zuby jako perličky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 03.01.09 15:52
zuby jako perličky

Poradíte nějaký trik na vybělení zubů? Mám je trochu zažloutlé. Většinou jsou žluté z kávy a cigaret, ale to není můj případ, kafe moc nepiju a nekouřím. raději bych nějaký domácí, nedrastický způsob.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 03.01.09 15:55

super téma!! kafuji a kouřím, takže čekám na rady a nápady 8)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 03.01.09 15:56

Jsem fanatik čištění, ale s odstínem skloviny to nic neudělá… :roll:

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 03.01.09 16:03
Irena píše:
Jsem fanatik čištění, ale s odstínem skloviny to nic neudělá… :roll:

naprosto souhlasím :), jsem také fanantik čištění, ale odstín mám prostě od nárození trochu zažloutlý - je to kvůli prostředí, kde jsem se narodila a kde mě máminka nosila v sebe - ve vodě, kterou píjeme jsou určité druhy minerálů a kvůli tomu nemůžou zuby třeba mít čistě bílý odstín a také je tu i určitý vliv genetiky.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 03.01.09 16:15

Myslím, že je to i fototypem. Zuby mívají stejný odstín jako bělmo. A bělostné zubíky a bělmo mívají většinou zimní typy, sněhurky.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 03.01.09 17:09

Jo, to by možná bylo ono. Naši jsou oba podzimní, bělmo mají lehce do smetanově bílé (žádná sněhobílá) a zuby se tomu taky blíží. Naopak teta - prosincová - má nádherně běloučké zuby a i jasné zářivé oči… A asi něco bude i na té genetice. Já už všecky pokusy o dokonalé vybělení svých zubů vzdala… :(

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 03.01.09 17:15

Normálně se objednej u zubaře na vyčištění, stojí to asi 500 Kč a výsledek je vidět! Zvlášť u pijáků kafe.
(Není to chemické bělení).

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 03.01.09 18:48

Ja pijem hoooodne caju a vidno to. Asi skusim toho zubara, hovoril mi, ze zuby vypastuje a ze odtien sa trochu zmeni. Na chemicke bielenie nemam odvahu. :?

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 03.01.09 18:51

Moje kamarádka zubařka je proti chemickému bělení - poškozuje prý sklovinu.
To mechanické čištění není úplně příjemné, ale efekt je fajn! A jednou za čas by si ho měl nechat udělat každý. (Odstraní se při tom zubní kámen.)

Maaya
Učednice 45 příspěvků 03.01.09 23:38

Zkuste u dentální hygienistky air flow (pískování). Není to moc příjemné, je to vlastně čištění sodou bicarbonou pod silným proudem vody, ale vydržet se to dá, odstraní to pigmenty ze zubů od kávy, červeného vína apod. a zoubky se krásně rozjasní a prokouknou. Může se to provádět 2× ročně. Zubní kámen to ale nevyčistí, ten se musí odstranit ještě před tím pískováním.

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 10 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 3 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 03.01.09 23:55

To jsem přesně měla na mysli! Odstranění kamene se provedlo při té příležitosti.

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 30.01.12 15:26

Nechce sa mi zakladať nové téma, spýtam sa tu.

Môj zubár mi odmieta dať po vyvrtaní bielu výplň, vychvaľuje amalgám, jeho spoľahlivosť, trvácnosť…
Išla som teda k inému a pri otázke, či mi dá amalgám prevrátil oči a pýtal sa ma, či žijem sto rokov za opicami :roll: a automaticky dal bielu výplň.
Zistila som, že názory u viacerých dentistov sa líšia. Čo si myslíte vy?

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 30.01.12 18:34

Bílé výplně nebyly dřív tak kvalitní a často s nimi byly problémy. Takže zubaři raději sázeli na amalgám. Dnes už je kvalita bílých plomb dobrá, tak není důvod dávat tmavé plomby.
Mám to od tatínka-je zubař.
Bělení zubů chemií nepraktikuje. Ničí sklovinu, ačkoliv se často tvrdí, že ne. Byznys je byznys. Mívala jsem zuby bílé, s věkem trochu „zašly“,ale ne moc. Táta mi to nevybělí a k cizímu nejdu. Trochu pomáhají bělící zubní pasty. Zuby prokouknou :mrgreen: .

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 30.01.12 18:36

No :think: , moje zubařka mi např radila nedávat si bílé výplně do stoliček, že jsou to prý vyhozené prachy, protože nevydrží tlak a nejpozději do roka bych byla bez výpní. Do jiného zubu mi zase kvůli čemusi dávala ještě jiný speciální typ amalgámu, který prý má zase jiné vlastnosti (už nevím jaké to byly :oops: ). Na jiných zubech mám bílé výplně v pohodě. Jinak je to celkem mladá ženská s moderní ordinací, takže u ní moc zastaralé názory neočekávám.
Myslím, že záleží na okolnostech, ale na přední zuby bych si amalgám dát teda nenechala, i kdyby nevím co ;)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 30.01.12 18:43

Já myslím, že spoustě lidí vypadnou plomby jakékoliv. Já už mám bílé dlouho-20let určitě. A zatím mi nevypadla ani jedna. A nevypadly mi ani černé.
Záleží určitě i na zkušenostech doktorů s materiály.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist