Změna jména uživatele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 30.08.08 13:08
změna jména uživatele

Mám dotaz, potřebovala bych z technických důvodů změnit své uživatelské jméno. Bohužel jsem se při registraci moc nezamyslela a střelila tam jméno s českou diakritikou a mám s tím neustále problém.
Zkoušela jsem to pouze změnit v profilu, ale i když mi změnu potvrdí, akceptuje stále jméno původní.
Také mám trochu obavy o svou historii (není sice nijak bohatá, ale přijít o hodnocení bych nechtěla).
Dalo by se to nějak zařídit, prosím.

Předem děkuji.

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 30.08.08 13:45

už jsem o tom taky několikrát přemýšlela!! blbější nick mi tenkrát napadnout nemohl :cry: kdyby to šlo ( včetně té zachované historie ), hlásím se také k přejmenování :lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 30.08.08 13:56
tajemný

mě se náhodou tvůj nick name líbí, je takový tajemný :lol:, ale pamatovat se to moc nedá, to fakt ne.
Já mám problém s tím, že když se chci přihlasit z jiné než české klávesy, jsem nahraná. Pak to různě obcházím přes to,že musím někde najít slovo Míša a kopírovat ho :cry:, no jenže přes mé nové zařízení nejde ani toto :evil:. No, když to nepůjde samozřejmě si můžem založit nový a ten starý zrušit, ale hodnocení je v tahu :x nebo jet na dvě jména prozatím s odkazem na původní a pak ho za čas zrušit.

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 30.08.08 14:06

je fakt, že já absolutně žádné problémy nemám, jen se mi nelíbilo třeba oslovení " ahoj roome" :-)) já to tedy vyřešila vloženým automatickým podpisem a mám pokoj.. je fakt, že zase už dost lidí je na ty přezdívky zvyklých.. tak já nevím :cry:

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 01.09.08 16:34

Míšo já Ti radím, abys nejdřív kontaktovala Adu. Já s tím také měla problémy, ale pak se to vyřešilo. Tím, že nemáme tváře, ale pouze jména, by ses jeho změnou stala někým jiným.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Slimek  01.09.08 17:56

to chapu,ale moje tvar je na Ade pomerne nova a stejne jako ted jsem na netu prevazne nekde venku na mobilu a nemam sanci si hacky a carky vycucat z prstu :o(
Takze by mi to moc pomohlo. Kazkopadne nemam v umyslu kompletne zmenit profil, obrazek postavicky rozhodne zachovam,max zmenim stroj :o). Pak bych si take asi nastavila ten automaticky podpis,to by kazdy musel poznat s kym ma tu cest. A pokud jde o volbu jmena zvolila bych to co mam na e-mailu a to uz nekteri znaji.
Hm,proste bych to uvitala,ale diky za nazor.
Misa (s carkou a hackem) :o))))

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.09.08 20:01

Míšo, ty jsi někde v zahraničí, že nemáš k dispozici českou klávesnici? Tady to nebývá problém, jen je někdy potřeba klávesnici přepnout.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.09.08 20:06

Pardon, už to čtu - píšeš z mobilu. Přezdívku ti změním, všechno ostatní vč. hesla zůstane stejné.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.09.08 20:09

Aha, tak problémek… Přezdívka Misa je už zabraná, takže jedině nějakou jinou, podobnou. Michaela je taky zaregistrovaná. Volná je třeba Miska (což vypadá blbě bez diakritiky) nebo Myska.

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 01.09.08 20:13
super

Ahoj,
to bys byla zlatá. Já bych právě uvítala přezdívku „slimek“, mám stejně registrovaný e-mail.

Míša

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 01.09.08 20:42

Paradicka, uz to funguje.
Jeste jednou moc dekuji.
 Misa

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 01.09.08 21:05
ach jo
:cry: :cry: :cry:

zákon schválnosti funguje. Všechno v pořádku, když pominu, že jsem přišla o hodnocení, naštěstí alespoň ta co jsem udělila zůstala. Ale ono mi to na tom telefonu nějak padá. Normálně se přihlásím bez problémů, v databázi vše v pořádku, ale jakmile vlezu do vzkazů a chci napsat zprávu, po třetím písmenu mi to spadne :evil: .. to je zvláštní, když jsem psala odpověd do fóra fungovalo to v pořádku. Hm, můj technicky nadaný manžel říká, že s tím nic neudělám … takže nejspíš vše zbytečně :cry: :cry:

Přesto díky, Míša

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 01.09.08 21:09

já taky Aduš moc děkuju!!
room456 už není a místo něj je Alena :lol:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 01.09.08 21:11
tak ty taky

hlavně, že máš radost :wink:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 01.09.08 22:21

V hodnoceních je to vázané na jméno a ne na ID… mělo by to jít opravit, zkusím to.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist