znáte někdo tuto značku ?vůni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1703 příspěvků 30.12.10 11:14
znáte někdo tuto značku ?vůni?

Znáte někdo tuto značku ? a vůni ? nikde ji v databázi jsem nenašla ,ale prodává ji spousta e-shopu.
CHRISTIAN AUDIGIER ED HARDY HEARTS & DAGGERS

http://www.parfemy-elnino.cz/parfemovan … 18082.html

Na poličce 74 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 61 parfémů
Reakce:

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 30.12.10 11:23

Viděla jsem je ve Fannu nebo v Sephoře, růžovou jsem dokonce zkoušela u neteře, byla to taková svěží nenápadka. Audigier je návrhář oblečení pro puberťáky (podle mne strašného), je to prostě další vůně z řady Adidas, Zara a tak…

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1703 příspěvků 30.12.10 11:34

..aha tak to není vůbec moje třída - já mám radši sytější s vanilkou nebo mandlemi nebo kosatcem a nejlépe pohromadě no a chtěla jsem ji skusit , proto jsem založila toto téma , díky málem bych koupila slepáka :whistle:

Na poličce 74 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 61 parfémů

ankaj
Nevyléčitelná závislačka 1197 příspěvků 30.12.10 11:46

Ed Hardy mám v miniaturce - ano, je to taková příjemně růžová lehčí vodička pro tínežerky, a trochu mi pŕipomíná Versace Bright crystal. Neurazí, nenadchne. Akorát ta miniaturka s rozprašovačem je hezounká - vůně pak už ani ne. :o

Na poličce 25 parfémů 275 miniatur 1 odstřik 145 vzorků V tužebníku 5 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist