Značky parfémů chybějící v ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LaMana
Nováček 4 příspěvky 15.04.11 16:56
Značky parfémů chybějící v ČR

Tak mě tak dneska napadlo, jaké značky parfémů vám v naší malé zemi chybějí. Brouzdala jsme po internetu a hrozně mi padla do oka značka JO Malone :heart: , určitě bych ráda vyzkoušela.

A co takhle další pro nás neznámé značky parfémů? Ráda dostanu další inspiraci :conf: .

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 15.04.11 22:04

Montale mi chybí ze všech nejvíc… :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 15.04.11 22:15

Presťahuj sa do Bratislavy :mrgreen: (aj keď, vždy ma zarazí aké typy nosia Montala… zvyčajne cynickí sponzori a ich blonďavé, o tri hlavy vyššie „ozdoby“ - tie obvykle majú Roses Musk alebo Roses Elixir :(

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 15.04.11 22:16

Lutens, L'Artisan, Comme des Garçons, Frapin, Parfumerie Générale, Comptoir Sud Pacifique

… na českých eshopech, to by bylo super! 8)

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 15.04.11 22:18

Artisana mají v Madeleine

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 15.04.11 22:21
janali píše:
Presťahuj sa do Bratislavy :mrgreen: (aj keď, vždy ma zarazí aké typy nosia Montala… zvyčajne cynickí sponzori a ich blonďavé, o tri hlavy vyššie „ozdoby“ - tie obvykle majú Roses Musk alebo Roses Elixir :(

Janali, to vážne? Ja som ešte na žiadnej auparkovej krásavici Montaleho alebo nič podobné necítila :mrgreen: . …ako tak uvažujem.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 15.04.11 22:21

Janali:smack: provokatérko!!! :)

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 15.04.11 22:37

V SR by som brala Jo Malone, Diptyque, Comme des Garcons, CB I hate perfume…

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 15.04.11 22:38
derad píše:
Artisana mají v Madeleine

ale jo, dyk sme tam přece byli spolu… já myslela na cz-eshopech, a levně :mrgreen:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 16.04.11 09:00
janali píše:

Mě přijde, že to dává smysl. Ty vůně se mi zdají velmi průrazné a sebevědomé, a přitom ne moc komplikované, a vydrží hodně dlouho, a kvalita je z nich cítit......když chce člověk vyplnit prostor a dát o sobě vědět (což tyhle typy podle všeho maj jako prioritu)....­.....no pak asi není lepší volba :wink:

A k tématu: chybí mi hlavně Tauer.

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 16.04.11 12:32
alin píše:
janali píše:
Janali, to vážne? Ja som ešte na žiadnej auparkovej krásavici Montaleho alebo nič podobné necítila :mrgreen: . …ako tak uvažujem.

Ja áno, asi dvakrát… A som z toho zhrozená, lebo sa mi Roses Musk aj Roses Elixir celkom páčia…
Ono nevyznám sa v mainstreame, a práve tieto dve sa na niečo mainstreamové podobajú, lenže intenzita a prenikavosť boli Montalovské…
No a na jednom mužovi som zacítila nejaký aoud!!! Buď Black alebo Attar, alebo niečo podobné :shock:

Leisha má inak pravdu, verím, že Montale bude celkom predávaný aj medzi pospolitým ale prachatým ľudom - stačí, že sa snob prechádza po Eurovei, narazí na Le Parfum Le Chic, a samozrejme, že si tam nekúpi nejakú avantgardu, ale niečo výrazné, prenikavé a pritom páčivé… Čo Montale je :D

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 16.04.11 12:33
benvenuta píše:
V SR by som brala Jo Malone, Diptyque, Comme des Garcons, CB I hate perfume…

Jé, perfektný výber! Ja by som k tomu, trošku naivne, ešte pridala Parfumerie Generale privátnu kolekciu (ale tá sa snaď veľmi nepredáva ani inde po nikových parfumériach, je príliš exkluzívna)

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 16.04.11 12:51

ano ano, Andy Tauer taky. a Etro. a Les Exclusifs.

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 16.04.11 13:01

Profumi del Forte
Sinfonia di Note
Nez á Nez
Acqua di Genova
Laboratorio Olfattivo
Histoires des Parfums
ExVinis
Eau d´Italie …

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4738 příspěvků 16.04.11 13:05

Je jich mraky, stačí prolistovat cizí obchody. Otázka je, jestli by tady byly prodejné, resp. se to prodejcům vyplatilo. Tím nemluvím o exklusivkách, ty nemůže prodávat kdekdo.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist