Značka Panache - kde sehnat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 15.06.10 08:37
Značka Panache - kde sehnat?

Nevíte někdo o kamenných prodejnách, kde vedou značku prádla a plavek Panache?
Může být i v Praze…nebo Brno, Ostrava, Olomouc a okolí. Díky

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Reakce:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 15.06.10 08:47

V Praze vím akorát o Debenhams a něco málo v pasáži Lucerna. Ale jestli bažíš po neobvyklých velikostech tak stejně nepochodíš.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 15.06.10 09:49

Díky, …a ano-mám na mysli velikosti tak 75-80 F-G…nevím, jestli jsou to neobvyklé :lol: …teď mi šlo hlavně o plavky…na netu něco je, ale spíš to chce vyzkoušet a já se v kamenné prodejně s touto značkou nesetkala.

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 15.06.10 10:00

Mrkni sem… nejdostupnější prodejna v Praze je ta v pasáží lucerna http://www.chillichoco.cz/ a baba je tam moc milá.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 15.06.10 10:09

Díky…zkusím, dostanu se do Prahy sice až za nějakou dobu, ale bylo mi jasné, že jinde asi nic nenajdu…

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist