Zpevňující tělová mléka , nebo krémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klokan  24.01.10 16:05
Zpevňující tělová mléka , nebo krémy

Používáte? Jak často? Fungují?

Reakce:

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 24.01.10 16:16

Nefungují :mrgreen:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 24.01.10 18:30

Jednou jsem ale četla o testu, kde byly dvě skupiny žen. Jedna skupina se každý večer po dobu několika týdnů masírovala zpevňujícím krémem, druhá skupina obyčejným…výsledky byly asi takový, že v obou skupinách byly ženy, které měly pocit, že se výsledky zpevnění dostavily :D

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 24.01.10 20:06

Na vejšce jsme se ptaly pana profesora na kožní, jestli fungují krémy na celulitidu a řekl bez váhání že ne. Prý pouze tahání peněz z kapes :twisted: . Já bych řekla, že fungovat můžou, ale hlavním podpůrným faktorem je právě ona masáž + nejlépe ještě cvičení, zdravá životospráva a střídavá sprcha :mrgreen: .

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 05.02.10 18:30

Jsem typ co se nechá nalákat řečma v reklamě tak jsem toho vyzkoušela dost. Jeidný co si nemůžu vynachválit je Ryor břečťanový zpevňující gel proti pomerančový kůži. Sice hrozně smrdí,ale po jediném byli znatelné výsledky..

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 21.04.10 08:15
melisaa píše:
Jednou jsem ale četla o testu, kde byly dvě skupiny žen. Jedna skupina se každý večer po dobu několika týdnů masírovala zpevňujícím krémem, druhá skupina obyčejným…výsledky byly asi takový, že v obou skupinách byly ženy, které měly pocit, že se výsledky zpevnění dostavily :D

Tak pár dní masíruju obyčejným tělovým mlíkem plus se sprchuju studenou vodou a musím říct, že se výsledky dostavují.. Ne že bych byla před tím jako květák, ale mírnou celulitidu máme asi všechny a po necelých 14 dnech je kůže vypnutá, zpevněná a já spokojená :whistle: .. (občas do toho teda taky zařadím pár cviků na nohy a zadek)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

AH64
Učednice 183 příspěvků 01.05.10 22:26

joo ten břečťanový gel je super, hlavně funguje díky tomu chladícímu efektu. hodlám si ho pořídit

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 28.04.14 22:59

Nějaký nový objev?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Naimé
Učednice 115 příspěvků 30.04.14 12:45

Můžu doporučit Lipored od Ryoru. Krásně vyhlazuje kůži, i nějaký ten „smrskávací“ efekt se dostavil.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 01.05.14 00:11

Děkuji za tip.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6186 příspěvků 01.05.14 04:49

s anticelulitídnymi nemám skúsenosti, čo sa čisto spevnenia kože týka, mám dobrú skúsenosť s Collistarom, priamo na dekolt používam nočný krém od Alverde pre relú pleť (ten s fialovým vrchnákom) - je to lacné a účinné.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist