Zrod dospělého aneb už je to tady ...

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23742 příspěvků 01.04.10 18:53
Zrod dospělého aneb už je to tady ...

.

Příspěvek upraven 09.07.12 v 07:14

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 01.04.10 19:15
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 01.04.10 19:26
Dalia píše: …Mladý pán uklízí svůj pokoj jako by chtěl strhat světové rekordy … nestačím se divit, mladý pán přece jenom ví k čemu máme v kuchyni stůl. Kdepak, aby se před svou vílou živil u počítače. A to vystupování … oh, mé srdce se z toho plesání asi nevzpamatuje…

Ono ho to přejde (jako ostatně každýho :roll: ), až udělá řádný dojem a víla bude jistá. Opět z něho bude prasátko.. Ale.. Třeba existují výjimky.. :mrgreen:

Jinak moc hezky napsané!!

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Danny8
Znalkyně 349 příspěvků 02.04.10 12:13
Dalia píše:
Z milých puclíků se stanou občasného zabití hodni vepři. Tedy pardon, stanou se z nich chlapi.

Tak tohle mě dostalo… :lol:

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 02.04.10 12:21
[quote:2ir4rvb4] Ono ho to přejde (jako ostatně každýho :roll: ), až udělá řádný dojem a víla bude jistá. Opět z něho bude prasátko.. Ale.. Třeba existují výjimky.. :mrgreen:

Tak, tak :roll: Výjimku jsem ještě nepotkala…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 02.04.10 15:53

tim chcete rict, ze kazdej dospelej chlap- manzel, je prasatko? Jestli ano, tak znam vyjimku.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23742 příspěvků 02.04.10 16:01

Samozřejmě je to myšleno humorně a s nadsázkou! :wink:

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 07.04.10 11:10

Tak tohle mě pobavilo - mám doma 2 exempláře: 21 a 19 let. Ten starší má holku, která u nás tráví celkem dost času, ale co se týká úklidu pokoje, nezměnilo se nic - asi proto, že pokoj mají oba pánové společný a každý z nich předpokládá, že uklidí ten druhý. Takže i u nás je pokoj vyzdoben ohryzky, prázdnými lahvemi od coly a posmrkanými papírovými kapesníky…A to mají 2 odpadkové koše!! Jediné, co pánové nezanedbávají, je péče o vlastní zevnějšek. Mladší má slušnou poličku s parfémy, gely na vlasy a vodami po holení, starší toho sice nemá tolik, ale voní se a začal se konečně oblékat jinak, než jen do černé a tmavomodré barvy. Dívčina s ním byla na nákupech a donesli několik igelitek s pestrobarevnými tričky a světlými tříčtvrťáky. Ale do jejich pokoje vstupuju jen se sebezapřením a snažím se přehlížet všechno, co vadí mému smyslu pro pořádek a čistotu…Po jeho přítelkyni samozřejmě nechci, aby tam uklízela, ale čekala jsem, že tak nějak sami od sebe, když tam mívají dámskou návštěvu…Čekala jsem marně. A když jsem na ten jejich bordel nenápadně s dívkou zavedla řeč, tak mi řekla, že se u nás cítí hrozně dobře, že tam máme tak útulno!!!

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 07.04.10 22:19

To bude asi syndrom pohozených papírových kapesníků (PPK). Ten můj to taky dělá (ne syn, přítel) a s radostí trousí i v mém pokoji v době jeho pobytu u nás :) Tak ráda je sbírám každých deset minut :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 08.04.10 07:39

teď to neberte jako kritiku vás, sbírajících maminek:
kdyby po mně v mých adolescentních letech moje mamá našla na zemi použitý kapesník (ponožku, cokoli), byl bych odměněn pěknou „dršťkovou“ a v případě opakování zločinu už by mi jistojistě přistála na tlamce šťavnatá facka :lol:

jó, moje máma byla posedlá dvěma věcmi: absolutní pořádek a naprostá autorita.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 08.04.10 09:58

no?!?!? a jak to dopadlo??? vychovala z tebe pořádkumilovného a čistotného tvora :wink:

Arniko - u nás je to podobné, jen s tím rozdílem, že já si myslím, že by se měla zapojit i nastávající, když se tam válí a tráví tam spoustu času :? ale to si bohužel můžu jen myslet!!
jinak syn zastává názor, že domů jezdí jen na víkendy a tudíž jako na návštěvu a že nám přece nebude uklízet, když přes týden bydlí v jeho pokoji pes :mrgreen:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 08.04.10 10:01

Derad: Já mám pořádek taky ráda, ale tady jsem rezignovala - nebo spíš jsem se nějak vyrovnala s tím, že zbytek našeho bytu je v pořádku a čistej, ale jejich pokoj je prostě doupě. Jinak bych se z toho musela zbláznit nebo je tepat od rána do večera, a to mi zase za to nějak nestojí. Nejsem ten typ, kterej od rána do večera jen šúruje nebo kontroluje ostatní, jestli mají uklizeno, to spíš jen tak když projdu jejich pokojem, praští mě ten bordel do očí. Jinak to neřeším, je to jejich pokoj, jsou dospělí, tak co. Jen občas nenápadně kontroluju, jestli se tam neurodila nějaká ta plíseň nebo tam nepobíhají brouci, ale tohohle stupně to zatím nedosáhlo. Co není, může být…Jinak jsme v pohodě, kluci jsou fajn a kromě téhle záležitosti jsem s nima nikdy neměla nějakej větší problém, ani v pubertě (musím zaklepat na dřevo…). Samozřejmě kromě toho poměrně krátkého období, kdy se tvářili, jako že jsou nejchytřejší na světě, my rodiče jsme v podstatě staří a naše názory dávno nepoužitelné (a to jsem byla mladá matka, jak to asi vypadá, když někdo ty děti má třeba ve 40?). A cokoli jsme řekli něbo udělali, tak to doprovázeli pohrdavým šklebem nebo světáckým pohledem člověka, který je nad věcí, protože toho už přece tolik zažil…Historie se opakuje, já jsem nebyla jiná, snad krom toho nepořádku.

Arnika
Parfémová maniačka 967 příspěvků 08.04.10 10:11

Alena: Já jsem po mé skorosnaše úklid nechtěla, protože ona zase pro změnu vaří - a pokud já nejsem doma, tak vaří pro oba mé kluky a vzorně uklidí kuchyň, což oceňuju. Jinak docela často a ráda pobývá u mě v pokoji - proč asi? Mám tam pořádek a neválí se tam ty kapesníky…Myslím, že až budou s mám synem bydlet spolu (což bude asi zanedlouho, už si zařizují byt a u nás doma taky nejsou pořád), tak budou prostě uklízet oba. Sice moji kluci nejsou zrovna pořádní, ale co se týká domácích prací jako takových (myslím i nákupy a všechno kolem domácnosti), tak dělají všechno, já třeba vůbec nemeju nádobí, to je jejich práce, a jsou zvyklí, že o domácí práce se dělí všichni, kdo v tom bytě bydlí. Jejich pokoj je prostě jejich brloh, tak to beru a procházím tam se zavřenýma očima…

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 08.04.10 19:48
Alena píše:
no?!?!? a jak to dopadlo??? vychovala z tebe pořádkumilovného a čistotného tvora :wink:
to jí musím říct, ať má radost :mrgreen:

jako dítě a pubescent jsem to tak neviděl, ale v dospělosti jsem vcelku přísnou výchovu mnohokrát docenil. zjednodušeně řečeno, když člověka trochu otlučou v mládí, později se z nějakého životního karambolu aspoň hned nerozsype.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 08.04.10 20:20

moje řeč!!! co se v mládí naučíš, v životě jako když najdeš :D

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
Přidat nové téma

Nové diskuse

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny

Nové příspěvky

TOPlist