Ziaja kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 13.05.12 17:20
Ziaja kosmetika

Dost jsem o této kosmetice četla a přemýšlím, že ji vyzkouším, máte někdo zkušenost?

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Rubín
Znalkyně 355 příspěvků 13.05.12 17:25

O nějakých výrobcích se psalo zde
http://www.arome.cz/…rankovani/9/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 13.05.12 17:51

ano, to jsem už četla ale je toho málo a rozházené, tak jsem sem hodila nové téma :)

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 13.05.12 18:53

Doporučuju pročíst blogy. Ordinary Life, Spiced Chocolate, Kosmetické recenze, … to jen tak náhodně z blogů, které sleduji a o kterých stopro vím, že na nich nějaké recenze byly. Ale těch blogerek, které se Ziajou spolupracují, je mnohem víc, stačítrochu zagooglit ;)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Marica
Parfémová maniačka 544 příspěvků 13.05.12 19:41

Tak já jsem si zrovna dnes koupila Ziaja - pleťový krém kakaové máslo. Mastný je teda fest, ale to mi vyhovuje, no a voní krásně sladce. Manžel řekl: Voníš jako nějaké jídlo :lol: . Jsem zvědavá, jak budu vypadat ráno :mrgreen:

Na poličce 12 parfémů 6 miniatur 22 odstřiků 66 vzorků V tužebníku 0 parfémů

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 13.05.12 20:14

Měla jsem kakaový sprcháč (velmi příjemný), kakaové máslo na tělo a stejný krém na ruce (mastnější, to tělové se hůř roztíralo a vpíjelo) a „kozomléčný“ :mrgreen: oční krém (příjemný, neštípe, dobře se vstřebává). Ta řada z kozího mléka voní jako čerstvě vyprané prádlo.

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Siska I.
Parfémová maniačka 515 příspěvků 14.05.12 01:29

Ja som takisto mala kakaový sprcháč a bol úžasný. Oproti tomu odličovač očí v modrom obale bol podľa mňa otrasný. Musela som použiť nespočetne veľa vatových tampónikov, kým som sa konečne zbavila špirály… Takže raz mi stačilo. Ale k sprcháču/sprchá­čom sa ešte určite niekedy vrátim. ;)

Na poličce 11 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 26 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Sissinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2035 příspěvků 14.05.12 07:58

Měla jsem sprchový krém s tim kozím mlékem, byl fakt skvělý, nevysušoval, jemná vůně čistoty, byla jsem max. spokojená (a to mam dost citlivou kůži na těle, v podstatě se myju už jen speciálními přírodními tuhými mýdly…) Ještě mam ten samý sprchový krém kakaový, jak ho chválí kubacis a Siska. Zatím jsem ho nenačala…

Na poličce 55 parfémů 1 miniatura 27 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 2 parfémy

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 14.05.12 17:23

@Marica no o tom krému právě přemýšlím :) prosím, napiš pak svoje dojmy :)

Nebo holky máte nějaké zkušenosti s krémy na obličej?

kubacis
Nevyléčitelná závislačka 1987 příspěvků 14.05.12 17:28

@Siska I. Pravda pravda pravda, na modrý odličovač bych zapomněla, bylo to jak obyčejná voda, ne-li horší, vůbec neodličoval.

Na poličce 26 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 94 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Marica
Parfémová maniačka 544 příspěvků 14.05.12 18:02

@lucil použila jsem ho zatím jen 2×, je opravdu hodně mastný, zkoušela jsem i pod makeup a ten nedělal „žmolky“, takže zatím dobrý :lol:

Na poličce 12 parfémů 6 miniatur 22 odstřiků 66 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 14.05.12 18:07

@Marica no já něco mastného potřebuji, pořád mám na částech obličeje vysušená místä která se loupou :/

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 14.05.12 18:18

@verunka2201 blogy už jsem pročítala, ale tak čím víc informací tím líp :) a hlavně nejraději diskutuji tady :twisted:

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 14.05.12 21:44
  • Kakaový sprchový krém práve používam,je príjemný. Nie je to dryák, ale uvažujem, že si donho nalejem ešte olej na zjemnenie.
  • Kakaový krém je veľmi príjemný, mastný a veľa vody, čo ja potrebujem. Voňa je dosť výrazná, ale to prežijem. Za mňa pokojnosť, kúpim znova.
  • Micerálna voda, dá sa, na veľmi citlivú pleť to nebude, bola som zvyknutá na Amicu zvláčňujúcu, ale za cca. 3 eurá sa to dá.
  • Očný krém z kozieho mlieka, príjemný, neštípe ma pri očiach, mažem na celú tvár, u mňa spokojnosť, kúpim znova.
  • Telové mlieko z kozieho mlieka, celkom fajn, voňa veľmi príjemná, kozia rada je podľa mňa celá veľmi vydarená .

Uhorková rada u mňa nie, krém ma štípal, ale moja chyba, je to na mastnú pleť, detto. pleťové mlieko, dávam na ruky, je dosť vodnaté, takže na ruky mi vyhovuje.

Uvažujem aj o rade s morskými riasami, no neviem, či to má u mňa zmysel , hydratačné krémy mi nerobia dobre, naposledy ma štípal Eucerin AQUAPORIN aj očný aj pleťový krém. Asi pojdem do Hadka :mrgreen:

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

ellie86
Nevyléčitelná závislačka 1301 příspěvků 14.05.12 22:00

V zimních měsících jsem používala tělové mléko s kakaem. Je hodně mastné, takže se musí chvilku počkat, než se vstřebá, vůně je dost intenzivní, takže se může rychle omrzet.
Pak jsem také měla sprchový gel s olivami, příjemně voněl (ale olivy to nebyly), nevysušuje, kdo nemá suchou pokožku, tak se po sprše nemusí mazat krémem.

Na poličce 62 parfémů 16 miniatur 15 odstřiků 187 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist