Zima a pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 10.12.11 14:06
Zima a pleť

Jak jste na tom?
Já nic moc. Obličej ujde, ale budu ho muset podrobit častěji peelingu, připadá mi hrubý. Ruce škoda mluvit. A to si namažu vrstvu třeba večer, jen na vrchní část prstů a dlaní, mám to jako masku, nechám to vstřebávat. Tím, že je to namazané jen nahoře, můžu klidně psát na klávesnici aniž bych ji zamastila. Ale druhý den to můžu dělat znovu, efekt skoro žádný. A dnes mě teda překvapilo, jak suchý mám výstřih. Je pořád schovaný, nosím teď věci ke krku.

Co je lepší, krémy nebo oleje? Co teď používáte?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 11.12.11 00:52

na ruky mi veľmi pomáha Crabtree&Evelin La Source, tvár v zime červená a suché kolesá -masťové základy keď je najhoršie, teraz L Occitane Ultra Riche Karite a napatlám aj krk a sú aj krémy priamo na krk Loreal, Avon má moja mama a je moc spokojná, fialový obal.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 11.12.11 19:40

V zimě se mi osvědčuje bambucké máslo. Namatlat, přebytek setřít navlhčeným tamponkem.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 13.12.11 10:20

ahoj,
ja som susienka a v zime je to katastrofa, ale uz mam svoje osvedcene triky, ako z toho von…v zasade vyzivovat, vyzivovat, vyzivovat - pripravkami s kvalitnymi rastlinnymi olejmi. Co sa tyka pleti, nedam dopustit na vyzivne kremy od Decleor,na telo zas ciste oleje, bez somarin ako silikony a podobne. Vyborny je kokosovy, alebo jojobovy, mandlovy…aj to bambucke maslo je fajn.
Dalsia vec -vlasy - v zime sa viac lamu a tiez su namahane suchanim o saly, goliere kabatov a pod., takze doporucujem sledovat konceky, podla potreby skratit a nezabudat na masky, kury a podobne.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 13.12.11 10:34

Jsem nadšená z tohoto krému http://www.korres.cz/…-medem-40-ml.

Není mastný, přitom dostatečně výživný a nádherně voní.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Jil
Učednice 144 příspěvků 13.12.11 11:55

Já mám taky dost suchou pleť a v zimě to je děs. Hodně mi pomáhá Sanoflore medový balzám na noc a na den Physiogel krém, je bez parfemace, dobře zvláčňuje a hodí se pod make-up. Na tělo se mi osvědčilo mandlové dětské mléko od Hipp a když je nejhůř, tak Lipikar Lait nebo Baume AP. Akorát ruce mám v tomhle období příšerný, mažu a mažu, ale nic dlouhodobě nepomáhá :?. Teda akorát krém od Eucerinu s ureou na nohy skvěle zvlhčoval, bohužel na rukou hrozně lepil :x

Na poličce 22 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 14.12.11 11:41

Děkuji za tipy.
Na ruce jsem objevila skvělý krém od Sanoflore - zvláčňující krém na ruce a nehty s olejem z levadule.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 14.11.12 23:27

Zima ještě pořádně ani nezačala, reps. mrazy žádný, ale já už mám pleť v tak hrozném stavu jako každoročně v zimě. Protože se venku moc nezdržuju, předpokládám, že stav mojí pleti nemají na svědomí ani tak povětrnostní podmínky jako spíš topení a tím pádem změna „vzduchu“ doma.

Konkrétně - zvýšený výskyt „šupinek“, pleť se mastí, póry jsou velmi viditelné, rozšířené, zanesené, dělá se mi spoustu jebáků, ty se dlouho hojí, všude stroupky, po stroupcích opět další šupinky … co s tím? Napadá mě jen hydratovat a hydratovat. Koupila jsem si Cetaphill, něco od Ryoru a zítra dorazí i plevankou (Levandulí) vychvalovaný Eight Hour od E. Arden. Tož se do toho dám. Nějaké jiné návrhy a tipy? :)

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 15.11.12 02:00

@Marianna tobě Cetaphil neucpává póry?
já teď používám Ryor krém pro suchou a citlivou pleť s nějakými oleji, už přesně nevím. není vůbec špatný, ale potřebovala bych víc hydratující. budiž mu ku cti, že mi jinak nedělá na obličeji žádné zlo, což je jak malý zázrak.
jinak radu nemám, moje pleť vypadá cca stejně (s tím, že se teď zotavuje z vitaminů skup. B v tabletách, co mi ji dost zhoršily :? )

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 15.11.12 09:01

Já v zimě přecházím na Norkový krém.

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 15.11.12 10:47

V zime (chladu) se mi delaj na rukou suchy rudy fleky co svedej (ekzem? lisej?), zkousela jsem vsechno mozny a vitezem je stara dobra Indulona - hojne promazu hlavne na noc a tak jednou tydne si na ne dam bavlneny tenky rukavice. Na oblicej stridam, resim hlavne SPF. Kdyz mam oblicej hodne vysusenej a bolacky mazu obycejnou kalciovou masti z lekarny nebo Dermazulenem. Na telo vyzivny telovy mlika Le Petit Marseillais krasne voni hend se vsakne. Vcera jsem si poridila suchej olej Roger et Gallet Bois d'Orange a doporucuju, perfektne pecuje a krasne voni - dost mi pripomina v jemnejsi podobe karamelovyho Aliena :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 15.11.12 22:49

Já nevím, ještě jsem ho nikdy neměla, ale četla jsem, že je dobrý, že hydratuje, je i na pleť s ekzémy a tak dále a tak podobně. Tož jsem si ho pořídila. Tobě ucpává póry? Je něco špatně ve složení, silikony a tak?

Když jsi zmínila ty vitamíny sk. B … já teď občas zobnu (přeloženo: když si vzpomenu) kvasnicové tabletky, jmenuje se to myslím Pangamin. Že by tohle mělo za následek ty hnusnou pleť?

@andry píše:
@Marianna tobě Cetaphil neucpává póry?
já teď používám Ryor krém pro suchou a citlivou pleť s nějakými oleji, už přesně nevím. není vůbec špatný, ale potřebovala bych víc hydratující. budiž mu ku cti, že mi jinak nedělá na obličeji žádné zlo, což je jak malý zázrak.
jinak radu nemám, moje pleť vypadá cca stejně (s tím, že se teď zotavuje z vitaminů skup. B v tabletách, co mi ji dost zhoršily :? )

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 15.11.12 22:56

@Marianna měla jsem ho už dřív, takže složení jsem nečetla. byl takový celkem hutný, ale snadno rozmazatelný, na suchou pleť, ale póry mi ucpával (ale mně ucpává póry skoro každý krém, ovšem v tomto případě to říkala i kamarádka, která si C. koupila taky).

já brala tabletky jménem „milgamma N“ na doporučení dr. (na problém, na který měly pomoct, taky pomohly) a to akné měly v příbalovém letáku jako nežádoucí účinek. nakolik to může dělat ten Pangamin nevím, ale prý se po něm hodně jí (a pak přibírá)…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 15.11.12 23:29

Já hodně jím i bez Pangaminu, ten už to nevytrhne. :lol: Tak uvidíme. Dneska dorazil krém od E. Arden, k tomu vzorečky zázračného Matricia od Biodermy … no, všechno naráz zkoušet nemůžu, to bych měla tu pleť ještě horší. :think:

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 03.12.12 19:42

Marianno, a jak s tou Ardenkou, jsi spokojená?

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist