Zima a doplňky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 15.10.15 14:31
Zima a doplňky

Nějaké typy na zimní oblečení a obuv? Hlavně obchody s kvalitními produkty, či už konkrétní a ozkoušené produkty? Jde mi hlavně o boty a zimní bundu, která je vodotěsná, nepromokne a hlavně neprofoukne a je moderní, luxusní? :think: :mrgreen: Děkuji za rady :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 15.10.15 14:58

http://answear.cz/…a-bunda.html?… Něco takového, ale beru všechny typy a rady :palec: :mrgreen:

Poéma
sv. Parfema z Kecálburgu 2107 příspěvků 15.10.15 18:39

@Lukoslav
luggi.cz.cz prodávají pánské oblečení od více zn.(od kterých viz odkaz)
dzm.cz ( Dům znač. módy ) platí totéž, co u Luggiho
V obou obchodech nakupuje manžel, pokaždé naprostá spokojenost, takže je mohu i já doporučit. ;) Nejraději má bundu a 3/4 kabát od Bugatti.

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 4 parfémy

L von James
Parfémová maniačka 843 příspěvků 26.11.15 11:57

@Poéma Příjemný den, pořád řeším otázku ohledně bundy, boty již mám. Nevíte, či nezahlédla jste, když máte takový rozsah tuto bundu? http://www.idealmoda.cz/…bunda-caffe/

Poéma
sv. Parfema z Kecálburgu 2107 příspěvků 27.11.15 07:57

@Lukoslav Tak konkrétně tuhle bundu ani značku nikoli. Podívej se ještě do prodejen Hudy sport, prodávají tam sice víc sportovnější typy bund, ale občas se tam najdou i podobné té z odkazu.

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 19 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist