Zkažený tělový krém?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 31.08.12 17:26
Zkažený tělový krém?

Mám doma krém Tendre Poison a má na sobě takovýhle hnědý film, na ruce nepálí, voní pořád stejně hezky, ale nejsem si jistá, jestli ho můžu používat. Co byste mi radily? Napadlo mě zkusit tu horní vrstvu opatrně stáhnout - je taková olejová. Jsem holt lempl a zapomněla jsem ho používat a teď bych chtěla a bojím se, abych nedostala nějakou vyrážku. Máte některá zkušenost?

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 31.08.12 17:32

@Amy
To bych už nepoužívala. Pokud došlo na dělení složek, tak je to na vyhození.

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 31.08.12 17:35

@dzona
:,( já to věděla, ale děkuju Ti. Taky jsem si říkala, že je to hloupost ho používat, ale jak ho mám teď otevřený, krásně provoněl celou ložnici, tak se bude hodit aspoň jako bytová vůně :palec: Mám doma takový zásoby všeho a nic skoro nepoužívám, takže jsem teď vyndala všechno z krabiček, aby to nedopadlo jako s tímhle krasavcem. Je ho ale vážně škoda. :evil: :roll:

ellie86
Nevyléčitelná závislačka 1301 příspěvků 01.09.12 18:34

Přesně tohle tělové mléko má moje skorotchýně, taky se ji oddělil na povrchu olej, použít se to už nedá, ale voní to pořád stejně. Byla to její oblíbená vůně.

Na poličce 62 parfémů 16 miniatur 15 odstřiků 187 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 01.09.12 23:50
@Amy

Fuj, za vyrážku ti to fakt nestojí. Ja som tak skúsila, že aspoň na nohy. (za tie prachy) :) Výsledok bol taký, že sme sa s dermatologičkou stali priateľky. Už nikdy viac.

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 02.09.12 10:14

Možná s tím krémovat boty. :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 02.09.12 18:09

:lol: to mě taky napadlo, použít ho na boty, krásně by voněly
@Pegas no vidíš, já si pořád říkala aspoň na nohy, protože je mi to fakt hodně líto, je skoro plný, ale já doktory nerada, takže ho musím oželet.

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist