Změna vnímání vůně...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Blis
Učednice 137 příspěvků 17.09.08 18:07
Změna vnímání vůně...

Zajímalo by mne, zda se vam jiz nektere stalo, ze z vune, ktera byla pro vas driv OK, se stal nesnesitelny zvedas zaludku.
Prave mi vcera dorazila Polo Sport Woman od RL, driv (rok zpet) jsem tuto letnicku mela dost rada, ale dnes mam z ni nabeh na migrenu a ocividne mi nedela dobre na zaludek
Dost me to mrzi, protoze jsou to nejen vyhozene penize, ale i ono teseni se na znamou vuni je v haji:(
Vuni jsem objednavala z elnina.cz, zkazena mi neprijde, jen mi ted prijde desne silna, no proste hrozna, osklive melounova- brrr … Driv mi prisla uzasna
Podotykam, ze tehotna nejsem…:-),

Stalo se vam to jiz nektere?? Nebo jen mam divny cich… a treba se to upravi, casem.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 17.09.08 18:10

Mně se to stalo nedávno, už jsem to tady psala :) Ale naštěstí se to zas pomalu vrací do normálu. Na tom není nic divného. Věř, že se to časem spraví a oblíbené vůně se prozatím nezbavuj :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 17.09.08 18:10
...

Stalo a několikrát…ob­jednala jsem si Anais Anais a pak se sama sebe ptala, co jsem na něm viděla a kde jsem v něm spatřovala tu krásu… A pak jsem začala jinak v nímat třeba Dior J´Adore, který použivá možná moje budoucí tchýně. No a pak Versace Red Jeans, nejdříve kráska největší a pak mi tam něco hrozně začalo vadit.

Asi hodně záleží na kůži, co jíš, jak se cítíš apod. ale také na psychice, vnímání se asi během doby mění, nebo jinak si to nedovedu jinak vysvětlit…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Blis
Učednice 137 příspěvků 17.09.08 18:31

Ja jsem z toho prave docela mimo, tak moc jsem se na tu vuni tesila a ted ji na sobe proste nesnesu, dela se mi z ni vylozene spatne :evil:

Tise doufam, ze se to zmeni…
Je pravda, ze vuni jsem chtela jen na dovolenou do teplych krajin, jako takovou polevacku, ale ted nevim, co delat. Asi se vratim k tomu zbytku Trussardi Bianco a pak se pohlidnu po nejake podzimnejsi vuni…
Holky, asi to bude vekem…zacnou se mi libit sofistikovane vune a ne takovehle libivky:-)

mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 17.09.08 19:14

U mě je to celkem běžná záležitost, na začátku se mi parfém líbí, a tak v polovně flakónku už ho začínám dost plýtvat, aby byl brzo pryč, protože už se mi nelíbí… A hlavně si nemůžu koupit parfém sama, to se mi nelíbí už po dvou dnech :D Zato když mi ho koupí manžel, tak se mi líbí podstatně déle, asi mě zná líp než já sebe samu :D

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 17.09.08 21:32

Dost často mě vůně omrzí (naposled Burberry Brit) a začne mě štvát. Tomu se ale dá předejít nákupem malých balení a odstřiků, než spotřebuju 10 ml, většinou vím, jestli to bylo jen přechodné poblouznění smyslů.

S J'Adore se mi to stalo taky, tam ale až po několika flakónech a podezřívám je, že ho trochu změnili, protože ten první mi přišel teplejší, možná i sladší a bez okurek.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 17.09.08 21:40

To se mi stává u některých vůní dost často :( , ale nezavrhuji je, nějaký čas si počkám a znovu používám :) . Např. Fendi, L´Air du Temps, Vanderbilt, Wings.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 18.09.08 07:29

I já mám tuto zkušenost.Včera mi přišla edp Hermes24 Faubourg a já se zděsila, co mi to přišlo. Při prvním přičichnutí jsem zaznamenala něco jako pitralon, fuj, potom se po dlouhé době rozvoněla do květinova, ale stále tam cítím něco čpavého, tak nevím. Nevíte jestli je nějaký rozdíl ve složení EDP a EDT? To je jediné co mě napadlo.

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 18.09.08 07:43

Mně se ještě nestalo, že by mi nějaká opravdu oblíbená začala dlouhodobě tak „smrdět“, že by se mi třeba dělalo až nevolno, a tudíž jsem neuvažovala, že je dám pryč, ale jsou některé, u nichž vím, že mi můžou příležitostně nesednout. Třeba výše zmíněný 24,Faubourg (mám EdT) nebo Chloe Narcisse či Vent Vert můžu jen, když jsem v perfektní kondici. Jak mě trochu bolí hlava, byla špatná noc a jsem nedospalá, mám své dny nebo na mě něco leze, jsou na mě moc silné či co a bolí z nich hlava. Ale jak je mi hej, je to zase dobrý.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 18.09.08 07:47

Taky tak, Pleasures jsem měla 3× po sobě, hned, jak přišla na náš trh, potom jsem měla dva roky jinou vůni a když jsem dostala miniaturu k nákupu, připadala mi příšerná, až jsem ji podezírala, že je zkažená, tak jsem ji srovnavala s testery v obchodech. Byla v pořádku…
Dneska zase o.k., ale už to není milovaná vůně. Líbí se mi na občas, ale z žebříčku je pryč. A nemělo to žádný těhotenský podtext, bylo to úplně mimo, těhuláctví je samostatná kategorie, to asi trochu blbneme všechny.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 18.09.08 08:06

Zítra si tohle vyzkouším vlastním nosem. Na začátku 90ých let jsem nosila Salvadore Dalí Femme. Naprosto jsem ji zbožňovala. Pak nějak zmizella a já nosila jiné parfémya teď jsem ji objevila za facku na elninu, takže bude zkouška ohněm… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 18.09.08 08:16

Blis, bohužel se to někdy stane… nebo je na vině výrobce, protože změní formuli.
Zkus si na ni zvyknout, a když to nepůjde, tak se holt nedá nic dělat. Zkus navonět někoho jiného, jestli ti bude vadit i takhle.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 18.09.08 08:18

No a když bude fakt zle, máme burzu :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 18.09.08 08:47

Blis, nebereš třeba nějaké léky? Mně se nedávno stalo, že jsem brala
B-komplex a parfém, který jinak na mně nádherně voní, vyloženě „smrděl“. Potvrdily mně to i holky tady, že hlavně ten B-komplex má na to vliv a myslím že jsem někde četla, že to dělají i jiné léky, prostě tvoje tělo dostane jiný pach a tím se logicky změní vnímání vůně.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Blis
Učednice 137 příspěvků 18.09.08 08:49

Příští týden se dostanu do Brna, tudíž ještě skočím do nějaké parfumerie, vyzkoušet, jestli vůně není vážně zkažená. Protože ale přítel tvrdí, že mu voní, tak o tom docela pochybuju. Dnes jsem to opět zkoušela a vážně ji nesnesu :(

Ale asi se děje vážně něco divného, protože mi dnes dělá špatně i Aqua di Roma od Laury B. - asi ta mimoza, nevím.
Jestli to tak půjde dál, tak nevím, co si pořídit. Ještě mám v záloze DKNY, Bianco, CK In 2U Her a zbytečky Eau Torride a Jil Sander Sport.
Což teda vypadá, jako docela zásoba, ale tímhle tempem, budu zachvíli pátrat po nové vůni:(
Tenhle zvrat, že se mi chce až zvracet nechápu, možná je pravda, že trochu pozměnili složení nebo ji na elninu šaptně skladovali, ale to by přece vyloženě smrděla ne?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist