Zpevňující tělová mléka , nebo krémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klokan  24.01.10 16:05
Zpevňující tělová mléka , nebo krémy

Používáte? Jak často? Fungují?

Reakce:

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 24.01.10 16:16

Nefungují :mrgreen:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 24.01.10 18:30

Jednou jsem ale četla o testu, kde byly dvě skupiny žen. Jedna skupina se každý večer po dobu několika týdnů masírovala zpevňujícím krémem, druhá skupina obyčejným…výsledky byly asi takový, že v obou skupinách byly ženy, které měly pocit, že se výsledky zpevnění dostavily :D

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5765 příspěvků 24.01.10 20:06

Na vejšce jsme se ptaly pana profesora na kožní, jestli fungují krémy na celulitidu a řekl bez váhání že ne. Prý pouze tahání peněz z kapes :twisted: . Já bych řekla, že fungovat můžou, ale hlavním podpůrným faktorem je právě ona masáž + nejlépe ještě cvičení, zdravá životospráva a střídavá sprcha :mrgreen: .

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 05.02.10 18:30

Jsem typ co se nechá nalákat řečma v reklamě tak jsem toho vyzkoušela dost. Jeidný co si nemůžu vynachválit je Ryor břečťanový zpevňující gel proti pomerančový kůži. Sice hrozně smrdí,ale po jediném byli znatelné výsledky..

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 21.04.10 08:15
melisaa píše:
Jednou jsem ale četla o testu, kde byly dvě skupiny žen. Jedna skupina se každý večer po dobu několika týdnů masírovala zpevňujícím krémem, druhá skupina obyčejným…výsledky byly asi takový, že v obou skupinách byly ženy, které měly pocit, že se výsledky zpevnění dostavily :D

Tak pár dní masíruju obyčejným tělovým mlíkem plus se sprchuju studenou vodou a musím říct, že se výsledky dostavují.. Ne že bych byla před tím jako květák, ale mírnou celulitidu máme asi všechny a po necelých 14 dnech je kůže vypnutá, zpevněná a já spokojená :whistle: .. (občas do toho teda taky zařadím pár cviků na nohy a zadek)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

AH64
Učednice 183 příspěvků 01.05.10 22:26

joo ten břečťanový gel je super, hlavně funguje díky tomu chladícímu efektu. hodlám si ho pořídit

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 28.04.14 22:59

Nějaký nový objev?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Naimé
Učednice 115 příspěvků 30.04.14 12:45

Můžu doporučit Lipored od Ryoru. Krásně vyhlazuje kůži, i nějaký ten „smrskávací“ efekt se dostavil.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 01.05.14 00:11

Děkuji za tip.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6190 příspěvků 01.05.14 04:49

s anticelulitídnymi nemám skúsenosti, čo sa čisto spevnenia kože týka, mám dobrú skúsenosť s Collistarom, priamo na dekolt používam nočný krém od Alverde pre relú pleť (ten s fialovým vrchnákom) - je to lacné a účinné.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist