zklamání roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 02.06.07 17:12

Pro mne nový Boucheron" pro mladé". Laciná ovocenka bez nápadu,předčí ji i mnohé drogerkovky , jedna z mnoha, vytvořená přes kopírák s mnoha dalšími.Značce, která má nárok na exklusivitu, dělá spíše ostudu.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Arome e.v.a.
Učednice 92 příspěvků 02.06.07 17:34

chava: naprosto souhlasím, Miss Boucheron je fakticky propadák, ostuda /divím se, že Boucheron vylezl na světlo boží s takovou nedotaženou a tuctovou příšerkou/

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.06.07 18:59

Taky mě zklamala. Ale propadák to nebude - v mém okolí se skoro všem líbí. Mně osobně nepřišla špatná, jenom zoufale tuctová. Snad to Boucheronu aspoň přitáhne zákaznice… od Miss je za pár let k Jaipuru jen krůček ;)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 02.06.07 19:18

No, doufejme, že ano, že se nám spoluobčanky nebudou LB masově vonět až do rakve.Ovšem, stejně spousta žen se voní jen tím, co vidí u sousedky, kolegyně z kanceláře, v katalogu Avonu, Oriflame nebo v lepším případě v masových kamenkách. To je ještě ten lepší příklad. Pak je tu ještě kategorie těch, co nevoní ničím. Na poličce mají jeden flakon, co dostaly k Vánocům a voní se jen " do divadla ".Do divadla chodí asi jednou za rok.Jinak se prostě nevoní. Hergot, proč ? Já takové znám a nechápu.Plat mají i v řádu několika desítek tisíc a ničím nevoní.Že by lakota ?nechtějí být přitažlivé? Nevím.Trochu jsem utekla z tématu, ale občas mě to filosofování přepadne.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 02.06.07 19:48

Někdo nerad voní, taky mám takové dny. Prostě to špatně snáší. A někdo se o to nestará, však se podívej, kolik holek a ženských chodí hezky oblečených a kolika je jedno, co mají na sobě…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 03.06.07 17:26

Mna tie zle recenzie na MB sklamali (este som ju neskusala), Anne Flipo a Dominique Ropion su skveli parfumari (v tomto pripade zrejme zrucne splnili zadanie Boucheronu na tuctovu vonu pre mlade slecny). Ked som videla prvu spravu o MB na Now Smell This, este tam nebola zmienka o ovocnych tonoch a cervenom koreni (to je v poslednej dobe tiez vsade), vtedy som sa tesila na dalsu kvetinovu vonu od Anne Flipo (tvorkynu mojej milovanej La Chasse aux Papillons). Nuz ale Boucheron mal ine predstavy.

Do nominacii na sklamanie roku sa radsej nebudem zapajat. Kazdy rok pribudnu na trh stovky voni (v roku 2007 sa ich ocakava 800 - http://nowsmellthis.blogharbor.com/blog … 56593.html, na CZ a SK trh ich nastastie dorazi asi len zlomok) a o vacsinu komercnych noviniek som uz stratila zaujem a ani sa nepokusam ich sledovat o roznych verziach a odvodeninach ani nehovorim. Napr. Miracle, Pleasures a 212 sa mi nepacili a ich verzie uz ani neskusam, uz preto, ze v pri navsteve kamennej parfumky este stale najdem plno inych voni, co nepoznam vobec (v poslednej dobe hlavne v panskom oddeleni), takze radsej venujem svoj cas a obmedzenu cuchovu kapacitu tymto vonam.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 28.10.08 10:13

Holky, a co zklamání roku 2008? I když ještě není u konce…

Já tedy nevydýchala JPG MaDame - ani vůni ani flakon ani reklamu.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 28.10.08 10:18
Panenka píše:
Holky, a co zklamání roku 2008? I když ještě není u konce…Já tedy nevydýchala JPG MaDame - ani vůni ani flakon ani reklamu.

Me too :!:

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Fleur  28.10.08 18:29

Přidávám se! Ono to zklamání se totiž odvíjí od očekávání - a v případě JPG jsem si slibovala více.

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 28.10.08 19:59

JPG madame mě taky zklamala. Little Kiss od Dalího je další zklamání. Jinak těch novinek jsem zas tolik nestihla.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 29.10.08 07:51

Chloe 2008. Klasickou Chloe i Chloe Narcisse mám moc ráda, novinka se jistě mým oblíbencem nikdy nestane.. :(

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 29.10.08 17:09

Secret Obsesionn je pro mne zklamání roku,přestože se mi velmi líbí.Čekala jsem totiž originální výtvor a dostalo se mi směsi Londýna,Fragi­le,zastříknuté kapkou Mahory,z nákupu sešlo ještě včas.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Arome Heidi
Nováček 9 příspěvků 29.10.08 20:14

Jean Lanvin - pod tímto názvem jsem si představovala rozhodně jinou vůni než variaci na růžový adidas.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 29.10.08 21:05

Pro mě je jednoznačně zklamání Magnifique a pak částečně Be Delicious Night, divně se na mě rozležela :cry:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 29.10.08 21:24
...

Pro mne jsou zklamáním Style Pastel od Jila Sandera… jedna tuctovější vůně než druhá, navíc skoro vůbec nedrží, jen žlutá je ve výdrži asi průměr…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist