Ingredients-store.cz - recenze a hodnocení

100% (8 hodnocení za poslední rok)
Pozitivní: 8 Negativní: 0 Neutrální: 0
agap
06.02.17

Další špičkový obchod. Objednány vzorky v 15 hod odpoledne, večer již sledovací odkaz. Druhý den doručeno i s půl roku platným kuponem na slevu. S radostí brzy využiji a zase nakoupím. Tady by si mohly brát příklad i jiné rádoby nicheshopy, Infragranti bych sem pozvala na povinné školení, jak se chovat k zákazníkům.

Monika89
11.01.17

Nikdy jsem nepsala recenzi na obchody, eshopy, atd. ikdyž jsem byla spokojená. Ale u ingredients-store.cz mi to nedá. Výborný vzorečkový systém. Vzorečky jsou dostatečně velké. Vše krásně zabaleno. Dnes (středa) objednán parfem + zdarma dalších 5 vzorečků. Za 2h mi byl poslán email, že je objednávka odeslaná, a to je opravdu luxus. Můžu vřele doporučit! A určitě jsem zde nenakupovala naposled.

agap
21.12.16

Další nákup a opět vše na jedničku s hvězdičkou. I těsně před Vánoci bleskově a zdarma doručeno. Opět jsem využila slevový kupón a 5 vzorečků zdarma, úžasné. Pro mne nejlepší niche obchod v ČR.

pan voňavka
12.12.16

Nákup zde je velice příjemným zážitkem s naprosto perfektním servisem. Objednané zboží mi bylo odesláno další den dopoledne a překvapila i Česká pošta, která mi balík doručila v sobotu, což se někdy nestane ani ve všední den. Krásně zabaleno, vzorky zdarma, osobní přístup… jde vidět, že Ingredients na klientech záleží.

agap
02.12.16

Hodnotím jako úžasnou zkušenost. Dorazil krásně zabalený parfém i faktura v ozdobné obálce. K nákupu parfému jsem ještě obdržela set pěti originálních vzorků dle vlastního výběru zcela zdarma, to opravdu u nás není obvyklé. Tolik mi toho neposlali ani v ALZD.

Další bohus - dlouho platný slevový poukaz na příští nákup. Ráda využiji. Poštovné bylo zdarma. Přístup k zákazníkům je tu nadstandartní. Navíc - vzorečky, které si případně vezmete jako placené, jsou na nikovky za velmi příjemnou cenu.
V jiných českých e-shopech jsou niche vzorky nestydatě předražené, takže na ně budu chodit pouze sem.

tommi_d
03.10.16

Objednával som 2 x celkom 3 sety vzoriek… všetko originál od výrobcu… Dokonca Fredic Malle v krabičke a 3,5 ml, čo je pre mňa príjemným prekvapením… Doručenie z prahy do SR do dvoch dní, čo je ukážkové… Vzhľad e-shopu perfektný… Jednoznačne doporučujem…

Korsicanka
23.09.16

S e-shopem jsem spokojena maximálně! Rychlé odeslání zboží, perfektně zabaleno, se slevou za sadu vzorků - skvělé! A kde u nás dostanete za 50,– vzorek 13 tisícové vůně?:)
Osobní návštěva však spojena s horší zkušeností. :( Povýšené jednání, nic nového než v doprovodných recenzích jsem se nedozvěděla. Vzorek jsem dostala jen jeden a nikterak ochotně. :(
Vzhledem k úžasnému výběru a přehledným webovkám tedy spokojena jsem.

Rei
19.09.16

Vše na profi úrovni, milé jednání a parádní prezentace. Rozhodně každému doporučuji.

Nový článek:

Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

 

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

Celý článek »
TOPlist