Zmapujeme Dolce & Gabbana?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineviky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 28.09.09 10:23
Zmapujeme Dolce & Gabbana?

Nikde jsem tohle téma nenašla. Budu ráda, když sem něco napíšete :) .
Light Blue - pro mnoho členek je to nudná a otravná tuctovka. Je pravda, že už má nespočet imitací a zná ji skoro každý.. Přesto mi nevadí, když ji na někom v okolí ucítím a hodnotím ji pozitivně. Nosí ji kolegyně v práci a je to fajn osvěžení. Lepší než nějakej zabiják :? . Sama jsem váhala, zda si ji nekoupím. Ale přece jen pokaždé vyhrála jiná.. Každopádně bych ji unosila. Zdá se mi hezčí než podobně provařená I Love Love, kterou jsem nedávno měla (a ze které mi bylo občas blivno).
Sicily - jsem testovala asi dvakrát a zatím jsem cítila jen ostrou mýdlovou vůni. Možná se hezky rozleží. Musím to s ní ještě zkusit..
The One - intenzivní vůně, která začíná ovocně a rozkládá se do květinové vůně s výraznou medovou stopou. Loni v zimě se mi moc líbila. Připadala mi elegantní, hřejivá.. Možná příliš silná..
L´Eau The One - jsem si nakonec vybrala k Vánocům v domnění, že jde o tu samou vůni (v odlehčené verzi). Bohužel mi tak hezky nevoněla a připadala mi umělá. Navíc nebyla zrovna lehká a měla jsem z ní slušný bolehlav.

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Ukázat značku Dolce & Gabbana

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 28.09.09 11:11

D&G Feminine-měla jsem loni,příjemná mošusová,bílá vůně.Držela se u těla,výdrž taky nebyla špatná.

Femme-teplejší aldehydová vůně,dost výrazná, v menším množství ale nevtíravá.Spíš na večer nebo chladnější počasí.Líbí se mi.

Sicily-hodně výrazná,teplá,mý­dlová vůně.Aplikovala bych opatrně,ve věším množství je to potencionální bolehlav.

Light Blue-nj.,měla jsem ji.Sladko-kyselá vůně,vyčnívá jablko a citron.

The One-sladší,těžší.Ze začátku vyniknou broskve,ale pak nějak zkysne a chytá napříjemný umělý podton.Kdyby broskvičky vydržely déle :conf:

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25900 příspěvků 28.09.09 11:20

Jediná, která mě opravdu zaujala a jeden čas jsem jí moc ráda nosila, je Dolce & Gabbana Dolce & Gabbana :heart: 

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5096 příspěvků 28.09.09 12:42

The One - elegantní, i když silnější. Kdo ji umí nosit a zachází s ní opatrně, vynikne v plné kráse :-) Žádná davovka a určitě ne pro každého…
Light Blue - totální masovka, kterou cítím na každém kroku. Spolu s Eclat d´Arpege snad nejprofláknutější vůně co znám…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 28.09.09 13:33

Light Blue - na jedné slečně, co ke mně chodila na italštinu, voněla moc hezky. Co se týče mě, není to můj typ vůně.

By - na první přičichnutí síla, potom se rozvoní do moc příjemné kávové vůně. Sexy, živočišná. Mám ji ráda i v horku, krásně drží.

Sicily - geniální. Nosila jsem ji i v létě, ale teď na podzim mi přijde hezčí, vynikne její sladší já. Elegantní a tajemná, ideální doplňek k černým šatům a slunečním brýlím.

The One - svá… přijde mi docela originální, aspoň já jsem zatím nic podobného nepotkala. Hebká, elegantní, přesto si nenechá nic líbit, je výrazná a není to žádná nuda…

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 28.09.09 13:34

Maty máš krásnou ikonu…

Jediné, co od této firmy mohu je Sicily , jediná netuctová a nositelná.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Uživatel je onlineviky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 28.09.09 13:36
Širín píše:
Maty máš krásnou ikonu…

Taky na ní pořád zírám :P ..

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8046 příspěvků 28.09.09 13:41

Light Blue - Na jiných mi voní, ale sama bych ji nenosila.

The One - Pro mě strašně teplá a sladká vůně, která se po chvíli změní na bolehlav.Tak moc jsem ji chtěla, ale musela pryč.

Feminine - Ze začátku pěkná a příjemná vůně, po chvíli mi začala hodně vadit.

Sicily - Jedna z nejhezčích vůní co znám,elegantní, luxusní, bez té se neobejdu.Nádhera :heart:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 28.09.09 14:44
viky píše:
Širín píše:
Maty máš krásnou ikonu…
Taky na ní pořád zírám :P ..

Díky holky,zaujala mě hned,ale spíš by se tady hodila k Bublince :whistle:

hlavně to je oblíbená zábava našich dětí :)

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

zuzirozi
Učednice 104 příspěvků 28.09.09 18:45

Tak já znám jen The One a L*Eau The One :oops: . První uvedená byla na mne dost těžká, od druhé jsem si pořídila odstřik - nesmírně příjemná, určitě ne umělá, a dost pozitivních reakcí okolí. A na mně má i skvělou výdrž (sice ji necítím pořád /asi bohudík/ :lol: , ale sem tam a je fajn, a dávkuji dosti opatrně)…

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 28.09.09 22:30

Sicily - typická italská vůně! narvaná elegancí, luxusem, trohou hravosti..
Je krásná.
Většina italských vůní je krásnější v teplém počasí…!,
v chladnější jakoby získá více jakoby na odtažité, přesto výrazné eleganci…
The One -. krásná hladká květinovka
Feminine - krásná květinová tělovka

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 29.09.09 09:47

Já znám vlastně jen:
LIGHT BLUE - ne že by byla špatná, je velmi příjemná, ale určitě to je nejmasovější vůně, aspoň v mém okolí…Divím se té ohromné oblibě, vždyť takových vůní bylo, je a bude. Je hezká, ale pro mě tuctová.
THE ONE - příjemná, ale zaměnitelná, cítila jsem hlavně květiny. Má ji kolegyně, na ní voní krásně.
SICILY - tak to je pro mě od téhle značky jednička: elegantní vůně, výborná výdrž. Možná ne úplně láska na první počuch, ale o to víc se mi líbí teď, po čase.

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 29.09.09 14:29

BY super sexy (po rozvoneni je temer identicka s Kingdomem)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Uživatel je onlineviky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 01.10.09 15:50

Feminine - hladké bílé květiny a krém.. Připomíná mi vůni Noa. Ale Feminine je razantnější a v úvodu má více zeleně. Není to žádná nenápadná křehule. Mám ji na ruce teprve půl hodiny, ale počítám, že výdrž bude obstojná.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.10.09 00:53
viky píše:
Feminine - hladké bílé květiny a krém.. Připomíná mi vůni Noa. Ale Feminine je razantnější a v úvodu má více zeleně. Není to žádná nenápadná křehule. Mám ji na ruce teprve půl hodiny, ale počítám, že výdrž bude obstojná.

To si piš, že bude!
Zkusila jsem ji nedávno, bez jakékoli znalosti složení nebo ohlasů na ni. No, možná měl nejdříve přijít papírek :? Zpočátku se mi zdála krásná, byla jsem nadšená, po půl hodině už méně a po hodině mi z ní bylo lehce šoufl a chtěla jsem ji jít smýt. (Samozřejmě držela ještě druhý den :evil: )
Tak nevím. Charakterově bych ji viděla ve skupině třeba se Sun - krém, bílé kytky a čistá pokožka, jak píšete. A tyhle vůňky buď milujete nebo nemůžete ani cítit. A jak Sun miluju, tuhle bych nenosila ani pod pohrůžkou násilí. :(

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist