Zahrat Al Khalej (Afnan)

Dámská vůně

Hodnocení parfému Afnan Zahrat Al Khalej od uživatelek 36 hodnocení

Líbí se (30)
83%
Nelíbí se (1)
3%
Neutrální (5)
14%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Afnan Zahrat Al Khalej


21.06.14

Zahrat Al Khalej je nádherná vůně! Dominuje v ní vůně lilií a cítím i krásnou vůni meruňky. Vůni meruněk miluji - jak v reálu, tak v parfémech. Je málo parfémů, ve kterých je i vůně meruňky. Do nádherných lilií a dalších květin a meruněk se mísí vanilka, takže je vůně lehce nasládlá - ale ne přeslazená, pižmo vůni zjemňuje a dává jí trochu krémovosti. V této vůni je i něco malinko orientálna, snad je to vůni santalu. Ale to ji právě dělá zajímavou, takovou, jakou nepotkáte u nás na každém rohu. Není to tedy jenom ovocenko-květinovka. Ale hlavně je tato vůně vyvážená - nic v ní nevyčnívá, neštípe do nosu. Je proměnlivá a to ji dělá zajímavou. I když je nasládlá, je zároveň i svěží, takže navozuje pocit čistoty. Tím, že má i maličký nádech orienálky ji dělá nevšední. Kdysi jsem si „naslepo“ podle ingrediencí koupila parfém Nina Rici Love in Paris a s touto vůní mají něco společného - snad je to právě ta meruňka. Ale Zahrat Al Khalej je zajímavější. U Niny mi trošku překážel anýz, kterého bych osobně ubrala. Tuto vůni doporučuji. Já osobně jsem z ní totálně unešená!

Komentáře Afnan Zahrat Al Khalej

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Afnan Zahrat Al Khalej

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist