Žena s kočkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 25.05.09 22:44
Žena s kočkou

Měla bych na vás moc velkou prosbu. Někdy v druhé polovině loňského roku, byla na některém z těch hodně známých parfemaniackých serverů (basenotes?) recenze na jeden parfém, na který, to si bohužel nepamatuju, v níž byl onen parfém přirovnávaný k obrazu mladé a nepříliš půvabné ženy držící nepříliš půvabnou kočku. Ten obrázek mi nejde z hlavy a chci ho. :-) Bohužel si nepamatuju autora obrazu, ani parfém, na který byla ona recenze. Pamatuju si, že na tu recenzi dával na Arome někdo odkaz, ale opět - nepamatuju si kdo.

Nevzpomněla by si náhodou některá z vás, co to bylo za recenzi? Věnovala jsem tomu hledání a googlování už několik hodin, práce stojí a já z toho začínám být lehce mrzutá.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

Rosa N.  17.12.12 19:42
Jak jste přišli/y ke své kočce?

Čtu tu instrukce nezakládat zbytečně nové diskuze, tak se napojuju s podtématem :)
doufám, že Shanin ten parfém nalezla, v tom případě by i mne zajímalo, co zvláštního to bylo.
:nevim:
Milé dámy a kamarádky, 8o
:think: zajímalo by mě, jak jste která přišly ke své milované kočce :srdce: , jakým způsobem si Vás adoptovala a získala, či kolik napětí a strachu stálo za to ji ukrást :lol: ovšem do lepších podmínek :oops: Účel světí prostředky. Nebo ne?
A která z Vás se je také čarodějnice? :pankac:

nikitann
Učednice 196 příspěvků 10.01.13 18:58

Chanoir to nebol? Kedysi taky existoval, neviem, ci este je

@shanin píše:
Měla bych na vás moc velkou prosbu. Někdy v druhé polovině loňského roku, byla na některém z těch hodně známých parfemaniackých serverů (basenotes?) recenze na jeden parfém, na který, to si bohužel nepamatuju, v níž byl onen parfém přirovnávaný k obrazu mladé a nepříliš půvabné ženy držící nepříliš půvabnou kočku. Ten obrázek mi nejde z hlavy a chci ho. Bohužel si nepamatuju autora obrazu, ani parfém, na který byla ona recenze. Pamatuju si, že na tu recenzi dával na Arome někdo odkaz, ale opět - nepamatuju si kdo.Nevzpomněla by si náhodou některá z vás, co to bylo za recenzi? Věnovala jsem tomu hledání a googlování už několik hodin, práce stojí a já z toho začínám být lehce mrzutá.
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

sanny
Nevyléčitelná závislačka 1223 příspěvků 11.01.13 09:49

@Rosa N. otazku si mala vlozit skor do vlakna Kocky ;)

ja som ku svojim mackam prisla uplne neoriginalne… jedna bola priatelova a zobrali sme si ju do bytu, ked sme zacali spolu byvat a druheho sme si kupili… vo vlakne Kocky je aj vela fotiek, tak sa k nam pridaj :mavam:

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 19 vzorků V tužebníku 4 parfémy

foxy
Nevyléčitelná závislačka 1837 příspěvků 11.01.13 11:59

To je ale hezke tema, snad si ho holky z kociciho tematu taky vsimnou. No ja jsem si Bourbon vyhlidla na tehle webovkach, mela tam fotku jako malinke kotatko a byla hrozne roztomila a ulicnicka zaroven (http://www.catwelfare.org/). No a tak jsem se na jela podivat a zatimco jsem ji pestovala a hrala si s ni, tak mi Suzettka zacala okusovat nazouvak :* … no kdo by ji tam mohl nechat :srdce: ( uz o ni teda byli i jini zajemci, ale ja jsem je premluvila, ze spolecne jim bude lip, coz je teda pravda, ale ja si obcas potrebuju dat studeny obklad :mrgreen: )

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Test samoopalovacích krémů: nebuďte sejra, ani dalmatin

Který samoopalovák vás ale nenabarví na oranžovo a neudělá fleky? Opálení jako od moře vám slíbit nemůžu, ale že nebudete vypadat jako sýr a i bez pečení chytíte příjemný odstín, to ano.

Celý článek »
TOPlist