Marionnaud.cz - recenze a hodnocení

50% (2 hodnocení za poslední rok)
Pozitivní: 1 Negativní: 1 Neutrální: 0
agap
29.09.16

Použila jsem možnost zaslání přes ČP, je milé, že je zde i tato varianta.
Poštovné jsem měla zdarma a tak jsem si ušetřila chození, to mne potěšilo.
K předem vybranému vzorku zdarma jsem dostala neočekávaně ještě další dva luxusní kartičkové, moc potěšily.
Vše ještě v dárkové taštičce a pečlivě zabaleno.
Vůně je kvalitní, sytá a dlouho drží, zaplatila jsem raději více zde, poněvadž jsem měla strach koupit si ji, byť levněji, v lacinějších eshopech, odkud mi chodily vůně z výdrží tak půl hodiny…
Ráda se zase vrátím.

mirulenka1
18.01.16

K Vánocům jsem obdržela EDP ARMANI SI 100 ml cena 3199.-Kč. Po několika odzkoušeních jsem zjistila, že intenzita vůně neodpovídá, velice rychle vyvane, přistoupila jsem k reklamaci v prodejně, kde bylo zakoupeno.

Přítomné prodavačky (jedna zástupkyně vedoucí) provedly spolu se mnou test na testovacích papírcích (zakoupené EDP a tester z prodejny) s tímto výsledkem: na papíru zakoupeného EDP nebyla za krátkou dobu vůně vůbec cítit. Toto mám potvrzeno v reklamačním protokolu a stvrzeno oboustrannými podpisy. Poté obvyklý postup zahájení reklamačního řízení a do 14-dní byla reklamace vyřízena.

Vyjádření bylo k mému nemilému překvapení takové:
VÁŽENÁ ZÁKAZNICE, VÁMI REKLAMOVANÝ PRODUKT JE V POŘÁDKU A ZCELA ODPOVÍDÁ PARFEMACI A INTENZITĚ, KTERÁ JE TOTOŽNÁ S TESTEREM NA PRODEJNĚ.
Po tomto šokujícím sdělení, u kterého bohužel nebyly přítomny prodavačky, které reklamaci přijímaly, jsem si opět tentokrát s vedoucí prodejny vyžádala stejný test a ejhle na tomto vráceném EDT byla intenzita vůně totožná s testerem z prodejny.

Co si o tom jednání myslet? Já svůj názor mám a ačkoli jsem byla stálou zákazníci, byl to nákup poslední.

NYorka
18.08.14

Nejenže zde nakupuji výbornou kosmetiku Qiriness, ale díky vynikajícím asistentkám zde dokážu vyprázdnit svou dělnickou peněženku. A vždy odcházím s novým snem.

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist