Ahebbak (Ajmal)

Dámská vůně

Hodnocení parfému Ajmal Ahebbak od uživatelek 42 hodnocení

Líbí se (28)
67%
Nelíbí se (7)
17%
Neutrální (7)
17%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Parfém Ajmal Ahebbak - umístění v žebříčcích uživatelů

1x v nejlepších vůních

Recenze Ajmal Ahebbak


11.11.13

Jako bezbranné dívky jsou růže a kosatce s jemným mýdlovým nádechem smeteny údernou citrusovou družinou jezdců oděnou v cedrovém brnění, v čele se svěžím citrónem, sladkým pomerančem a nahořklým bergamotem. Nepokojní rytíři se rozprchli v lese, aby zajali poslední zbytky zdecimovaného zástupu květinové královny.
Vzduchem víří očekávaný příjezd krále, vítězná hostina může začít. Uzardělé růže a vznešené kosatce jsou vzaty na milost a spolu s drobným jasmínem zdobí plné stoly, lemují tácy sladkých medových zákusků a mísy ovocných bonbónků.
Hřejivá slavnostní atmosféra krále dojímá, prosí královnu o odpuštění za zničující vniknutí na její území a skládá jí k nohám svůj hebce plyšový hermelín z ylang-ylangu. Vyslyšeno. Květy se bezstarostně tulí s citrusy a v něžném obětí spolu zůstávají přikryti načechranou peřinkou s uklidňující výšivkou hladivého mošusu, než se nenápadně vytratí.

Po razantním svěžím úvodu Ahebbak postupně jemní do příjemně nasládlé syté romantické jarní vůně s pudrově-mošusovým dojezdem s dobrou výdrží i siláží.29.06.12

Nezdobný flakon odpovídá minimalistickému obsahu. Výrazná vůně lesa po dešti, který udělá z horkého dne podzimní podvečer. Opar stoupá nad stromy, říkáme tomu, že lišky pečou chleba. Mokrá kůra stromů, výrazný cedr, silně potlačené citrusy, orosená tráva. Kombinaci, kterou nadšeně vítám pouze na procházkách přírodou. Lákavý je nádech pepře, ten ale odezní nesmírně rychle. Ahebbak se nemění, na mé kůži nevyvíjí a velmi rychle se vytrácí. Zůstává jen jemná stopa hořkého cedru.

Komentáře Ajmal Ahebbak

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Ajmal Ahebbak

Nový článek:

6 důvodů, proč vám nefunguje krém proti celulitidě

 

Koupila jste si krém proti celulitidě, který doporučuje 9 z 10 žen, ale vám prostě nefunguje? Nepřiklánějte se hned k té desáté a nejdříve se zamyslete, jestli neděláte jednu z následujících chyb.

Celý článek »
TOPlist