FAnn - recenze a hodnocení

67% (3 hodnocení za poslední rok)
Pozitivní: 2 Negativní: 1 Neutrální: 0
Juras119
28.09.16

Fann Parfumerii navštěvuji často a vždy jsem byla velice spokojená a to hlavně s přístupem personálu. Nevím jak je tomu v jiných prodejnách, ale konkrtétně u nás v Liberci jsou prodavačky milé a vstřícné. Vyznají se a umí skvěle poradit. I osobní přístup je uplně jiný v porovnání s ostatními parfumeriemi. Za mě bezva. :)

Jiřka

Daridari
16.05.16

Moje skúsenosti s Fann sa týkajú kamenných prevádzok v Bratislave, konkrétne Polus a Aupark. Som spokojná s ochotou aj profesionalitou.
Mnohé predavačky sú vyučené kozmetičky, takže vedia poradiť s kúpou napr. make-upu, s výberom odtieňu a volím takúto kúpu pred e-shopom, kde si ťažko vybrať správny odtieň. Značkovú kozmetiku kupujem prevažne vo Fann.

fanousekk
05.01.16

Chomutovský FAnn katastrofa. Malý výběr zboží, regály poloprázdné jak kdyby končili. Zažila jsem blonďatou pani prodavačku, která telefonovala a zákazníků si vůbec nevšímala. Když chtěla pani poradit, odpálkovala ji slovy, že teď nemá čas, že tefonuje. O pár dní později jsem se dozvěděla, že toto slečna /pani/ je vedoucí. Fann prostě perlí s výběrem některých zaměstnanců. Kvalifikované zaměstnance propustí a nabírají lidi, co o parfémech nic neví.

monika.kyj
29.09.15

FAnn parfumerie OC Chomutov

Bohužel nehezká a ne první zkušenost s P. Kateřinou.
Nesympatická a negativně naladěná paní, která kazí radost z nakupování. Bez ohledu na to, že se u Vás pořád střídají prodavačky, velice zajímavé, ale paní Kateřina byla teda volba. Poslední zkušenost mé známé byla taková, že po 40ti dnech nebyla vyřízena reklamace a od paní Kateřiny žádné vyjádření ani telefonická omluva. Navštívily jsme prodejnu a pro tentokrát nás obsluhovala paní Lucie. Požádaly jsme ji o vrácení peněz, po překročení 30ti denní reklamační lhůty. Tato paní byla tedy příjemnější a usměvavější, než paní Kateřina. Proto bych Vás chtěla poprosit o větší zájem a spokojenost zákazníků.

Ladyka
31.08.15

Fann Chomutov - neskutečně nepříjemná prodavačka. Raději než svou práci řeší v pracovní době kadeřnici. Když jsem jí začala zajímat, tak ze mě udělala blbce. Arogatní a podle mě velice jednoduchý člověk. Perlička byla, když mi naproti v obuvi řekli, že je to paní vedoucí. Prostě FAnn si umí vybírat.

Parfum maniačka
21.05.15

Predražený obchod, otrasné predavačky, ktoré sa v parfémoch absolútne nevyznajú. Raz som tam kúpila Aguileru - Secret Potion aj to so zlavovým kupónom - odvtedy nikdy viac.

ikri
15.05.15

Prodejna DBK Budějovická: Vždy milé a ochotné prodavačky. Poradí a neobtěžují. Bohužel ty ceny jsou někdy až nekolikanásobné. Divím se, že prosperují. Ráda bych tam pravidelně nakupovala, ale na tohle prostě nemám. Asi nejsem jejich cílová skupina. :)

lucie8p
22.03.15

Letos jsem zde kupovala tři parfémy a naprostá spokojenost. Personál na kamenné prodejně v Opavě (Tesco) je velice ochotný a milý. Převedli mi i rezervaci s osobním odběrem z jiné prodejny a také ji prodloužili. Vždy počkám na nějakou akci a parfém koupím za dobrou cenu. Po špatných zkušenostech s internetovými obchody už jedině kamenné.

JulieJul
21.01.15

Na kvalitu zboží mohu říct jen schvalu. Bohužel nemůžu být stejně pozitivní u prodavaček - buď přechytrale nebo znuděně každopádně neprofesionální. Jejich nálady mě jako zákazníka nezajímají.

Hervara
13.12.14

S kamennými prodejnami spokojenost, nemám si na co stěžovat. Eshopy rychle vyřízeno a dostala jsem i vzoreček.

Julia R.
13.03.14

FAnn Letňany - prodejna, kde ze zákazníka rádi udělají úplného hlupáka. Sleva 20%, prezentována na regálovém umístění, potvrzena a kalkulovaná prodavačkou, vám nebude při nákupu výrobků poskytnuta na pokladně. Při zpětně reklamaci se vám vysmějí, že nejste držitelem věrnostní karty, kterou stačilo podepsat přímo při nákupu před platbou. Naštěstí proti takovým trikům existuje jednoduchá zbraň a tou je právě negativní recenze obchodu na internetu.
ZDE NENAKUPUJTE.

Luciak
24.01.14

Poznámka na úvod: hodnotím e shop, nie kamenné predajne.
Chválím, že při hodnotě nákupu nad 30 Eur neplatíte poštovné aj zaslanie vzorky ako darceku k nákupu.

Trochu negativně má překvapil systém spracovania objednávky - platila som prevodom na účet vopred, infromaciu o stavě mojej objednávky som dostala až na 6. den od objednania. A to po mailovej a telefonickej urgencii.

Na druhý den kurier balík doručil, teda tyžden po objednavke, přitom všetky položky bolí skladom.

Cometa
24.10.13

V parfumérii očekávám natolik inteligentní personál, který pozná, kdy potřebuje zákazník poradit a kdy se chce jenom podívat, co tam zrovna nabízejí. U nás je to zatím tak, že se hned u vchodu na Vás vrhnou aspoň dvě, anebo Vás ignorují.Ovšem „úúúžasný“ pohled je na prodavačky, které stojí nejlépe všechny pohromadě v jedné lajně, ruce zkřížené na prsou,postoj,/někdy i výraz v obličeji/ - přesná podoba s postavou z filmu Fany /„vzdělání, to já mám“ :D/ a ještě neomalěně komentují kolemjdoucí./Např. v jednom Fannu na Vysočině/.Tak tam se zákazníci fakt jen „pohrnou“.

kalla
22.10.13

Nekompetení personál, opravdu nevím, z čeho žijí, je jedno, jestli to je Hradec, Pardubice, Jihlava…všude vidím jenom postávat dvě-tři znuděné, otrávené prodavačky /prý už jsou to asistentky, nebo poradkyně, hihi, už jenom čekám, kdy bude asistentka i uklízečka na WC :D/Taky mě vytáčí, když slyším, jak to mají chuděry prodavačky těžké, jako kdyby ti osttní, kterí neprodávají, měli na růžích ustláno, nebo co. Taky pracuji s lidmi, řešila jsem mnohdy problémy zdravotní, osobní i existenční a klienti na nás nesmí nic poznat. Nemám ráda omluvné řeči typu:„ona neměla svůj den, asi má problémy, oni je špatně platí..“ A koho to zajímá?!Každý, i ty prodavačky, když přijdou do restaurace, do salonu, na masáž, k lékaři, a pod., všude taky čekají za své peníze plný 100%
servis, tak proč tady u nás, v dnešní době ještě někdo zaměstnává personál, který mu odhání zákazníky a kazí dobré jméno firmy, nebo obchodu?!

deissy
18.09.13

Vzhledem k tomu ,že ve Fannu jsem více jak doma,mě záráží recenze o neochotě poradkyň. Naštěstí na Moravu jsem špatnou recenzi nečetla. :) Ne všechny jsme nepříjemné je spousta usměvavých a ochotných NÁS poradkyň ,které práce s lidmi těší. Na naší pobočce si se zákaznicemi rády poklábosíme nejen o vůních …péči , ale i o běžném životě ,vaření a modě.A pokud jste měli smůlu na né zrovna příjemnou a laskavou poradkyni, věřte že to nemáme tak jednoduché jak se Vám zdá. Nejdeme do práce jen pro parádu ,stoupnout si a zdobit kamený obchod.Mimo jiné máme spoustu jiné práce jako všichni. Příjem zboží , papírování ,výměna výloh,hlídání akcí ,Nechci se zastávat žádné poradkyně Určitě by se to stávat nemělo ,ale Kdo ví co tu nebo onu trápí .Je těžké po nějaké smutné věci co se v životě stane ,ráno vstát upravit se a rozdávat úsměvy.A i bohužel hlídání zboží je naší náplní práce a moje skušenost je někdy velice nepříjemná ,když Vám do prodejny kde jste po jedné nebo dvou přijde pěkně oblečená paní s pánem vy je laskavě obsloužíte a když odejdou zjistíte ,že vaše prodejna je o pár kousků parfémů chudčí a nepřeji nikomu ,to nepříjemné papírování na patřičném úřadě a to je v tom lepším případě. Někdy když chceme svoje NEZAPLACENÉ ZBOŽÍ spět tak domů odejdeme i s nějakou tou modřinou :( Takže NEZAVRHUJTE všechny kamené Fann parfumerie a poradkyně v nich. A když se rozhlédnete a odpovíte na pozdrav,který je samozřejmostí tak dobrá nálada a spokojenost bude na obou stranách :). Takže se budeme těšit na Vaši návštěvu a doufám ,že bude pozitivnější a budete od nás odcházet nejen s voňavým dárečkem ,ale i s dobrou náladou a drobností pro radost…

eseteset
06.06.13

Objednávky z e-shopu jsou super, perfektně zabalené, rychlé dodání, vzorky… naprostá spokojenost.
Ovšem nákupy v kamenných obchodech - hrůza, „díky“ personálu. V Kotvě za mnou chodily jako za zlodějkou, o přivonění k čemukoli jsem musela přímo prosit, ačkoli bych si to mohla vyzkoušet sama, tak moje místní osobní strážkyně mi určovala, k čemu si přivoním a po třech stříknutích na papírek jí už další zkoušení přišlo moc, takže na stříknutí na ruku už ani nedošlo…čili nic jsem nenakoupila, vlastně jsem ani nemohla, když jsem nedostala šanci si pořádně vybrat. Při nákupech v jiných Fannech jsem téměř nikdy nedostala žádný vzorek jako dárek k nákupu, připadala jsem si dost ošizeně. Ve všech prodejnách, které jsem navštívila (Praha), byl naprosto nekvalifikovaný a především velmi, ale opravdu VELMI neochotný a nepříjemný personál, který na mě, na zákazníka, pohlížel jako na obtížný hmyz, jasného zloděje a jako na někoho, kdo svými požadavky ruší jejich čas, který by mohly věnovat klábosení.
Negativní hodnocení nedávám proto, že ve Floře jsem minulý týden narazila na paní prodavačku, která byla milá, ochotná, seznámila mě i s novinkami v nabídce a dokonce mi dala vzorek jen tak!, abych si krém, na který jsem se ptala, vyzkoušela,to se mi v kamenné prodejně Fannu stalo úplně poprvé. Takže tam si asi něco koupit půjdu, pokud tam ovšem bude ta příjemná paní…

Gizska
04.04.13

Fann je fakt fajn s touto predajňou som spokojná v mojom bydlisku,je tam príjemné prostredie,vždy ma tam niečo zaujme a predavačka je v pohode.

katka-tish
24.01.13

Ja môžem len odporúčať. Vo všetkých predajniach v Banskej Bystrici sú naozaj milé a ochotné predavačky. Keď nechcem poradiť, tak nie sú vtieravé ( čo mi inde dosť vadí) a akonáhle niečo potrebujem, hneď sú pri mne a zvŕtajú sa okolo mňa … Mávajú fajn akcie,kt. samozrejme rada využívam (čo si budeme hovoriť :), k nákupu dostávam vzorky, kt. ma vždy potešia (a úprimne aj navnadia k ďalšej kúpe :). Ja len chválim!

Hviezdicka14
24.01.13

Uplna spokojnost…-:))) Odporucam!

Shiloh
20.09.12

Mě se tam líbí pokaždé, co tam dojdu. Vždy příjemná prodavačka, ale…mě je to vlastně stejně jedno, hlavně, že jsem tam a něco krásného a voňavého si vyberu :-)

Světýlko
31.08.12

FAnn v Praze - Letňanech: pokaždé milá prodávající, ochotná radit a přitom nás nechat toulat a očichávat půl hodiny, abychom si udělaly představu.


12.08.12

Ja som sice zo Slovenska, ale na FAnn nedam dopustit. Mozno som len natrafila na spravnu predavacku, ale vysledny efekt je fantasticky. Mila pani hned po prichode prisla a spytala sa, ako moze pomoct. Opytala sa ma ake vone chcem skusit, tak mi 2 alebo 3 nastriekala na papierik, ja som sa medzicasom rozhodla, ktora sa mi paci najviac, medzitym mi povedala o zlozeni kazdej z voni, a ktora sa mi hodi najviac podla nej a cuduj sa svete, presne sa trafila do vone, ktora sa pacila mne. Potom mi tu naj nastriekala na ruku a vravela nech sa zastavim po vonu neskor, nech skusim ci sa mi bude pacit aj ked sa rozvinie, lebo aj to sa stava, ze kym sa rozvinie, tak sa prestava pacit. Tak som sa sla prejst po meste a samozrejme som sa vratila, bolo par minut pred zaverecnou. Pani sa potesila, ked ma videla, nasadila mily usmev, predala mi vonu. Dojem z parfumerie uzasny, citila som sa ako kralovna.

yasminka
30.07.12

Fann v Edenu:
Nejspíš mám smůlu v tom, že je tam vždy stejná, hnusně nepříjemná a neochotná prodavačka. A ten její ječivý hlásek..fujky!

Myskamauska
16.07.12

Další výborný obchod,rychle vyřízeno a dárek navíc,za sebe doporučuji.Některé ceny za parfémy v akci nemají chybu.

Myskamauska
25.06.12

Já objednala už několikrát a vždy jsem byla spokojená.Podle mě palce dolů zde uvedené,nejsou na správném místě,hodnotí se eshop,nikoliv kamenný obchod.

Dagmarr
14.05.12

Musím jen pochválit.
V pátek v poledne jsem objednala a dnes-pondělí-vůni mám. Bez poštovného-což je v dnešní době malý zázrak-a se 4 vzorečky navíc. K tomu čerstvý módní časopis Marie Claire.
Opravdu spokojenost obrovská.
Určitě k tomu přispívá, že vůně je nádherná-Lacoste pour Femme.

dobrotka
24.04.12

Já jsem s obchodem velice spokojená!Objed­návala jsem zatím dvakrát a pokaždé jsem dostala módní časopis a nejmíň dva vzorečky,objednávka dorazila rychle jako blesk(do druhého dne)vše v pořádku,výborná komunikace s obchodem.Jedním slovem spolehlivost a kvalita.Pokud objednáváte zboží přes internet,tak jsou tam velice výhodné akce a slevy,mnohdy nakoupím levněji než v jiných e-shopech a ještě neplatím poštovné(objednávka nad 500 Kč)Velká jednička!

Azereth
08.04.12

Fann v ostravském Lasu:
Když jsem do ní vešla poprvé, netušila jsem, že se můžu obsloužit sama, a tak jsem poprosila jednu prodavačku, zda by byla tak hodná a postupně mi pomohla najít vůně z mého seznamu. Sice neochotně, ale souhlasila, druhý den taktéž, ale neochota byla ještě větší. Třetí den tam byly nějaké jiné (stále jsem netušila, že můžu vůně zkoušet sama) a ty se na mě obořily, ať si to laskavě všechno najdu sama, že ony se mi budou třeba hodinu věnovat a já si to potom stejně koupím někde na internetu. Zachovala jsem se slušně, ale měla jsem chuť odvětit, že po jejich výstupu si teda rozhodně vůni koupím na internetu a tady jim budu jen vystříkávat testery, co to půjde. Nechápu, jak si to mohly dovolit! Ne že by bylo jejich chování ospravednitelnější, kdyby někdo měl na sobě otrhané oblečení, protože to přece nevypovídá o jeho skutečném finančním stavu, ale i tak - měla jsem kabát, lodičky, psaníčko. Je mi sice „jen“ 23, ale rozhodně nepůsobím jako puberťačka, která nemá na parfém.

Fann ve staré Karolině:
Poprvé paní prodavačka velice ochotná a milá, až mě to zarazilo. Když jsem podruhé chtěla navonět celá, nějak jsem si to u ní asi pokazila. Myslela si snad, že si vyberu a koupím po první návštěvě a ještě pouze na základě dojmu z papírku? Když jsem přišla potřetí, dívala se na mně zase nepříjemně, takže teď chodím „otravovat“ hlavně do Lasa, mám to nejblíž škole.

Fann v Nové Karolině:
Asi je to tím, že je parfumerie nově otevřená, ale zkušenost mám zatím nejlepší. Dokonce jsem bez požádání dostala vzorek Soir de Lune a Eau de Soir!


18.03.12

Neskutočne nepríjemné a neochotné predavačky, k zákazníkovi sa správajú ako k otrave…cítim sa tam ako zlodej, hoci som v živote nič neukradla…proste ma personál úplne odrádza od nákupu hocijakého tovaru. Neskutočne vysoké, premrštené ceny, nechápem, kto tam chodí nakupovať…

Celitia
17.03.12

Za tuto parfumerii se přidávám k jasnému NE !! Při mém nedávném nahlédnutí a pokusu o komunikaci s prodavačkou jsem se nestačila divit.. Sice mi nějaké ty vůně/2/ cákla na papírek a pak se otočila a prostě odešla pryč…Asi jsem ji v její pracovní době fakt otravovala :(

nováčik
04.03.12

Ako som už písala, som veľmi spokojná s internetovým obchodom Fann. Rýchle dodanie, nerozmýšľam o tom, či je to originál, lebo je to skrátka istota. Čo sa týka nových a drahších parfémov, ak si zrátam rôzne akcie, vyjdu ma lacnejšie ako ostatné internetové predajne. napr. Bottega, či Chanel Chance. Píšem hlavne preto, že sa chcem zastať predavačiek v kamenných obchodoch. Vždy ma veľmi ochotne obslúžili, venovali sa mi tak dlho, až mi bolo nakoniec trapné, že som si nič nekúpila.

Pani Parzer
16.02.12

V nemenovanom slovenskom meste som si vsimla na testroch rukou nacmarene zlozenie na kuskoch papierika, ktory bol hrubo prelepeny lepiacou paskou…co tester, to prosty navod, ako pohotovo zareagovat na dotaz zakaznikov:)

Miriama
08.02.12

V e-shope som nenakupovala ale kamenkam sa oblukom vyhybam, chodim tam iba ked „musim“, na ocne tiene bourjois…vzdy tam citim pohlady predavaciek akoby som bola kriminalnik a posledna kvapka bola, ze som si chcela pripomenut krasnu Coco, tak predavacke hovorim nech mi ju strekne na zapästie, uz to som si dovolila lebo zatvarila sa strasne kyslo, strekla mi vonu uplne mimo ruky, vravim jej „pani, ved to nebolo na ruku“ ona mi na to „hm ale bolo“ a vonu schovala. Mala som chut ju prefackat, co jej to patri alebo?? Totalna ignoracia a neochota. A okrem toho maju priserne vysoke ceny.


27.01.12

Navstivila jsem nekolik prodejen Fann a vzdy stejny priserny dojem - prodavacky za zady, neprijemne a neochotne, asi zvlastni firemni kultura:) Dokonale me odradily od nakupu parfemu u nich.

nováčik
22.01.12

Ja som veľmi spokojná, aj pri tých vyšších cenách, poštovné už neplatím, poslali mi aj dve vzorky a časopis Miau. Momentálne je 10% zľava + 10 eur, to sa už oplatí. Príde mi sms s číslom balíka a ešte sa mi aj telefonicky ohlásia, kedy budem presne doma.

Luciak
03.11.11

K Fann mam niekolko vyhrad:

  • vacsine potencialnych kupujucich prekazaju tamojsie uz legendarne premrstene ceny, co by som este dokazala tolerovat, vzhladom k slusnej kulture predaja, ALE: absolutne ma poraza z nekvalifiko­vanosti tamojsieho personalu. Prehlad v oblasti parfumov aj kozmetiky sa vacsinou u nich obmedzuje na najmasovejsie znacky a novinky, znalosti su povrchne. O neochote poskytnut vzorky ani nehovorim.
  • Na druhej strane, aby som nebola len kriticka, vyhodu vidim v zaruke originality. Niekolko nakupov som tam vo svojom zivote uz urobila a clovek sa moze spolahnut, ze kupuje autenticky tovar.
sarinenka
12.10.11

Drahota na prodej. Nechápu, že v té konkurenci o 50% levnějších parfumerií ještě přežívají…

Sendy
19.02.11

Občas jsem objednávala kosmetiku, nebo něco z aukce, ale ty ceny jsou tak nevýhodné, že kosmetiku si jednou za měsíc zajedu koupit do centra a pochodím víc obchodů. Ale ano, pamatuji, že vždy bylo vše promptně doručeno, skvěle zabaleno.

vera
26.10.10

Nákup kosmetiky, dárek, vzoreček vůně a časopisy, rychlé dodání :heart:

plevanka
12.10.10

Velká spokojenost, rychlé dodání se vzorečkem a kávou :heart: Děkuju.

paty
26.10.09

V aukcích Fann nakupuju už dlouho, občas něco objednám ,,i normálně, a vždy spokojenost, záruka pravosti, bez poštovného a dárečky samozřejmostí.

Violette
02.09.09

Píšu sem další hodnocení Fann e-shopu, musím je moc pochválit, v posledních 3 balíčcích byly vždy 2 vzorečky - novinky :) (dámsky a pánský), časopis Marie Claire, Fann katalog a nyní ještě malá pasta na zuby. Balíček perfektně zabalený, do 2.dne doručený. Snaží se. Vím, že Fann je drahý, objednávám většinou něco ze slev nebo e-aukce. Jen tak dál!

Violette
07.08.09

Chválím opět Fann e-shop. K objednávce za cca 800,– přidali 2 vzorečky a ještě aktuální číslo časopisu Marie Claire !!!

Popelka
22.06.09

Tak Fann chválím,v pátek objednáno,dnes doručeno :lol: pěkně zabaleno,přidán vzorek vůně + brožura o novinkách.Meilem posílají i číslo balíčku pro sledování.

Nový článek:

Giorgio Armani: Mania for Women

 

Mania startuje podobnou bergamotově-ovocnou hlavou jako moje milovaná Love in Paris. Jenže Love in Paris je jásavě květinová, Mania spíš kořeněná a dřevitá. Kromě květin z ní cítím aroma hřebíčku a vzácných dřev, je teplejší a orientálnější, i když zároveň zůstává svým způsobem osvěžující. Zahrnula bych ji proto do skupiny vůní, mezi kterými může volit žena, které se líbí orientální vůně, ale jsou na ni příliš těžké či sladké a nemůže je nosit. Na konci vyvoní do jemné směsice vzácných dřev - převážně santalu a špetky cedru - a špetky koření. Manii bych neomezovala věkem ani obdobím - dala by se nosit v létě i v zimě (nejvíc se mi však hodí k zlatému podzimu či chladnému konci roku), přes den i na večer. Alespoň trochu elegantní oblečení podmínkou A mám pocit, že by Manii mohl nosit i muž, nic typicky žensky kytičkového v ní není. Manie má trochu divokou historii - byla představena v roce 1999 a byla zřejmě ještě kořeněnější, obsahovala totiž údajně citrus, pomerančový květ, bergamot a pitosporu, v srdci šafrán, hřebíček, muškátový oříšek, ambru, kosatec a guajak, a v základu kadidlo, pižmo a vanilku. Prodávala se v černém flakónu. V roce 2004 ji Armani zrevidoval, dal jí průhledný flakón s bílým víčkem, a Mania pokračovala v úspěšné pouti parfémovým trhem - původní verze byla údajně příliš maskulinní a potřebovala víc poženštit. Přesto pořád působí trochu unisexově.

Celý článek »
TOPlist