Princess Musk (Ajmal)

Dámská vůně
Rok:

2011

Složení (ověřené)

pižmo

Popis parfému:

kolekce En Vouge

Přidejte recenzi parfému Přidejte komentář parfému

Hodnocení parfému Ajmal Princess Musk od uživatelek 119 hodnocení

Líbí se (96)
81%
Nelíbí se (4)
3%
Neutrální (19)
16%

Ohodnoťte parfém (přidáte tak vůni do Zkušebníku)  nebo přidejte podrobnou recenzi »

Recenze Ajmal Princess Musk26.08.13

Sladká lehká příjemně ovocná vůně se sametově pižmovým základem. Voní zpočátku jako čerstvě utržená broskev, plod se sametovými chloupky na oranžovo-červeně žíhané slupičce se šťavnatou žlutou svěží až mírně pikantní dužinou. Vůně postupně taje a medovatí… v této fázi připomíná fúzi 2/3 L'Instant a 1/3 L'Instant Magic. Ostatně má s nimi i podobnou sillage a výdrž. Velmi příjemný zážitek, doporučuji:)23.12.12

Pižmo a pomerančový květ, mýdlo, hladivá, tulivá, konejšivá vůně, sladká, ale lehká. Pro ty, co chtějí vonět čistotou a nepoutat na sebe výraznou pozornost, neznervózňovat okolí. Vhodné pro zaměstnání, kde jsme druhým lidem velmi blízko. Vůni okolí zaznamená, ale nebude je bušit do hlavy, bude něžným pohlazením. Výdrž výborná29.02.12

EdP. Pižmo, pižmo, pižmo…prostě samé pižmo. Ale nic obyčejného - je to velmi sofistikovaná kombinace teplého pudrového pižma s pižmem studeným, lehce větrovým. Postupně se k pižmu začala přidávat nasládlá sametová směs kosatce a fialkových lístečků s fialkovým pudrem. Typově by se dala připodobnit k Nuit d´Amour (taky je v ní něco známého, jemného, uklidňujícího…).

Komentáře Ajmal Princess Musk

Přečtěte si pravidla pro přídávání komentářů »

Před psaním komentáře si podrobně přečtěte následující body:
 1. Napište krátký komentář k dané vůni.
  • Přidejte postřeh, zajímavost nebo jen poznámku.
  • Pište prosím česky. Slovenské uživatelky a uživatelé samozřejmě slovensky, každopádně srozumitelně a bez zbytečných trendových příkras á la dvojitá w. Používejte velká a malá písmena a interpunkci.
  • Před vložením si komentář po sobě důkladně přečtěte.
 2. Do komentáře nepatří:
  • Detailní hodnocení parfému – napište ho prosím jako recenzi.
  • Údaje o nákupu (případně od koho jste vůni dostala).
  • Dotazy a inzeráty. Takové příspěvky budou odstraněny. Na dotazy využívejte sekci Diskuse a na inzeráty sekci Inzerce.

Nikdo zatím tento parfém nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Uživatelé a Ajmal Princess Musk

Nový článek:

Růže je růže je růže…

 

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist