zivotnost parfemu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1119 příspěvků 27.12.08 19:36
zivotnost parfemu

Holky, ako dlho vam vydrzi parfemik , teda mam na mysli jeho zivotnost, nie ako rychlo ho spotrebujete. Niektore mam uz 2 roky, este stale som ich nestihla spotrebovat. Chranim ich pred svetlom, moc v izbe nekurim ( takmer vobec, iba ked prituhne) , ale aj tak…bojim sa, aby sa milaciky nepokazili. Citala som, ze niektore parfemy vydrzia aj niekolko desatroci… Mozu vydrzat aspon 3 - 4 roky? Co myslite?

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 27.12.08 19:40

Já myslím že tři čtyři roky určitě. Babička měla dlouhá léta na poličce Jovan Fresh musk a vydržel krásný celou dobu. Byl to pořád ten samý.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 27.12.08 19:46

Taky doufám, že vydrží nějaký ten rok, ve tmě je mám jen nemám odvahu mít všude zavřené kouhouty od topení, těžko bych to obhájila :D

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 27.12.08 23:11

Mám pár parfémů déle něž 5 let, a pořád „drží“. Všechny jsou v koupelně ve skříňce, kde je chladno a jsou dá se říct ve tmě.

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 84 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

tuze  30.12.08 14:56

Jo, to by vydržet měly, těch 5 let jistě. Ale už jsem zažila i zkaženou vůni, Eden jsem měla dost dlouho a pak už byl divný. To samé s odstřikem Poeme, čert ví, jak ho dlouho měla předchozí majitelka, krátce a dobře, už to nebylo ono a musela jsem ho vyhodit.

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24006 příspěvků 04.09.09 18:09

Kdysi jsem měla jakési dvě levnější toaletky myslím minimálně tři nebo čtyři roky. Pamatuji si, že ke konci už tak hezky nevoněly, vůně se změnila, jakoby vyčpěla. :?

Ale myslím, že u kvalitních značek může vůně vydržet několik let ve stejné kvalitě. 8)

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Hervara
Znalkyně 316 příspěvků 08.02.17 12:24

A když jsem našla vůni neotevřenou, nepoužitou, ale rok výroby 2008? Myslíte, že by mohla být ok?

Na poličce 45 parfémů 4 miniatury 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 13 parfémů

Arome renet
sv. Parfema z Kecálburgu 3214 příspěvků 08.02.17 12:56

@Hervara těžko říct. Pokud neotevřeš, nezjistíš ;)

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 27 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 1 parfém

mmaat
sv. Parfema z Kecálburgu 7821 příspěvků 08.02.17 12:58

@Hervara ono záleží i na skladování předtím, než se dostala k tobě.

Na poličce 62 parfémů 1 miniatura 25 odstřiků 308 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Hervara
Znalkyně 316 příspěvků 08.02.17 14:31

Šlo o Magnifique od Lancome. Prostě nikde nebyla k sehnání, až na Amazonu a spoustu objednávek mi stornovali, že už ji nemají a nebo neposílají mimo UK -.- Hrozně jsem ji chtěla do sbírky.

Na poličce 45 parfémů 4 miniatury 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 13 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist