Zhmotněme si Ádu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 05.12.08 21:55
Zhmotněme si Ádu

Napadlo Vás někdy nebo jste přemýšleli, jak asi vypadají některé osůbky, se kterými tady ve fóru denně komunikujete, máte pocit, že jste spřízněné duše, ale identifikujete je jen podle přezdívky a obrázku postavičky? Nechybí Vám někdy jejich reálný obraz? Přiznám se, že mě ano.
Tak jsem dnes měla roupy, nalila sklenku vínka, vzala do ruky tužku a nakreslila si aspoň Ádu :lol:. Víme o ní, že je příjemná, kreativní, podnikavá, dobrá organizátorka a hlavně, že má vycvičený nosánek na všechny ty parfémové ingredience a umí tohle všechno vskutku výstižně popsat.
I přesto, že pro tohle všechno je v mých očích odvážná, vidím ji jako drobnou, jemnou a romantickou osůbku, s výrazným kukučem, něžnými rty a elegantním střihem na krátko.
Jak si představujete človíčka jako je Áda vy?

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 124 Další »
Reakce:

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 05.12.08 22:14

Pěkný obrázek! Typovala bych, že Áda má delší vlasy, ale jinak tak nějak si ji představuji.

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 05.12.08 22:18

V některém z témat by měly být fotky ,,dobrovolnic,,,kte­ré se odtajnily :D Mezi nimi i Ada.A má trošku delší vlasy, nebo alespoň měla :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 05.12.08 22:26

kde? A ona tak fakt vypadá? To si dělate srandu?
Přísahám, že jsem žádnou její fotku neviděla. A takhle mi prostě naskočila.

:lol: ..jestli tak vypadá, tak by se měla nechat trochu ostříhat, tenhle střich ji sluší :wink:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.12.08 22:39

Určitě jsem sem fotku nedávala :) (Teda myslím… mám trochu inkontinentní hlavu…) Obrázek mi někoho trochu připomíná, možná herečku Winonu Ryderovou?
Každopádně vlasy mám delší… nejvíc mi sluší po bradu, teď jsem je nechala bujet a už mi lezou přes ramena, na zimu je to praktičtější, hřeje to uši. A drobná, jemná osůbka jsem bohužel jen ve svých představách, geny po tatínkovi mi darovaly hubenou, hranatou postavu i obličej. Jen ten zasněný pohled upřený věčně někam mimo realitu je skutečný :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 05.12.08 22:57

:) Já vím celkem přesně jak Ada vypadá, viděla jsem její autoportrét. Fotku, podle které jsi kreslila, sice ne, ale obrázek vypadá moc dobře, Aduš :wink:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 05.12.08 23:04
Ada píše:
Určitě jsem sem fotku nedávala :) (Teda myslím… mám trochu inkontinentní hlavu…) Obrázek mi někoho trochu připomíná, možná herečku Winonu Ryderovou?
Každopádně vlasy mám delší… nejvíc mi sluší po bradu, teď jsem je nechala bujet a už mi lezou přes ramena, na zimu je to praktičtější, hřeje to uši. A drobná, jemná osůbka jsem bohužel jen ve svých představách, geny po tatínkovi mi darovaly hubenou, hranatou postavu i obličej. Jen ten zasněný pohled upřený věčně někam mimo realitu je skutečný :)

Ale dávala, na motorce :)

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

05.12.08 23:08

Já myslím, že dávala, jsi na motorce a na hlavě máš helmu. Jen to téma teď neumím najít.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 05.12.08 23:20

Tak mám hlavu děravou :) Tu fotku na motorce jsem dávala ještě někam, tak jsem myslela, že sem ne.

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 06.12.08 00:29

obličej by měl být hranatější, vlasy delší, ale jistá podoba tu je. Někde jsem fotku viděla (z bratrovy??? promoce), ale nejsem si jistá, jestli to bylo tady.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 06.12.08 08:16

Jo,jo, bylo to tady někde, na motorce s helmou :) Ten autoportrét jsem viděla taky :wink:

Tady je ta fotka: http://www.arome.cz/…iewtopic.php … start=1275

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 06.12.08 15:12
:-) píše:
Já myslím, že dávala, jsi na motorce a na hlavě máš helmu. Jen to téma teď neumím najít.

přesně :wink: já na ní minulý týden úplnou náhodou narazila a od té doby jí už nemůžu najít!! ale představu od té doby mám :wink:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.12.08 16:24

Akorát že helmička mi trochu pokřivila úsměv a rozplácla tvářičky :) Ale to nevadí. Jsem silně nefotogenická, zlatá helma. Kdykoli mě někdo vyfotí, tak tam čouhá nos nebo brada nebo něco jinýho, jako z čarodějnice!

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 06.12.08 17:09

Aduš, dobrý!! já bych se musela fotit v helmě a ještě k tomu zezadu!!
na všech fotkách, když vím, že jsem focená, debil hadr :lol: nejlepší jsou momentky, o kterých nevíš, že ti někdo fotí!! a o fotce na pasu a občance ani nemluvím:-( se divím, že mi vůbec něco na poště vydají, když předložím tento průkaz :lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 06.12.08 17:53

Musim uznat, ze helma opravdu docela spravi fotogenicke nedostatky :D Az na ty zmacknute tvare teda :D

Na poličce 86 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 124 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist