Zkušenosti s Chanel No.5 Eau premiére?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 21.02.13 15:39
Zkušenosti s Chanel No.5 Eau premiére?

Chci se zeptat, těch oc mají doma vůni od Chanelu, No. 5 eau premiere, jak jste spokojeni s výdrží? mi totiž připadá, že ji necítím ani hodinu snad ? je možné, že je výdrž opravdu tak mizerná? používala jsem dlouho Chanel Chance, a ten má výdrž tedy luxusní proti této :-( :roll: :cert:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Reakce:

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 21.02.13 15:44

Musím říci, že výdrž není úplně ohromující, ale zas tak hrozné to není. I po pár hodinách citím vanilku, ale oproti No.5 EDP je to držák, ten má na mne výdrž zoufalou, ale je krásný :srdce: Se Chancí se to fakt srovnat nedá, ta je cítit dost dlouho.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 21.02.13 16:12

@Vendula D. to ako keby si chcela porovnávať pyžamo a večernú róbu :)
No.5 eau Premiere je jemná telová vôňa (napríklad na spanie alebo chvíle pohody), pokým Chance je elegantná a výrazne svieža vôňa do spoločnosti a do práce.
Ale na mne drží aj Eau Premiere celkom dobre.

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 21.02.13 17:02

:oops: :) tak jsem to nemyslela :-) teda napsala jsem blbe :-) to je fakt, nechci porovnavat ty dve vune, ale jen me prekvapila tak mala vydrz :-) teda aspon na me nedrzi vubec :-) tak me jen zajimalo, jestli to me nekdo stejne, nebo jestli to je jen muj pocit, jelikoz jsem zvykla na Chanci :-) tak jsem to myslela :-D :oops:

Harriet
sv. Parfema z Kecálburgu 3768 příspěvků 21.02.13 17:31

má ten efekt, že ty ju už necítiš a okolie ešte áno, hlavne z oblečenie a vlasov.Cítim sa v nej sama cez 4- 5 hodín, potom prestriekam.Drží na mne oveľa lepšie ako No.5 Edp…a obe sú nádherné..jem­né..Chance je ukričaná a výrazná, úplne iný typ..

Na poličce 38 parfémů 13 miniatur 16 odstřiků 140 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Danny8
Znalkyně 349 příspěvků 15.04.13 19:25

@Vendula D. Vnímám to naprosto stejně. Výdrž Eau Premiere se mi zdá také mizerná. Mám odstřik a moc se mi líbí, ale z důvodu té slabé výdrže flakonek neplánuji.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 18.04.13 23:12

@Danny8 tak jsem ráda, že nejsem sama, komu připadá výdrž nic moc :-) :mavam:

melany
Nevyléčitelná závislačka 1042 příspěvků 19.04.13 06:04

Mám odstřik a musím říct, že drží moc dobře. Cítím ji při každém pohybu celý den.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineMedojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13269 příspěvků 24.05.13 13:09

řekla bych, že výdrž odpovídá konc EdP. Jiná věc je, že Chance je výraznější :think:

Na poličce 97 parfémů 12 miniatur 91 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 24.05.13 20:54

Vydrz aj intenzita mizerna, je to jemna telovka. Pouzivam ju na spanie, alebo tam kde nechcem, alebo nemozem vonou drazdit okolie. Napr. ked som bola v detskej nemocnici…

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 25.05.13 12:33

@Danny8 @Vendula D.
Bohužel vůni vnímám úplně stejně. I přesto je nádherná, přesně jak píše Zyra - jemná tělovka. Mít peníze navíc, určitě ji vlastním právě z výše uvedených důvodů. Chanci jsem používala dlouho jako signature, nikdy se mi neomrzela, jako ukřičenou ji nevnímám. :nevim: Řekla bych, že je spíše příliš lineární, Allure (v obou koncentracích) a Coco EdP jsou pro mě mnohem zajímavější.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist