Zkušenosti s bestparfume.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

unicorns
Nováček 15 příspěvků 24.04.15 13:26
zkušenosti s bestparfums.cz

Máte někdo zkušenosti s eshopem bestparfums.cz? Objevila jsem tam jednu vůni, která už jinde téměř nedá sehnat, ale mám trochu obavy, aby to nebyl fejk.

Příspěvek upraven 24.04.15 v 19:28

Na poličce 34 parfémů 4 miniatury 7 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Reakce:

ikri
Učednice 62 příspěvků 24.04.15 16:22

Chtěla jsem se mrknout, jestli ho neznám, ale takový shop neexistuje - jmenuje se opravdu takhle? 8o

Na poličce 19 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 42 vzorků V tužebníku 10 parfémů

unicorns
Nováček 15 příspěvků 24.04.15 20:03
@ikri píše:
Chtěla jsem se mrknout, jestli ho neznám, ale takový shop neexistuje - jmenuje se opravdu takhle? 8o

Omlouvám se, není tam parfume ale parfums, odkaz zde http://www.bestparfums.cz/

psala jsem jim a ptala se na kód na krabičce a podle kosmetické kalkulačky sedí cca s datem vyroby poslední série, tak to asi zkusím, snad nepřijde nějaký fejk :|

ikri
Učednice 62 příspěvků 25.04.15 12:15

Jj, já zkoušela i tu adresu bestparfums, ale včera to nějak nefungovalo…
Ale něco jsem zjistila - včera jsem totiž hledala jednu vůni ke koupi, a našla ji jen v tomto e-shopu - www.inparfumerie.cz
No a dneska, když jsem otevřela ten tvůj odkaz, tak jsem pochopila, že je to stejná firma, to je teda náhodička :) Schválně to zkus porovnat. A na tu už jsou ohlasy, ne moc dobré http://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/ :think:
Stěžují si hlavně na dobu dodání, dopravu, ale i na slabou vůni. :|

EDIT: Tak jsem to líp prostudovala a na slabou vůni jsem našla zatím jen jednu reakci, v tom asi problém nebude, spíš píšou, že nedodali nic, nebo něco jiného, nebo to dlouho trvá. Ty recenze jsou teda vesměs hrozné :mrgreen:

unicorns
Nováček 15 příspěvků 25.04.15 13:01

Ano, koukam na tu inparfumerii a je to ten samý obchod. Asi většinu vůní shání až po objednávce a nemají je skladem, i když píšou, že skladem je. Na druhou stranu mi hned napsali kód z krabičky, takže ten parfém asi mají naskladněný (nebo prostě kód opsali odjinud :lol: ) Delší doba dopravy mi nevadí, kdyby objednávku zrušili, tak bych se z toho taky nezbláznila, protože bych v žádném případě neplatila předem, ale zarazilo mě množství stížností na to, že někomu po platbě předem zrušili objednávku a nevrátili peníze!!! Takovou firmu rozhodně podporovat nechci, takže holt budu shánět někde jinde.
Moc děkuju za informaci, že bestparfums je inparfumerie, moc mi to pomohlo! :*

ikri
Učednice 62 příspěvků 25.04.15 17:46

Tak to mě těší a rádo se stalo :kytka:

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist