Zkoušíte i pánské vůně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 17.01.12 18:11
Zkoušíte i pánské vůně?

Překvapilo mě, kolik pánských vůní je sladkých a krotkých. Nejnověji mě nadchla Muglerova A´men, ale stejně tak mi líbí také Baldessarini Stricly Private nebo Avant Garde od Lanvina. Tak nevím: Zkoušíte je? Nosíte je?

Na poličce 28 parfémů 8 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 17.01.12 18:22

Jasně! :palec: Máme tady spolek fanynek! ;)

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 17.01.12 18:23

když jsem vybírala pro přítele, vždycky jsem zkoušela nejdřív na sobě. některé jsem dokonce chtěla nosit (Dior Homme Intense, Armani Attitude, Baldessarini Ambré, Body Kouros) - než jsem byla nucena připustit si, že na chlapovi jsou prostě lepší než na mně :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 17.01.12 18:32

Taky si říkám, že když je to pro chlapy, tak to na nich musí vonět - no možná ne líp, ale vhodněji. jenže třeba u A´men neznám žádného, kdo by to používal. A mě se táák líbí…

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 17.01.12 18:42

no já myslela ale opravdu zrovna to líp. vhodněji bych neřešila, nos co se ti líbí, leckteré pánské se dají v klidu považovat za unisexy a to, že jim někdo přišpendlil cedulku s určením není důležitý.

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 17.01.12 20:05

To je jen takovej reklamní trik. Stejně záleží na chemii kůže a preferencích, já některý pánský nosím, jiný mám v tužebníku (a soudím, že mi slušej víc než kdejakýmu chlapovi, jinak bych je přece neměla :lol: ) Amen mě nějak zvlášť nezaujal, ale třeba Amen Pure Havane bych s radostí nosila (akorát jsem tak dlouho zvažovala, jestli ho chci nebo ne, až ho všude vyprodali :mrgreen: )

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

doktorová  17.01.12 22:40

No určitě. Jasně.
Nejsem příliš na sladké květinkové nebo čoko vůně, některé pánské mi přijdou fajn i na ženy.
Určitě hodně záleží na chemii kůže.

Hrozně mě zajímá ten „black“, údajně asfalt, guma, no to chci vidět.....musím zkusit.

A mám i dotaz.
Máte někdo typ na příjemný, denní pánský nebo unisex, trochu chypre, trochu citrus, takové to „zelenkavé“, vcelku lehké, trochu dřevité, zcela nesladké ---- nositelné na uklidnění i jen tak. Pro ženu i pro muže ?
/ v reálu, občas mu jí dejme tomu půjčím, ale jinak nedááám 8) /
Děkuji moc za případný tip !!

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 17.01.12 23:08

doktorová: myslíš něco s vetiverem? Terre d'Hermes, Encre Noire třeba?
jinak Black je tuším unisex i dle výrobce - a gumovoasfaltovej je, jak když se to ve vedru roztíká. s vanilkou.

doktorová  17.01.12 23:23

Andry děkuji mnohokrát. Ano, tak to bylo myšleno.
Podle popisů obě vypadají velmi lákavě, zkusím.

Black mě zajímá, mám hodně ráda letní vůni asfaltu, gumy…letní cesty na jih.
stání na hranicích, teplo, slunce, těšení se na moře a za rodinou / je na jihu/, jak já tohle milovala.....­.v dětství
Nyní se hned tak nikam nedostanu.....:-(

Nedovedu si to představit v parfému a s vanilkou, nicméně.....zvě­davost je veliká. :)

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 17.01.12 23:36

no… Black (myslíte Bvlgari?) je dost kontroverzní vůně… bacha!
Jak jsi to popisovala ve stylu „flaška, kterou máme dohromady“, tak si představím např. tyto:
Eau de Cartier
Eau de Pamplemousse Rose
Eau d'Orange Verte
Voyage d'Hermès
4711 Nouveau Cologne
Eau d'Hadrien

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 18.01.12 10:05
Leisha píše:
To je jen takovej reklamní trik. Stejně záleží na chemii kůže a preferencích, já některý pánský nosím, jiný mám v tužebníku (a soudím, že mi slušej víc než kdejakýmu chlapovi, jinak bych je přece neměla :lol: ) Amen mě nějak zvlášť nezaujal, ale třeba Amen Pure Havane bych s radostí nosila (akorát jsem tak dlouho zvažovala, jestli ho chci nebo ne, až ho všude vyprodali :mrgreen: )

Taky mě Havana mě nadchla - bohužel jen podle složení, nikde jsem ji v nabídce neobjevila, aby se dala aspoň očuchat.

dzona
sv. Parfema z Kecálburgu 2192 příspěvků 18.01.12 10:10
doktorová píše:
Andry děkuji mnohokrát. Ano, tak to bylo myšleno.
Podle popisů obě vypadají velmi lákavě, zkusím.

Black mě zajímá, mám hodně ráda letní vůni asfaltu, gumy…letní cesty na jih.
stání na hranicích, teplo, slunce, těšení se na moře a za rodinou / je na jihu/, jak já tohle milovala.....­.v dětství
Nyní se hned tak nikam nedostanu.....:-(

Nedovedu si to představit v parfému a s vanilkou, nicméně.....zvě­davost je veliká. :)

U mě bohužel na vanilku nějak moc nedochází, jsou to spálený gumy celý hodiny. Tak drsnou jsem si tu vůni nepředstavovala. Tak jsem vzorek vzala do práce a nechala kolovat - a hle, zaujal pány kolegy, že je to super vůně.

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 18.01.12 22:29
doktorová píše:
A mám i dotaz.Máte někdo typ na příjemný, denní pánský nebo unisex, trochu chypre, trochu citrus, takové to „zelenkavé“, vcelku lehké, trochu dřevité, zcela nesladké ---- nositelné na uklidnění i jen tak. Pro ženu i pro muže ?
/ v reálu, občas mu jí dejme tomu půjčím, ale jinak nedááám 8) /
Děkuji moc za případný tip !!

Eau de Gloire. Za mě to odpovídá vpodstatě doslova ;)
(a to, že je v databázi jako dámská, je nejspíš chyba)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 24.01.12 20:20

Pánských vůní se nebojím, dokonce jsem je dříve používala, líbily se mi víc než dámské vůně… Ale nyní už používám vyložené dámské parfémy. Ale dnes jsem zkoušela Gicci Pour Homme, a mohu říct, že mne úplně uchvátila… :lol: :potlesk:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

krumlovák
Znalkyně 419 příspěvků 24.01.12 20:47
gabra771 píše:
Pánských vůní se nebojím, dokonce jsem je dříve používala, líbily se mi víc než dámské vůně… Ale nyní už používám vyložené dámské parfémy. Ale dnes jsem zkoušela Gicci Pour Homme, a mohu říct, že mne úplně uchvátila… :lol: :potlesk:
Hnědá Gucci Pour Homme je pěkně kostelní, kadidlová…
Na poličce 60 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist