Zmapujeme Calvina Kleina?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

římanka
Učednice 90 příspěvků 12.05.09 09:51
zmapujeme Calvina Kleina???

Holky, pojdte zmapovat parfémy od CK, jeho parfémy mě docela přitahují vůněmi i flakony, ale popsat umím jen laicky:-))

CK One- svěží unisex, mně voněl spíš do pánské vůně,dost citrusově, nenosila bych ji

Escape - kdysi byla dost populární v USA, byla cítit z každé ženy, ale mně přijde vlezlá a otravná, něco mi v ní vadí, je spíše sladká, ale zároven svěží

Eternity - pro mě zatím nejzdařilejší calvinovka,svě­ží,výrazná,spí­še květinová, cítím i trochu mandarinku,mírně nahořklá, ta nahořklost z ní dělá hodně zajímavou vůni, velice často mi byla tato vůně chválena

Eternity for men - opět svěží, mam tento typ vůně ráda na mužích,částečně připomíná dámskou eternity, ale je prostě v pánském provedení, výdrž ale narozdíl od dámské je poměrně slabá

Euphoria - pro mě těžká orientální nasládlá vůně, která by mě obtěžovala

Euphoria Blossom - čistá svěží zelená letní květinovka, nádherná, ale výdrž nula

Euphoria Spring - moc mě nenadchla, připomínala mi Be Delicious, prostě jabka a jabka

Obssession for men - líbí se mi, je hodně kořeněná a mírně nasládlá, cítím muškát,nedá se splést s jinou vůní, je taková trochu jiná než běžné pánské vůně, ale mně je příjemná

Truth - posečená tráva po ránu trochu navlhlá, je velmi osvěžující a může být leckomu příjemná, tráva mi voní, ale já tak vonět nechci, dostala bych sennou rýmu :-)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ukázat značku Calvin Klein

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 12.05.09 10:05

Calvina Kleina moc načichaného nemám, ale vede u mě :
Eternity - plná a výrazná květinová vůně. Pro mě více bylinná, svým způsobem uklidňující.

Mohla bych nosit :
Truth - zajímavá vůně, lesní. Nekoupila bych si ji, ale jako dárek by mě moc potěšila.
Contradiction - opět zajímavá, jakoby mátová, trochu protahovací, pro mě ale příjemná.
Obsession Night - daleko příjemnější verze klasické Obsession. Ada ji dobře vystihla jako chladně vanilkovou.

Ukvapený nákup a zklamání :
Obsession - orient, který mi vůbec neseděl a připadala jsem si v něm stará.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 12.05.09 10:09

CK In 2U Her
Svěží, ale těžká… měla jsem odstřik a zvedal se mi žaludek. Něco mi tam vysloveně vadilo.

Euphoria Spring Temptaion
Nic ve mě nevyvolala a pobouřilo mě složení… ty bláboly v něm…

Truth
Zelená, svěží, hezká.

Eternity
Nudná

Obsession
Jediná, kterou bych si od CK pořídila.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 12.05.09 10:11

Eternity se mi líbí, ale nosit ji nemůžu.Mám z ní alergii a upčikala bych se :cry:

Truth je hezká vůně, ale zbavila jsem se jí.Na mě strašně nevýrazná.

Euphoria je pěkná na začátku, pak mi voní jako pánská a to nemám ráda.

CK One je úžasná vůně, ale jen na manželovi, sama bych ji taky nenosila.

CK In 2U se mi vůbec nelíbí, taky v ní cítím něco z čeho je mi zle.Připomíná mi Max Maru a ta se mi taky nelíbila, moc těžká, sladká a teplá.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  12.05.09 10:56

Eternity: výrazná, pro mě téměř agresivní, silně v ní cítím konvalinky, které jí propůjčují trošku „lesní“ nádech; v umírněném množství bych ji mohla sama nosit a vyloženě by mě potěšilo, kdyby takto voněl někdo z mého okolí.
Eternity Love : Eternity přislazená růžovou květinovou směsí (pivoňky); jediný atribut, který mě napadá, je něžná .
CK In 2U : při zkoušení se mi vždy líbila, ale teprve po pořízení vzorečku a důkladném navonění jsem zjistila, že dlouhodoběji by mě obtěžovala, a to svojí sladkostí. Je konstruována jako prvoplánová líbivka a věřím, že její nositelky sklízejí komplimenty, neboť její letmý závan je opravdu příjemným osvěžením. Já jsem z ní ale měla brzy pocit přesycenosti: jako když máte žizeň a chcete ji najednou bez ohledu na kapacitu žaludku uhasit dvěma litry limonády ochucené bílým kaktusem!
Secret Obsession : moje podzimní hvězda, spočívající ve vyzrálých švestkách, naložených do koňaku v nějakém soudku z ušlechtilého dřeva; uznávám, že asi nebude převratně originální, ale je dost výrazná a dobře drží.

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 12.05.09 12:03

Secret Obsession:

Na tuhle jsem zapomněla.Ta se mi líbí moc, švestičky v alkoholu…Na podzim si ji určitě pořídím :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 13.05.09 08:03

CK One-poněkud ostřejší unisex,po rozvonění zajímavá citrusovka kombinovaná s květy,pro zajímavou ženu.

CK In 2U-měla jsem ji přede 2 lety,jako úplnou novinku a měla úspěch,líbila se.Nahořklé citrusové ovoce,smetanový základ,takový jakoby šumiivý podtón,nic originálního,ale povedená,flakonek ale hodnotím jako originální,jako letní odlehčení.

Truth-horká vůně rozkvetlé jetelové louky s pačuli v pánské podobě,podruhé bych ji nechtěla,ale okolí se moc líbila,mně v ní moc dobře nebylo.

Eternity-puškvorcové kapkya latex,sorry pro mne zvedač žaludku.

Obsession Night-silně mi připomíná Fragile,v základu cítím mošus a pudr.

CK IN2U Heat for Her-svěží zázvorové ovoce,pomeranče a jabka,podobný smetanový základ,jako má její starší sestřička,mám ji v tužebníku. :wink:

CK Be- takový větrový(snad jalovcové bobulky) unisex se základem bílého pižma,je to už dávno,co jsem ji zkoušela,víc si nevybavím.

Euphoria-sladká a těžší vůně,typu Silver Rain,na kamarádce nabírala pánský směr.

Euphoria Blossom-letní,lehčí varianta,hezká,ale asi zapomenutelná,ne­vybavuju si z ní skoro nic.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 13.05.09 08:20

ETERNITY - patřila mezi mé první značkové…, měla jsem ji 2×,

• výrazná příjemná květinovka s pepřem, kde mi nevadil…

SECRET OBSESSION - švestky v koňaku.., příjemná
OBSESSION SHEER - vonné tyčinky ve studeném autě.. :?
OBSESSION NIGHT - tuctová…
EUPHORIA - teplá, kořeněná, zvláštní, přitažlivá, ale nemusím ji mít..

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Zuzek
Znalkyně 265 příspěvků 13.05.09 18:32

Moje oblíbená značka…
Truth - cesta z Lysé hory v Beskydech po dešti, kdy už svítí sluníčko, ale všude je mokro, voní les a jehličí, vlhký vzduch a k tomu výborná nálada. Moje úplně první značková vůně a láska,nejsvěžejší vůně, jakou znám.

Eternity - podle té mě poznávají, koupená naslepo, okamžitá láska na celý život, výrazná, ostrá, svěží, místy mi přijde krásně zemitá.

Eternity moment - hezká, ale obyčejná, připomínala mi 5. Avenue, nekoupila bych znova, nezaujala mě tolik, ale spotřebovala jsem ji celou.

One summer 2008 - svěží, jako čisté prádlo, na léto ideální, spíše dámská než pánská.

One - moc mi nevoní.

Escape - vlezlá, po rozvonění se dá, mám zbytek, víckrát ne.

Contradiction - tu si koupím, připomínala mi, když jsem zkoušela, vůni Nivey.

In2U - naslepo, ale jsem hodně spokojená, milá vůně i cena, velmi svěží na mně, skoro do pánska, jediná, kt. se líbí manželovi, výdrž dobrá.

Vůně CK mám ráda, nejradši Truth a Eternity.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Trillian
sv. Parfema z Kecálburgu 3391 příspěvků 13.05.09 20:25

Aj moja obľúbená značka.

Truth mám už druhýkrát, skutočná vôňa lesa, nosím ju celý rok, aj ked najskôr sa mi hodila skôr na zimu, minulé leto som zistila, že v teple je ešte krajšia.
Eternity moment je krásna jemná ružička, svieža a výrazná, mala som ju s telovým mliekom, ktoré bolo tiež super, určite si ju ešte niekedy kúpim
In2U mám tiež už druhýkrát, dokonca 150 ml, veľmi chválená okolím, ovocnovanilková
One summer 2007 super na leto, osviežujúca, kyslastá, požičiavam ju aj synovi
One scene tiež veľmi chválená vôňa, zvláštna a netradičná, kvetinovokorenistá vanilka

Na poličce 140 parfémů 10 miniatur 15 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 32 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 13.05.09 22:12

Od CK se mi líbí snad všechno, ale nic z toho nemusím nutně mít :D Nejraději mám Eternity , kde se ztotožňuji s popisem Klubka a hned po ní CK One Scene - hodně zajímavá a výrazná :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 13.05.09 22:46

CK One Scene - to je nějaká limitka?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 13.05.09 23:15

od značky CK mi sedí bohužel jen spodní prádlo :lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 14.05.09 16:32
Alena píše:
od značky CK mi sedí bohužel jen spodní prádlo :lol:

ani to prádlo :lol:

možná se ale znovu poohlédnu po Contradiction, kdysi mě zaujala, ale netroufla jsem si do ni…

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 14.05.09 16:47

Já musela mít Euphorii,contra­diction chci opět taky,eternity mi strašně voní na druhých,já sama ji nenosím.

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist