Žurnál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.11.08 10:37
žurnál

Přidala jsem do Žurnálu pro vaše ctěné potěšení Domenicu, její ódy na Guerlain si čestné místo určitě zaslouží :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 23.11.08 10:45

Ado dík! Domenika si to zaslouží! :) A ty Domeniko piš! Už se těším, na tvoje recenze Guerlainů!

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 23.11.08 10:57

Jejda … děkuju :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 12.05.09 18:21

:!: :!: Navrhuji přidat do žurnálu Fanfan , Slimka a ajinku :!: :!:

Krásně píšete holky, to je počteníčko - každá jinak, všechny moc pěkně - žurnál by byl krásně pestrý :)

(ještě jsem se chtěla myslím přimluvit za někoho, ale teď si nemohu vzpomenout …)

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 12.05.09 18:31

Viděla bych to na 1Miru!

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 16.05.09 19:25

Jupí !!! Všechny zmíněné dámy jsou v žurnálu :banana: … a 1Miru rovnou už s 57 popisy vůní :shock:, úctyhodné nuremo! Moc děkujeme - a gratulujeme :D

… a jeden technický dotaz - pokud zvolím v žurnálu např. 1Miru, zobrazí se mi jen posledních 20 recenzí a zbytek není vidět - jak k těm ostatním prosím? :)

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 17.05.09 08:03

… až nyní jsem si konečně vzpomněla, že se mi také líbily Eleniny recenze, tedy pokud budeš, Ado, souhlasit, prosím ještě o Elenu :)

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 17.05.09 08:13

:shock: ..tý jó!!,
já jsem v žurnálu?!… :oops: :oops:

• tam bylo pár zasloužilých jmen…!,

a teď jsem mezi nimi i já..?.
Děkuju! :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 17.05.09 08:17

Miru, jsi tam zcela zaslouženě, tvé recenze se holkám na fóru moc líbí (mně také) a určitě si je rády přečtou pohromadě :). Koukám, že se Ada přidáním krásně trefila - máš právě 2000 příspěvků - dárek k novému titulu :wink: Ještě jednou gratuluji!!!

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 17.05.09 08:22

..děkuju :oops: :P ..tak už to mám potvrzeno „úředně“! :twisted: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 17.05.09 08:44

Já jsem taky v Žurnálu? :shock: To je ale veliká pocta, to abych začala psát víc. :P

Miru gratuluji. :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 17.05.09 08:57

Fanfan: např. zrovna poslední recenze na Essence je krásná :!: :D, určitě zase něco napiš, až budeš mít někdy náladu :). Gratuluji a moc se těším :lol:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 17.05.09 11:04

Děkuji, zatím jsem našla a vložila některé co byly ve fóru a něco zase určitě vytvořím. :D Materiálu mám celkem dost, řekla bych… :P

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 17.05.09 11:05

Přidala jsem 1Miru, Fanfan, ajinku a Slimka - vy jste je navrhly, já jsem se koukla, jak píšou a protože souhlasím, tak je tam máte :)

K tomu technickému dotazu: zobrazuje se to po měsících, takže klikneš na jméno a potom si klikáním vpravo na Archiv zobrazuješ jednotlivé měsíce.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

ajinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2726 příspěvků 17.05.09 20:08

Jéé, já jsem úplně v šoku, ale krásném :shock: :oops:…tak jako má jmenovkyně po pádu králičí norou se ocitla v říši divů, tak jsem já náhle v divotvorném Žurnálu a po vzpamatování se využívám příležitosti poděkovat Vám všem, které na tom máte zásluhy, velké díky Adě a zároveň obrovskou imaginární kytici za toto její fórum, moc, moc děkuji Christabellko za nominaci, gratuluji Miru , Fanfan a Slimkovi ke stejné významné události a pak bych ještě chtěla poděkovat všem, které si někdy přečetly některou mou recenzičku, či spíše slovní vyjádření mých dosud velmi začátečnických pocitů, a kterým jsem jí možná přinesla jeden z mnoha veselých barevných střípků do tak magickypřitažlivé mozaiky zvané PARFEMANIE… :heart: :heart: :heart: :heart: !!!! Vážím si toho a jsem tu s Vámi hrozně ráda… :P :lol: :P

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist