Zesvětlovač vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vrzi
Učednice 179 příspěvků 06.11.09 13:50
Zesvětlovač vlasů

Ahoj holky, mám hrozný až katastrofální problém :wink: Dlouhá léta jsem používala zesvětlovač vlasů od L'oreal, byl to sprej, modrá lahvička se žlutým víčkem, zesvětloval o 1/4 až 1/2 odstínu. Poslední cca dva roky jsem ale nosila barvu, tak jsem ho nepoužívala, nicméně teď jsem se navrátila ke své přirozené, která je asi taková a chtěla bych ji decentně zesvětlit, jenže jsem zjistila, že můj zesvětlovač už není k sehnání a že nejmenší rozsah, co se dá koupit, je zesvětlení o 2-4 odstínu. To mi přijde moc a bojím se experimentovat, protože jsem terpve pár dní ve fázi zamilovaného oťukávání, a to, že jsem si v té době zkrátila vlasy o 30 cm považuji za až až 8) Kdyby někdo znal nějaký decentnější zesvětlovač max o 1 odstín, prosím, poraďte. P.S. Na kadeřnici teď nemám peníze a ani úplně důvěru. A tím, jak jsem si nechala hodně zkrátit vlasy, tak opravdu „ztmavly“ a cítím, že to zblonďatění nutně potřebuju :D

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 06.11.09 15:06

Tak si ten zesvětlovač nech na vlasech kratší dobu a máš to. …aspoň takhle to dělá kamarádka :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Aja
Učednice 153 příspěvků 06.11.09 15:58
Zesvětlovač

Mám návrh téma zesvětlovač malinko rozšířit. Jakou máte prosím zkušenost se zesvětlovači a jaká značka se Vám osvědčila? Ještě jsem ho nikdy nevyzkoušela. Vlasy mám nebarvené, v létě (střední blond, zesvětlené od sluníčka a na zimu jak to bývá do světlé hnědé barvy. Zesvětlí opravdu jen váš přirozený odstín? Je šetrnější k vlasům zesvětlovač nebo barva? A jak dlouho zesvětlení vydrží?
Děkuji za vysvětlení.

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 06.11.09 17:23

Dotaz - čerstvý melír + barva jsou fajn, ale časem mi to tak nějak ztmavne či co. Dá se zesvětlovač použít i na barvené vlasy? Vůbec jsem netušila, že něco takového existuje, prosím o tipy na nějaké značky, odstíny (jesti jsou), způsob použití. Díky! :D

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Vrzi
Učednice 179 příspěvků 07.11.09 18:05
Myskamauska píše:
Tak si ten zesvětlovač nech na vlasech kratší dobu a máš to. …aspoň takhle to dělá kamarádka :wink:

zní to rozumně, taky mě to napadlo, ale neznám nikoho, kdo by to praktikoval. nevíš náhodou, o kolik to asi zkracuje a nějaký podrobnosti?

Na poličce 11 parfémů 4 miniatury 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 4 parfémy

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 11.11.09 17:44

Po zkušenostech, kdy jsem se doma odbarvovala sama a byla jsem v jeden den žlutá jak kanár, poté modrá (rada kamarádky zněla: dej na to přeliv polární liška, ono to tu žlutou stáhne) a nakonec zrzavá, protože se na tu mnou vytvořenou „blond“ nedalo koukat, bych se doma už nebarvila. Zvlášť, pokud máte na vlasech zbytky z předchozího barvení a s Vámi zmíněným produktem nemáte zkušenosti, bych to neriskovala. Raději bych chvíli počkala a našetřila na kvalitního kadeřníka, jehož práci jste už na někom viděla. A nebo si zesvětlovač kupte, vyzkoušejte to na jednom prameni vzadu u krku, kde případná katastrofa nebude vidět a když Vám nebude produkt vyhovovat tak ho pošlete dál.

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 11.11.09 18:49
Vrzi píše:
Myskamauska píše:
zní to rozumně, taky mě to napadlo, ale neznám nikoho, kdo by to praktikoval. nevíš náhodou, o kolik to asi zkracuje a nějaký podrobnosti?

Tak jsem se poptala a máš si to prý prvně vyzkoušet na nějakém pramínku.Ona to má na hlavě tak cca poloviční dobu,jak je uvedeno,ale záleží na tom,kolik kdo má ve vlasech pigmentu,proto ta zkouška na pramenu vlasů,
To je tak všechno,co ti k tomu můžu říct,protože já mám opačnou zkušenost,můžu mít barvu na hlavě hodinu a mám to pořád dost tmavé. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Anna Beňková
Nováček 1 příspěvek 05.06.13 13:39

Ahoj chtěla jsem se zeptat chtěla bych si nechat zesvětlit vlasy ale mamka říká že je to strašný zásah do vlasů a že si tím zničím vlasy … chci se zeptat jaký názor na to máte vy??

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 05.06.13 19:24

@Anna Beňková
Mamka má pravdu, odbarvený vlas je mrtvý vlas. Mluvím z vlastní zkušenosti.

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Womanity
Učednice 89 příspěvků 05.09.13 12:58

Zajímavé výsledky jsou po použití Go Blonder od John Frieda..

Dcera zkoušela. Dá se sehnat na internetu a i na YT jsou videa a info.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 25 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist