Značková vůně podobná TODAY z Avonské trilogie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome ruby
Nováček 4 příspěvky 25.03.09 10:59
Značková vůně podobná TODAY z Avonské trilogie

Znáte nějakou takovou? Dnes a včera jsem očichávala jak zběsilá několik vůní od Diora, Lancome, Hermés, Dolce & Gabbanna a všechny mi neskutečně páchly nebo připadaly průměrné. To není provokace, to je fakt a individuální vkus.
Strašně jsem se zakoukala do Today od Avonu, ale všude čtu, jak jsou jejich vůně nekvalitní a nevydrží, tak bych ráda našla nějakou podobnou značkovou, co vydrží dlouho. Znáte?

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 25.03.09 11:08

Tyhle myslím mají výdrž docela dobrou. Když to srovnám s Vivality, kterou jsem si od Avonu pořídila… vystříkala jsem snad 5 ml za den a nic.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 25.03.09 11:15

Today je zrovna dost povedená a řekla bych,že i kvalitní.Ale dost podobná je 24,Fabourg eau Delicate-Hermes. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 25.03.09 11:37

He he, Today mám zrovna dnes na sobě. Z toho co znám jí není podobné nic. Výdrž mi nepřijde špatná. Na kůži vydrží sice průměrně, zato na oblečení několik dní.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 25.03.09 12:00

Today je dobrá… tu si klidně kup. Kvalita vůní od Avonu je různá, některé jsou hezké, jiné nestojí za nic. Moje máma ji nosila a výdrž byla opravdu slušná.
Kdybys chtěla podobnou, hledej vůně s bílými květinami a vanilkovým nebo jiným sladkým základem. Třeba Armani Sensi nebo Biagiotti Donna.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

anmat
Znalkyně 388 příspěvků 25.03.09 13:01

Pozor - Laura Biogiotti Donna je sice krásná, ale vůbec nedrží - typická „fuč vůně“! To ten Avon drží líp.

Na poličce 48 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 25.03.09 16:11

Today je krásná vůně. Ale pokud trváš na vyšší cenové kategorii, opravdu se jí hodně podobá Faubourg Eau délicate. Pěkné bílé květiny jsou jinak i v bílém Poisonu a za zkoušku stojí i PC Tuberose Gardenia a La Chasse aux papillons. Tou tuberózou už se sice posouvají trochu do jiných vod, ale třeba Tě osloví.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Fleur  25.03.09 16:54

Já v Today cítím určitou komplexní „krémovitost“, takže mi nejpodobnější přijde kupříkladu Ferré.

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 26.03.09 08:31

Já měla od Avonu hodně věcí, i když je to už docela dávno, tehdy jsem buď nebyla tak vybíravá nebo byly ty vůně fakt kvalitnější…?

Konkrétně Today jsem tedy nikdy neměla, ale měla ji má maminka i tchýně a vzpomínám na ni jako na fakt povedenou, byla strašně zajímavá a měla něco, co jsem zatím nikde jinde neobjevila, bohužel nejsem schopná se vymáčknout, co to bylo(je), asi to dělá ta kombinace složek… Takže co se mě týče, nekupovala bych něco podobného ale přímo Today…, zvlášť jestli je možnost koupit ji za takovou super cenu.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 26.03.09 09:50

Taky bych byla pro to koupit si Today rovnou,je pěkná a držák.
A když jsou pak akce,tak ji pořídíš za slušnou cenu.
Ani bych ji na Avon netipovala jak je povedená. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome ruby
Nováček 4 příspěvky 26.03.09 10:39

Včera jsem objednala Today a vymalováno :)

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 26.03.09 10:40

Pro zajímavost, Avon Today dělal parfumér Olivier Cresp (Angel, Elle, Nina, Amour, Ange ou Demon, Light Blue, Midnight Poison, Noa a mnoho, mnoho dalších). Zřejmě mu dali trochu lepší rozpočet, nebo se mu podařilo z mála vykouzlit maximální účinek. Někdy je na nízkorozpočtové vůně krátký i takový machr jako Cresp.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 26.03.09 11:59

tady ji mají za docela pěknou cenu: http://avon-sleva.cz/…-171492.html

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 26.03.09 12:01

Já ji koupila kolem Vánoc na Ebay za tři stovky i s poštovným.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 07.04.09 20:27

Už na ni čekám a moc se těším :heart:. Je to krásná vůně. Jedna známá ji před lety používala. Vždycky jsem se těšila až s ní pojedu autobusem. Byl to pro mne příjemný zážitek. Dlouho jsem se jí bránila, protože je to tak trochu davovka (a ještě k tomu Avon :oops:). Ale neodolala jsem :wink:.

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist