zivotnost parfemu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 27.12.08 19:36
zivotnost parfemu

Holky, ako dlho vam vydrzi parfemik , teda mam na mysli jeho zivotnost, nie ako rychlo ho spotrebujete. Niektore mam uz 2 roky, este stale som ich nestihla spotrebovat. Chranim ich pred svetlom, moc v izbe nekurim ( takmer vobec, iba ked prituhne) , ale aj tak…bojim sa, aby sa milaciky nepokazili. Citala som, ze niektore parfemy vydrzia aj niekolko desatroci… Mozu vydrzat aspon 3 - 4 roky? Co myslite?

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Albeni
Nevyléčitelná závislačka 1125 příspěvků 27.12.08 19:40

Já myslím že tři čtyři roky určitě. Babička měla dlouhá léta na poličce Jovan Fresh musk a vydržel krásný celou dobu. Byl to pořád ten samý.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 27.12.08 19:46

Taky doufám, že vydrží nějaký ten rok, ve tmě je mám jen nemám odvahu mít všude zavřené kouhouty od topení, těžko bych to obhájila :D

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 27.12.08 23:11

Mám pár parfémů déle něž 5 let, a pořád „drží“. Všechny jsou v koupelně ve skříňce, kde je chladno a jsou dá se říct ve tmě.

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

tuze  30.12.08 14:56

Jo, to by vydržet měly, těch 5 let jistě. Ale už jsem zažila i zkaženou vůni, Eden jsem měla dost dlouho a pak už byl divný. To samé s odstřikem Poeme, čert ví, jak ho dlouho měla předchozí majitelka, krátce a dobře, už to nebylo ono a musela jsem ho vyhodit.

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 04.09.09 18:09

Kdysi jsem měla jakési dvě levnější toaletky myslím minimálně tři nebo čtyři roky. Pamatuji si, že ke konci už tak hezky nevoněly, vůně se změnila, jakoby vyčpěla. :?

Ale myslím, že u kvalitních značek může vůně vydržet několik let ve stejné kvalitě. 8)

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist