Ingredients-store.cz - recenze a hodnocení

100% (4 hodnocení za poslední rok)
Pozitivní: 4 Negativní: 0 Neutrální: 0
agap
02.12.16

Hodnotím jako úžasnou zkušenost. Dorazil krásně zabalený parfém i faktura v ozdobné obálce. K nákupu parfému jsem ještě obdržela set pěti originálních vzorků dle vlastního výběru zcela zdarma, to opravdu u nás není obvyklé. Tolik mi toho neposlali ani v ALZD.

Další bohus - dlouho platný slevový poukaz na příští nákup. Ráda využiji. Poštovné bylo zdarma. Přístup k zákazníkům je tu nadstandartní. Navíc - vzorečky, které si případně vezmete jako placené, jsou na nikovky za velmi příjemnou cenu.
V jiných českých e-shopech jsou niche vzorky nestydatě předražené, takže na ně budu chodit pouze sem.

tommi_d
03.10.16

Objednával som 2 x celkom 3 sety vzoriek… všetko originál od výrobcu… Dokonca Fredic Malle v krabičke a 3,5 ml, čo je pre mňa príjemným prekvapením… Doručenie z prahy do SR do dvoch dní, čo je ukážkové… Vzhľad e-shopu perfektný… Jednoznačne doporučujem…

Korsicanka
23.09.16

S e-shopem jsem spokojena maximálně! Rychlé odeslání zboží, perfektně zabaleno, se slevou za sadu vzorků - skvělé! A kde u nás dostanete za 50,– vzorek 13 tisícové vůně?:)
Osobní návštěva však spojena s horší zkušeností. :( Povýšené jednání, nic nového než v doprovodných recenzích jsem se nedozvěděla. Vzorek jsem dostala jen jeden a nikterak ochotně. :(
Vzhledem k úžasnému výběru a přehledným webovkám tedy spokojena jsem.

Rei
19.09.16

Vše na profi úrovni, milé jednání a parádní prezentace. Rozhodně každému doporučuji.

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

 

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist