.. :)

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 24.07.08 09:18

Já jednou zkoušela Escadu Pacific Paradise,a jen jsem si stříkla trochu na ruku.Ten den mi nezávisle na sobě asi 3 nebo 4 muži řekli,jak krásně voním.Přitom pro mě absolutně nehezká(jemně řečeno)vůně.Tak řekněte,nejsou ti chlapi divní? :D :D :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 24.07.08 09:55
Širín píše:
Aniž bych pány chtěla podceňovat, ale obecně mám zkušenost, že jim voní spíše jednodušší, naivní a sladké vůně. Bude to asi proto, že jejich čichové schopnosti jsou omezenější, stejně jako vnímání barev.
Jistě existují výjimky, ale ty podle mě jen potvrzují pravidlo.

Určitě se všem nelíbí sladké vůně. Já v zimě na dovolené testovala jednu orientálku, ptala jsem se kamaráda, jak se mu líbí a on říkal, že má radši svěží, květinové vůně. To mi právě nabouralo moji teorii, že chlapi rádi těžší slaďárny.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

24.07.08 16:29

Taky mi Armani Code vybral přítel a moc mu voní. Něco na tom bude. Je jedlá :D

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 24.07.08 16:31

Jo, mohu potvrdit, Armani Code se chlapům líbí!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist