Malikah.eu - recenze a hodnocení

100% (15 hodnocení za poslední rok)
Pozitivní: 15 Negativní: 0 Neutrální: 0
Al
17.11.16

Na Malikah jsem nakupovala již mnohokrát a vždy jsem byla naprosto spokojena. Vůně jsou krásné, servis perfektní a vždy mi přišel ještě bonus v podobě vzorků navíc.

agap
14.11.16

Můj další nákup - a je to jen lepší a lepší. Luxusní čerstvé vůně, nečekaná nálož dárků a bezkonkurenční servis. Mezi ostatními, nejen orientálními eshopy, je Malikah opravdovou jedničkou na trhu.
Paní Renée své práci rozumí jako málokdo. A dělá ji s láskou. Moc za vše děkuji, opět jsem rozšířila své parfémové obzory a další nákup arabek už budu realizovat pouze tady. U Vás mám totiž záruku kvality a originality, protože nakupujete skutečně přímo u výrobců a dostanu úplně nové vůně přímo z výroby. Klobouk dolů.

therion
08.11.16

Opäť veľmi pozitívne hodnotím ďalší nákup v tomto obchode, balík dorazil na Slovensko veľmi rýchlo, tovar bol príkladne zabalený, boli pribalené aj pozornosti grátis (čo teda naozaj nerobí každý e-shop, takže klobúk dolu). Jednoznačne odporúčam ostatným a firme Malikah touto cestou za všetko ďakujem.
P.S. Na Laitek Mai som nevydržal čakať, sortiment krásnych vôní je príliš veľký a kúpil som si EdP Vindi od Top Perfumer.

Monsieur
11.10.16

Rozbaluji další zásilku od paní Renée z Malikah.eu a nemohu nevzpomenout na svoji nejoblíbenější knihu z roku 1932 „Tomáš Baťa: Úvahy a projevy“. Na mysli mi vytanul jeden z legendárních výroků tohoto fenomenálního vizionáře, totiž „Dělejme třeba sebenepatrnější věc, ale dělejme ji nejlépe na světě“. YAS Laitek Mai, Al Hareem, Johar Al Oud a Arkaan jsou pečlivě zabaleny, na faktuře nechybí osobně psané poděkování s podpisem, jako drobná pozornost odstřik dalšího klenotu od fy Makkaj (Rasheikha) včetně několika vzorků dalších vůní…nemám slov.

Je skutečně znát, když to co děláte, děláte s láskou, vášní a zaujetím. Tímto se pro mne Malikah.eu stává exkluzivním TOP dodavatelem orientálních vůní - jinde již nakupovat nebudu.

agap
29.09.16

Další nákup - hned po uvedení novinek a vyzkoušení vzorečků jsem objednala další plná balení.vA zase mohu jenom a jenom chválit.
Vůně jsou nádherné, plné, syté. Jak orientálky, tak i západní styl.
Bleskové dodání, bonusové vzorečky jako dárek jsou plné až po okraj. Vše přepečlivě a vzorně zabaleno. Nikde jsem nenašla tak nádherné, kvalitní a čerstvé vůně, jako tady.
Je vidět, že majitelé se věnují obchodu s láskou a další spokojení zákazníci se budou jen hrnout. Malikah je nyní plným právem TOP mezi všemi prodejci orientálních vůní. Budu pravidelným zákazníkem, jinam už nechci.

Rei
27.09.16

Opět další přímo ukázkový obchod. Okamžité odeslání zásilky, přepečlivé balení, vzorečky vůní navíc jako pozornost. Komunikace perfektní. Zcela jistě bude následovat další nákup, jelikož se nabídka vůní rozšiřuje o nádherné voňavé kousky, které nelze jinde v ČR zakoupit. Akce a soutěže jsou další příjemné plus této firmy.

therion
25.09.16

Opísať obchod samými superlatívmi by okom nezainteresovaného človeka mohlo byť podozrivé, ale v prípade Malikah sa to inak nedá. Všetky nižšie uvedené chvály a pozitívne recenzie sú pravdivé.
Rýchlosť dodania je veľmi dobrá, všetko je starostlivo zabalené, vzorky bývajú úplne naplnené. Oceňujem aj to, že robia parfémové fotosúťaže a výhry sú naozaj atraktívne, nikdy tam nie sú najlacnejšie vône ale samé vyberané kúsky. Sortiment je naozaj pestrý, vybrať si tu svoju srdcovku dokáže podľa mňa každý, obávam sa že z mojej strany to bude Laitek Mai a ešte niečo, asi Rasheikha alebo Al Hareem. Ceny sú vzhľadom k vysokej kvalite dobré až výborné. Celkovo som viac než spokojný a obchod odporúčam každému, kto si chce kúpiť krásnu vôňu za prijateľnú cenu.

alese
23.09.16

Nakupovala jsem zde několikrát. Vždy precizně zabalené, vždy nějaká pozornost, vždy vzorky plněné po okraj.
Za mne nejlepší obchod!

Monsieur
23.09.16

Zákaznický přístup paní Renée zhodnotím jen dvěma slovy - vysoce nadstandardní. Hluboce smekám před jejím nosem a brilantní znalostí problematiky. Bohužel je vysoce pravděpodobné, že v mém případě opět nezůstane jen u této vůně (Top Perfumer „Haron“), neboť spolu se zásilkou přišly jako milá pozornost i vzorečky a mám asi dalšího kandidáta…Top Perfumer „Murano“.

Balíček dorazil hned druhý den po objednávce, uvnitř vše pečlivě a s láskou zabaleno, co víc si přát.

Červánek
22.09.16

Opět velká spokojenost s doručením vůní značky MAKKAJ: MISK ABEER, SYLVAN. Přidala se Marjaan a plná vialka Asdaaf. Vše vzorně zabalené. Je to na 5 x ***** D.Ě.K.U.J.I!

Červánek
21.09.16

E-shop malikah.eu považují za nejlepší nejen v naší zemi. Jsem velice ráda, že vznikl. Nabídka velmi pestrá a jsou zde vůně, které bych široko daleko nesehnala. Servis a komunikace excelentní. V každém balíčku je vždy něco navíc. Vzorky plněné do 1 ml vialek, jsou naplněny až po okraj, takže lze vůni řádně odzkoušet. Oceňuji přehlednost stránek i založené recenze od dalších zákazníků.

agap
20.09.16

Na tomto poměrně novém orientálním eshopu jsem poprvé nakoupila „na zkoušku“ krátce po jeho vzniku a po první skvělé zkušenosti se moje nákupy se staly pravidelnými.
Luxusní zboží - vůně jsou opravdu kvalitní a přitom za velmi příjemné ceny.
Zboží dorazilo vždy pečlivě zabaleno se spoustou dárečků - bonusové vzorky úplně plné, zaslání obratem. Ráda se vracím.
V současnosti považuji Malikah za naprostou jedničku v prodeji arabských vůní.

Martula
19.09.16

Opakovaně zde nakupuji a jsem velmi spokojená. Jak s exkluzivní kvalitou nabízeného zboží, tak s přístupem k zákazníkům. Rychlost dodání, perfektní zabalení, vzorečky zdarma. Vše perfektní. Vzhledem k tomu, že vyhledávám opravdu kvalitní vůně, je to pro mě momentálně absolutní jednička v prodeji arabských parfémů.

Rei
02.09.16

Již několikátý nákup a vždy úplně maximální spokojenost, rychlost dodání, precizní balení zásilky, vzorečky navíc jako pozornost. Úžasná ochota poradit a výborná znalost složení vůní a orientace v nich. Rozhodně každému doporučuji alespoň vzorečky. Vůně opravdu stojí za to.

Rei
02.09.16

Jen ty nejlepší zkušenosti po všech stránkách. Doporučuji vyzkoušet.

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

 

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist