Kosmetika-zdravi.cz - recenze a hodnocení

75% (5 hodnocení za poslední rok)
Pozitivní: 3 Negativní: 1 Neutrální: 1
Lavandine1
09.09.16

Nespokojenost. Nakupovala jsem vůni Trussardi My Name. po prvním stříknutí z vůně, byť z originálně vyhlížejícího flakónku, jsem musela vyvětrat byt. Běžela jsem do Fannu, i když vůni znám, ale nechtěla jsem křivdit, tak jsem si tam pro jistotu přivoněla. Bylo to něco naprosto jiného. Vůni jsem vyreklamovala, jedno poštovné mi vrátili, jedno jsem musela zaplatit sama. Potud by se zdálo být v pořádku.
Co mě velmi zlobí a rozčiluje, je způsob KOMUNIKACE tohoto obchodu. Tvrzení, že mi sice parfém vyměnili, ale že BYL ÚPLNĚ V POŘÁDKU, ujišťování, že prodávají jen originály, ačkoliv já jsem opak netvrdila, atd.. Již ELNIŇO mě jednou hodně naštvalo způsobem komunikace, kdy jsem se pokusila reklamovat vůni Karleidoskop, a to do té míry, že radši, než bych se s nimi rozčilovala, jsem podle mne zkaženou (což mi potvrdili i spolupracovníci, kterým jsem dala vůni očichat) hodila do koše.
Chyba se jistě stát může, ale chtělo by to podle mne u obou těchto (zřejmě provázaných) obchodů určitou úctu k zákazníkovi a rozhodně zlepšení úrovně komunikace.

adaja111
25.07.16

bohužiaľ musím záporne ohodnotiť tento internetový obchod, tovar síce v poriadku ale dodacia lehota 2 pracovné dni splnená nebola. Objednaný tovar mi prišiel za 5 pracovných dní, a ako vieme, nie raz nakupujeme aj práve pre rýchlosť dodania, ktorú parfumérky píšu. Ale aby som neškodila tomuto konkrétnemu obchodu, tovar ako aj mailová komunikácia v poriadku.

Jitka77
22.07.16

Opakovaná objednávka, všechno v nejlepším pořádku. Rychlé odeslání, kvalitní zboží, dobře zabaleno. Doporučuji.

Lili124
09.07.16

Objednávám zde parfémy i kosmetiku, vždy Ok.

malachit
16.12.15

Objednávam tu pravidelne a som maximálne spokojná. Výborná komunikácia, rýchle dodanie.

sculpture
01.11.15

Mam len pozitivne skušennosti. Vyzdvihujem komunikaciu, dobre ceny, dodanie na Sk do 24 hod.

Pourina
11.09.15

Spokojenost, rychlost dodání. Mate mě stejná adresa jako El nino.
Mají něco společného?

Klarama3
27.08.15

Tak tady objednávám pravidelně a vždy velká spokojenost. Nemůžu vůbec nic vytknout. Balíček u mě do 24 hodin, dárečky. Výborná komunikace.

Nový článek:

Test samoopalovacích krémů: nebuďte sejra, ani dalmatin

 

Který samoopalovák vás ale nenabarví na oranžovo a neudělá fleky? Opálení jako od moře vám slíbit nemůžu, ale že nebudete vypadat jako sýr a i bez pečení chytíte příjemný odstín, to ano.

Celý článek »
TOPlist