Zkušenosti s Chanel No.5 Eau premiére?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 21.02.13 15:39
Zkušenosti s Chanel No.5 Eau premiére?

Chci se zeptat, těch oc mají doma vůni od Chanelu, No. 5 eau premiere, jak jste spokojeni s výdrží? mi totiž připadá, že ji necítím ani hodinu snad ? je možné, že je výdrž opravdu tak mizerná? používala jsem dlouho Chanel Chance, a ten má výdrž tedy luxusní proti této :-( :roll: :cert:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Reakce:

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 21.02.13 15:44

Musím říci, že výdrž není úplně ohromující, ale zas tak hrozné to není. I po pár hodinách citím vanilku, ale oproti No.5 EDP je to držák, ten má na mne výdrž zoufalou, ale je krásný :srdce: Se Chancí se to fakt srovnat nedá, ta je cítit dost dlouho.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 21.02.13 16:12

@Vendula D. to ako keby si chcela porovnávať pyžamo a večernú róbu :)
No.5 eau Premiere je jemná telová vôňa (napríklad na spanie alebo chvíle pohody), pokým Chance je elegantná a výrazne svieža vôňa do spoločnosti a do práce.
Ale na mne drží aj Eau Premiere celkom dobre.

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 21.02.13 17:02

:oops: :) tak jsem to nemyslela :-) teda napsala jsem blbe :-) to je fakt, nechci porovnavat ty dve vune, ale jen me prekvapila tak mala vydrz :-) teda aspon na me nedrzi vubec :-) tak me jen zajimalo, jestli to me nekdo stejne, nebo jestli to je jen muj pocit, jelikoz jsem zvykla na Chanci :-) tak jsem to myslela :-D :oops:

Harriet
sv. Parfema z Kecálburgu 3768 příspěvků 21.02.13 17:31

má ten efekt, že ty ju už necítiš a okolie ešte áno, hlavne z oblečenie a vlasov.Cítim sa v nej sama cez 4- 5 hodín, potom prestriekam.Drží na mne oveľa lepšie ako No.5 Edp…a obe sú nádherné..jem­né..Chance je ukričaná a výrazná, úplne iný typ..

Na poličce 38 parfémů 13 miniatur 16 odstřiků 140 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Danny8
Znalkyně 349 příspěvků 15.04.13 19:25

@Vendula D. Vnímám to naprosto stejně. Výdrž Eau Premiere se mi zdá také mizerná. Mám odstřik a moc se mi líbí, ale z důvodu té slabé výdrže flakonek neplánuji.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 18.04.13 23:12

@Danny8 tak jsem ráda, že nejsem sama, komu připadá výdrž nic moc :-) :mavam:

melany
Nevyléčitelná závislačka 1137 příspěvků 19.04.13 06:04

Mám odstřik a musím říct, že drží moc dobře. Cítím ji při každém pohybu celý den.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Medojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13412 příspěvků 24.05.13 13:09

řekla bych, že výdrž odpovídá konc EdP. Jiná věc je, že Chance je výraznější :think:

Na poličce 93 parfémů 10 miniatur 89 odstřiků 74 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 24.05.13 20:54

Vydrz aj intenzita mizerna, je to jemna telovka. Pouzivam ju na spanie, alebo tam kde nechcem, alebo nemozem vonou drazdit okolie. Napr. ked som bola v detskej nemocnici…

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 25.05.13 12:33

@Danny8 @Vendula D.
Bohužel vůni vnímám úplně stejně. I přesto je nádherná, přesně jak píše Zyra - jemná tělovka. Mít peníze navíc, určitě ji vlastním právě z výše uvedených důvodů. Chanci jsem používala dlouho jako signature, nikdy se mi neomrzela, jako ukřičenou ji nevnímám. :nevim: Řekla bych, že je spíše příliš lineární, Allure (v obou koncentracích) a Coco EdP jsou pro mě mnohem zajímavější.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist