Arabskyparfem.cz - recenze a hodnocení

100% (1 hodnocení za poslední rok)
Pozitivní: 1 Negativní: 0 Neutrální: 0
agap
29.11.16

Ráda bych poděkovala za vstřícný přístup, ochotu při vyřízení objednávky a spoustu hodnotných dárků navíc. Jako bonus je pro mě možnost osobního vyzvednutí zdarma a navíc se zde dá bezproblémově a bezplatně zaparkovat v areálu objektu, tohle je totiž u brněnských e-shopů problém, všichni jsou v centru.
I výdejní doba byla letos pro zákazníky vstřícně rozšířena do pozdějšího odpoledne v některé dny.
Zboží jsem obdržela i bez požádání hezky dárkově zabaleno.

roket
18.10.15

Velmi milá a ochotná obsluha i při nákupu drobností vzorečky navíc. Pěkná a při mé návštěvě provoněná vzorkovna. Bohužel nyní prodej dočasně pozastaven.Tak snad to brzy obnoví.

savabi
09.07.15

Každý den jezdím kolem a protože jsem parfémově „postižená“, tak zkouším a nakupuji, nakupuji, nakupuji. Musím pochválit za vstřícnost. Párkrát jsem tam paní zdržela i mimo pracovní dobu, ale byla vždy velmi milá a ochotná. Navíc mi ke každému nákupu dá i několik vzorků zdarma. Za mě rozhodně.

Gentle
21.04.15

Nakupuji zde opakovaně, oceňuji perfektní komunikaci, vstřícnost a rychlost. Jsem maximálně spokojen a vřele doporučuji.

Ukulemba
20.01.15

Dnes jsem byla na čmuchané. Musím říci, že je to velice příjemný obchod, ze kterého ráda objednám. Nicméně, při tom množství vůní vůbec nevím, jak tohle zvládnu, to přeci nemůžu očichat ani do smrti. Paní v obchodě hned nabídla slevu, tak určitě využiji. Vypadá to, že i pracují na stránkách, tak snad se brzy dočkáme celkových popisků u jednotlivých vů­ní.

Venea
22.12.14

Několikrát jsem si potvrdila, že arabky nejsou pro mě, ale proti tomuto eshopu nemůžu říct ani půl špatného slova. Velká vstřícnost, ochota a hromada vzorečků navíc.

Gentle
20.12.14

Opět již několikátý osobní odběr objednaných vůní zde v Brně. Oceňuji vstřícnost a na dnešní dobu nadstandardní profesionální přístup k zákazníkovi. Vřele doporučuji!

kakadu
19.08.14

Další z mých mnoha nákupů zde a opět velká spokojenost. Rychlé dodání, vzorečky a dárky navíc a bezkonkureční slevy. Vrátím se moc ráda znovu.

Gentle
08.07.14

Již několikátý osobní odběr objednaných vůní zde v Brně. Oceňuji vstřícnost a skvělý obchodní přístup. Velmi příjemné prostředí a těch skvostů na prodejně! Jedním slovem arabský ráj.
Jako negativum opakovaně hodnotím situaci, kdy si jdu pro objednaný parfém a odcházím s dalšími třemi. :0))) Moje peněženka pláče, ale srdce & nos plesá radostí. :0)))

Daňule89
05.06.14

Již několikátý nákup a vše naprosto výborné. Hlavně si vážím přístupu. Paní byla velmi ochotná sehnat a zajistit mi vůni, kterou ani neměli uvedenou na stránkách jako skladem. Hromada vzorků jako dárek, bleskové vyřízení. Rozhodně doporučuji!

Ayuri
08.04.14

Dnes mi doručili zásielku. Prišla v rekordne rýchlom čase, perfektne zabalená, spolu s ňou kopec vzoriek naviac. Ceny sú viac, než priaznivé. Sortiment sa stále rozširuje. Nakupovala som tu prvý krát, ale určite nie na posledy. Môžem len a len odporučiť.

pichjit
18.02.14

Naprostá spokojenost. Skvělá komunikace, milé jednání, rychlé odeslání, vzorečky navíc, jsem moc spokojená.

mirabell
12.11.13

Chodím do tohoto obchodu v pravidelných intervalech osobnĕ a jsem uchvácena obrovskou škálou vůní, ochotou a vstřícným jednáním, cenami a vlastnĕ vším.

Orientální vůnĕ jsem okusila až v tomto obchodĕ, ale tluču se do hlavy, že jsem s nimi nezačala dříve.

Všem tento obchod doporučuji. Rozmanitost vůní je neuvĕřitelná a neskutečnĕ lákavá. 100% v hodnocení je málo. Za mĕ minimálnĕ 1000%. Dĕkuji za umožnĕní napsání recenze.

Enita
08.11.13

Nakupovala jsem zde poprvé. Komunikace na jedničku, zboží odesláno rychle a pečlivě zabalené. Vzorečky navíc - jsem moc spokojená, těším se na další nákup.

kakadu
31.10.13

Tak na to, že je tento obchod novým hráčem na našem trhu arabských vůní, palce nahoru. Byla jsem tam několikrát osobně pro zboží a odcházela nadmíru spokojena.
Napřed jsem tápala v obří nabídce pro mne neznámých vůní, ale velmi rychle jsem si svoje favority vybrala.
Nyní se postupně začalo navážet nové zboží a to už i z řady těch luxusních známých značek, což mě velmi potěšilo a spousta úlovků je již u mě doma.
K tomu velmi příjemné jednání, bonusy, ochota a spousta vzorečků zdarma.
Jen tak dál. Budu se ráda a často vracet, o vůních jsme si navíc dlouho a krásně popovídali.

alfa17.6
31.10.13

Tento obchod mohu jen chválit. Objednávala jsem tam již několikrát a vždy jsem byla moc spokojena. Jsou ochotní a vstřícní, balíčky poslali rychle a přidali spoustu vzorečků. Komunikace je příjemná a vůně krásné.

MonicaNY
31.10.13

V předchozích dvou hodnoceních bylo napsáno vše, co bych teď napsala i já. Jednoduše VELKÁ SPOKOJENOST! Chválím ve všech směrech.

Nový článek:

Bronzová pleť snadno a rychle? Nepodceňte výběr „samoopalováku“

 

Nedá se přesně určit, kdo by měl jaký samoopalovací přípravek používat. Dle jejich účinnosti a konzistence či balení si snad ale vyberete ten pravý. A jaký je tedy výběr?

Celý článek »
TOPlist