Zkušenosti s www.kosmetickysvet.cz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
pesalan
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 04.07.13 11:37
Zkušenosti s www.kosmetickysvet.cz?

Náhodou jsem narazila na tyto stránky, tak jsem se chtěla zeptat, jestli jste tam někdo nenakupoval? A jaké byly případné zkušenosti?

Děkuji.

Na poličce 175 parfémů 168 miniatur 36 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:
 
Marggalít
Znalkyně 403 příspěvků 06.12.13 23:26

@pesalan
Ahoj,
já jsem zkušenost udělala, takovou smíšenou. Na www.kosmetickysvet.cz jsem vypátrala testr No.5 Elixir Sensuel, za tisícovku, tak jsem si ho objednala.

1.PLUS - Ačkoliv nenabízejí osobní odběr, paní majitelka mi nabídla, že se nejen mohu zastavit v místě sídla, ale zboží mi mohou dovézt někam blíž.Byla příjemná a ochotná.

2.PLUS - nic jsem nemusela zaplatit předem, ještě mi pán vůni iniciativně předvedl (abych si flakon mohla prohlédnout,žádné bleskové předání), nechal mě zkontrolovat údaje na faktuře,pak jsem mu předala hotovost.Jako pozornost jsem měla v taštičce přiložené 2 originální vzorky s kartičkou (Down Town, Boss Nuit).

3.MINUS - teď ovšem nastal bod, který mi radost zkalil… Na Elixir jsem se hooodně těšila, už jen ten flakon s broušenou zátkou byl k sežrání, jenže ouha - zadala jsem si gravírovaný kód do kalkulačky a vyšlo mi, že 36 měsíční doba expirace je dááávno za zenitem, elixírek byl vyrobený před téměř šesti lety. No a že je to produkt na pomezí vůně a kosmetiky, neodvážila bych se ho na sebe mazat (ačkoliv voněl překrásně a v rámci mikrotestu mi na kůži nic nekalého neprovedl) a uvalit za to litr.

4.PLUS/ A MALÉ MINUS - hned v den nákupu jsem to volala majitelce, vysvětlila jí situaci, omluvila se, prý ji to nenapadlo, protože berou Chanel od zavedeného dodavatele, že okamžitě zkontroluje všechna balení, dotáže se dodávajícího a domluvíme se na výměně za neprošlý kus nebo na vrácení peněz. To malé minus dávám za to, že si prodejce mohl expiraci pohlídat - zvlášť u Chanelu a předejít nepříjemnostem.

5. PLUS - pán volal hned druhý den ráno, že to zkontrolovali a bohužel celá dodávka je na tom stejně, takže jestli mi může přijet vrátit peníze a já jemu elixir, který budou reklamovat dodavateli. Byl pátek, domluvili jsme se na začátek dalšího týdne, v úterý mi zavolal a nakonec kvůli tomu naprosto operativně a ochotně PŘIJEL AŽ K BARÁKU!!! Takže jsem jen seběhla schody, dala mu elixir, a on mi, opět s velkou omluvou, vrátil peníze. Vyptávala jsem se ho, kolik těch flakonů vlastně mají, prý jen čtyři kusy.

Shrnuto a podtrženo - myslím, že „www.kosmetic­kysvet.cz“ je malý rodinný e-shop (paní a pán mají stejné příjmení), možná v některých věcech občas tápou, ale způsob jejich jednání (ať už ve věci příjemné - prodeje nebo nepříjemné - vrácení zboží po expiraci), jejich kontinuální vstřícnost, slušnost a nadstandardní péče o pohodlí zákazníka, to mě fakt až dojalo…

6. MINUS - jediné, co happyend kalí, je skutečnost, že www.kosmetickysvet.cz má elixir stále v nabídce a nepředpokládám, že jde o novou várku. Takže ten, kdo si ho koupí a nebude se rýpat v kódech, si ho bude v klídečku užívat… Chjo, nechtělo se mi ho vracet, ale šest let od výroby mi u gelového mazání přijde celkem dost :nevim:

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 34 odstřiků 212 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 
pesalan
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 07.12.13 08:00

@Marggalít Děkuji za reakci. To je náhoda, ptala jsem se na zkušenosti kvůli tomu samému produktu, co sis koupila Ty ;) . Takže je dobře, že jsem se do realizace obchodu nepustila…

Na poličce 175 parfémů 168 miniatur 36 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 
Marggalít
Znalkyně 403 příspěvků 07.12.13 16:37

@pesalan
No vidíš, jak se to pěkně potkalo ;)

Na poličce 56 parfémů 3 miniatury 34 odstřiků 212 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist