Zkažené Kenzo Amour?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 10.04.10 15:26
Zkažené Kenzo Amour?

Ahoj holky, prosím o radu Vás, které vlastníte Kenzo Amour EdT. Dneska mi přišla vůně a když jsem ji vzkoušela, nejen, že rozstřikovač stříkal hned, ale navíc první závan byl nesmírně acetonový. Během pár vteřin se vůně rozvoněla tak, jak má, ale bojím se, že to je začátek jejího konce… Ale napište mi prosím, že to tak má být :D Do parfumérky se dostanu až příští týden, ale jsem z toho fakt nervózní a nemůžu jen tak nečinně čekat!!! :D Díky za názory a osobní zkušenosti :)

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 10.04.10 16:18

Když mi tenkrát přišla omylem ta toaletka, tak jsem byla tím úvodem taky překvapená :roll: . Po chvilce se sice rozležela OK, ale byla mnohem slabší a vodnatější než EdP.. A v parfumerkách mají většinou jen EdP :? .

Ale každopádně je divné, že ten Tvůj Amour stříkal už po prvním stisknutí :conf: . Nevšimla sis něčeho podezřelého při rozbalování celofánu?

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 10.04.10 16:47

Právěže vůbec! Celofán byl úplně neporušený, krabička nenačatá… no je to celý divný :(. Já jsem poctivě zkoušela EdT a ten začátek mi tak ostrý teda nepřišel :(

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 10.04.10 16:54

To je vážně divné :? . No, já bych ho zkusila vyreklamovat s tím, že je zkažený. Pokud má v úvodu výrazný acetonový odér :( .

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 10.04.10 21:37

Díky, to jsem chtěla vědět… :) zítra zkusím ještě jednou, jestli se mi nezbláznily čichové receptory a hned jim píšu! Přece jen to záležitost stokoruny ani dvou…
Ještě jednou moc díky za pomoc, potřebovala jsem se utvrdit ve svém podezření :)

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 10.04.10 22:16

rekla bych, ze to znamena, ze je uz trochu jety

ja si koupila jednou Amour tady a to bylo uz tak zalkoholovane, ze to neslo skoro pouzivat - vonel slabe a dlouho mu trvalo, nez se zbavil alkoholoveho dechu na zacatku (a pritom byl udajne jen pul roku stary)

pak jsem si objednala dalsi baleni na netu a vzhledem k tomu, ze jsem to uz kvuli predchozi zkusenosti sledovala, tak musim rict, ze mi taky neprisel uplne „svezi“, ten alkohol tam taky trochu byl

a od te doby jsem tenhle problem parkrat cetla i u jinych majitelek

podle me je ke zkazeni tahle vune strasne nachylna, bohuzel :(

(a taky jsem to tehda sla zkusit do parfumerky a tam se zadny alkohol nekonal a vydrzel dlouho a plne)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 10.04.10 23:13

Doufám, že to platí jen u verze EdT.

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 11.04.10 01:31

ja mela pouze EDP ..

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 11.04.10 09:16
jasmina píše:
ja mela pouze EDP ..
:shock: .. No, ještěže mi z mé stovky zbývá asi tak 30 ml a to přes léto dojedu. Mám ji od Vánoc, tak snad vydrží :conf: . Zatím voní nádherně :) .

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 11.04.10 10:11

No mazec teda! Tak jdu reklamovat, za svý prachy chci kvalitu… ;)

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 11.04.10 11:09

Tak dej potom vědět jak jsi dopadla. :!:

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 11.04.10 20:32

Tak holky je to dobrý, prodejce je moc vstřícný, slíbil mi vrátit peníze, až pošlu vůni zpět :). ALe mrzí mě to, mě se ta vůně totiž děsně líbí a teď budu mít strach si objednat jinou :(

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 11.04.10 21:15

chapu, ja bych se taky dost rozmyslela .. na druhou stranu ani v parfumerce do nej nevidis a tam by se to asi reklamovalo i sloziteji
takze bych asi na netu nakonec koupila, ale u spolehliveho prodejce, kde bych vedela, ze nebude s vracenim problem

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist