Značka Charriol

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 05.11.12 13:34
značka Charriol

Nenašla jsem tu téma o této značce, tak bych se chtěla zeptat, které vůně jste zkoušeli a jak se vám líbily. Koukala jsem, že jich je několik v databázi, ale nic moc jsem tu o nich nenašla.

Já mám zkušenost jen s Charriolem Eau de Parfum.
Na začátku cítím hlavně pryskyřici a jalovec, dále se tam vyklube vanilka + květiny, voní mě tak zvláštně „podzimně“ - že by to pačuli? Je to docela velký držák, podle mě když se aplikuje rozumně, tak nemůže nikomu vadit. Vlastně ani nevím, proč jsem ho poslala dál :oops:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat značku Charriol

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 05.11.12 18:27

Zatím mám zkušenost jenom s Charriolem EDP a EDT, jež jsou sobě navzájem naprosto cizí. EDP je pro můj nos velmi zajímavá, příjemná, nasládlá vůně s dobrou výdrží. EDT mě nijak neoslovila, ba naopak se mi nelíbila vůbec. A její výdrž mi při zkoušce přišla velmi chabá.
Ráda bych zkusila novinku Charriol Imperial Saphir.

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

jaccckie9
sv. Parfema z Kecálburgu 2019 příspěvků 05.11.12 19:34

Ja som mala len Charriol EdP, bolo to minulú zimu, a bol krásny. Mne sa páči aj tvar flakonika, ale obsah je veľmi príjemný…Jemne orientálna vôňa, hrejivá, krásna, podľa mňa zimná… Tiež som, Dali, zvedavá na Charriol Saphir…flakon sa mi tiež páči ;)

Na poličce 13 parfémů 193 miniatur 44 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 05.11.12 19:52

@jaccckie9 flakonek se mi taky líbí, přemýšlím, jestli ho nechci znovu, ale zase si říkám, že asi kvůli něčemu jsem ho pryč asi dala :cert:

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 05.11.12 19:55

Já bych ho znovu brala a časem tedy pravděpodobně opět pořídím. Ovšem určitě ne stovkový flakon.

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Daja
sv. Parfema z Kecálburgu 2361 příspěvků 05.11.12 20:13

Pro mě je Charriol edp číslo jedna.Edt naprosto něco jiného.Mým nosem slabá sladká vodička.Na Saphir jsem moc zvědavá…

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 52 vzorků V tužebníku 21 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 05.11.12 20:18

Já spíš přemýšlím o zbytku v origo flakonku, celý bych asi neunosila, zkusím mrknout, jestli někdo nabízí.

Jinak ten nový Saphir bych taky moc ráda zkusila, jen nevím, kde :think:

dusty  06.11.12 18:19

Charriol EDP si plánujem kúpiť, je to poctivo urobená vôňa a za tie peniaze…

gabica
Parfémová maniačka 807 příspěvků 06.11.12 19:07

edp mám aj ja, na sebe ju nijak nevnímam, ale má úspech, všetci ostatní ju chvália

Na poličce 36 parfémů 2 miniatury 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 06.11.12 19:14

Já si snad fakt znovu koupím alespoň zbytek když tu tak hezky básníte :)

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5254 příspěvků 06.11.12 19:17

Mňa by zaujímal aj Charriol Men EdP a Royal Gold Eau De Toilette Intense. Posledne menovaný vraj pripomína Black Orchid.

Na poličce 102 parfémů 7 miniatur 9 odstřiků 395 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arlet
sv. Parfema z Kecálburgu 2853 příspěvků 09.11.12 08:18

nemáte někdo odzkoušený Tourmaline…? - ten zelený..?? prosím o popis… :kytka:

Na poličce 57 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 8 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 14.11.12 09:12

Mě by zase zajímal ten světle fialový - Show Off. :think:

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 04.01.13 22:26

Obohatila jsem poličku o dva Charrioly

Carriol Imperial Ruby

Třešňovo ambrová krása, trochu odlehčená melounem, sladká, veselá. Časem ta sladkost trochu vyprchá, vyleze santal. Na kůži krásný rozvoj, na papírku dost otřesný.

Charriol Tourmaline

Zelený turmalín zvaný verdelit prý omlazuje organismus, pomáhá odstranit deprese a zvyšuje vitalitu. Jako většina zelených kamenů přitahuje hojnost a prosperitu. Má pozitivní vliv na rostliny.....­.......no, je prostě zelený.......­…vůně je také zelená, divně zelená, vodní, ale koncentrovaná, hustota zvýšená na maximum, plnotučná vodní zelená vůně. Brambořík a hyacint jsou silné, gardénie je slabá, růžové dřevo tomu dává stabilitu, vše zalito vodnímu tóny plus špetička pačuli. Násilně mladistvá, omlazuje organismus s nožem na krku, omladím tě ať chceš nebo ne, křičí na vás – buděš vitální, bez depresí, prosterující a ve vatě, s vizáží sedmnáctky. No, nedaly by jste jí facku........­…nedaly…­.............po­lejete se s ní od hlavy k patě.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Hortensie
Učednice 188 příspěvků 24.02.13 09:10

Také jsem ho věnovala, na mě moc silný a vadil mi ovocný nádech, myslím, že hruška.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist