Zkažená/vyčpělá Eternity

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucienna
Učednice 138 příspěvků 24.05.10 21:17
Zkažená/vyčpělá Eternity

Dneska mi dorazila z jednoho eshopu Eternity a moc se mi nezdá. Působí tak nějak vyčpěle a vydrží maximálně půl hodiny. Eternity jsem měla před lety, používala jsem jí jenom chvíli, tak si nejsem jistá, zda si jí dobře pamatuju, ale pokuď si vzpomínám, tak to byla výrazná, celkem silná vůně s výbornou výdrží… Je možné, že je zkažená? (Barva se mi zdá v pořádku). Nebo proběhla nějaká reformulace, o které nevím?

Na poličce 16 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 24.05.10 21:20

Vyčpělá? Mám ji a nic vyčpělého necítím. A cítím ji ještě po několika hodinách…

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Gita
Parfémová maniačka 948 příspěvků 24.05.10 21:32

Eternity je perfektní držák :conf: Padlo několik flakonů, než jsem se jí nabažila…

Na poličce 86 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 24.05.10 22:09

Eternity je naozaj veľký držák. Asi nebude s ňou v tomto prípade všetko v poriadku :conf:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 25.05.10 08:46

Si si istá, že je to originál? Myslím, že aj Eternity má napodobeninu, to by vysvetľovalo tú „nevýdrž“…

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Lucienna
Učednice 138 příspěvků 25.05.10 11:09
Evulik píše:
Si si istá, že je to originál? Myslím, že aj Eternity má napodobeninu, to by vysvetľovalo tú „nevýdrž“…

Měl by být, tomuhle eshopu věřím, i když ruku do ohně bych za to taky nedala :conf: No tak mě dneska čeká cesta do parfumerie, testování Eternity tam a pak kdyžtak reklamace, doufám, že nebudu muset nějak složitě prokazovat, že ta vůně fakt není to, co by měla být.

Na poličce 16 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 25.05.10 14:08
Lucienne píše:
Evulik píše:
Měl by být, tomuhle eshopu věřím, i když ruku do ohně bych za to taky nedala :conf: No tak mě dneska čeká cesta do parfumerie, testování Eternity tam a pak kdyžtak reklamace, doufám, že nebudu muset nějak složitě prokazovat, že ta vůně fakt není to, co by měla být.

To je ale najlepšie riešenie s tou parfumériou, budeš vedieť presne, ako má voňať.
Držím palce s prípadnou reklamáciou ;)

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist